Kolejna edycja Szaleństwa Zakupów w Galerii Mokotów zbliża się wielkimi krokami. Już od czwartku 20 maja do soboty 22 maja 2021 będziemy mogli skorzystać z kuponów zniżkowych opublikowanych w majowym wydaniu Claudii, Elle i Glamour. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, co zrobić, aby otrzymać wyjątkowe, wybrane przez redakcję magazynu prezenty i dodatkowe punkty cashback – czytajcie dalej!

Szaleństwo Zakupów w Galerii Mokotów – dołącz do programu lojalnościowego!

Uczestnictwo w programie lojalnościowym Galerii Mokotów na co dzień niesie z sobą wiele korzyści i przywilejów. Podczas Szaleństwa Zakupów można zyskać jeszcze więcej!

Wiosenne Szaleństwo Zakupów dla uczestników Programu Lojalnościowego Galerii Mokotów – CASHBACK to nie tylko wyjątkowe okazje cenowe. W ramach Akcji możecie dodatkowo otrzymać wspaniałe prezenty, które wybrały dla Was redakcje magazynów ELLE, GLAMOUR® oraz Claudia. Co dokładnie trzeba zrobić by je zdobyć?

Szaleństwo Zakupów w Galerii Mokotów – co zrobić, aby otrzymać prezent?

1. W dniach 20-22.05 zrób zakupy na kwotę minimum 150 zł, w trzech różnych sklepach uczestniczących w Szaleństwie Zakupów i zachowaj paragony.

2. Zarejestruj je w Punkcie Obsługi Promocji (będzie się on mieścił na poziomie 0 przy fontannie) oraz w Aplikacji Galerii Mokotów, na swoim koncie Cashback.

3. Odbierz jeden z wyjątkowych prezentów:

  • Zestawy naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała
  • Zestawy biżuterii
  • Zestawy kosmetyków do pielęgnacji twarzy
  • Zestawy książkowych bestsellerów

Pamiętaj, prezenty dostępne są do wyczerpania zapasów. To nie wszystko! Za zakupy w sklepach uczestniczących w akcji Szaleństwo Zakupów Galeria Mokotów podwoi Wasze punkty Cashback (np. wydając 30 zł otrzymacie aż 60 punktów). Jeśli jeszcze nie uczestniczycie w Programie Lojalnościowym Galerii Mokotów lub nie macie aktywnej funkcjonalności Cashback, nie martwcie się, ponieważ na miejscu otrzymacie niezbędną pomoc.

Zobacz również:

Szaleństwo Zakupów w Galerii Mokotów – jak wziąć udział?

Jak wziąć udział w akcji Szaleństwo Zakupów w Galerii Mokotów? Zasady są bardzo proste:

Jeśli posiadacie kwietniowy numer magazynu „Claudia”, „ELLE”, lub „GLAMOUR®” z dodatkiem Szaleństwo Zakupów, weźcie go ze sobą na zakupy! Kupony ułożone w kolejności alfabetycznej, znajdziecie w drugiej części dodatku. Jeżeli nie udało Wam się kupić magazynu z kuponami - nic straconego! Możecie skorzystać z kuponów umieszczonych na stronie szalenstwozakupow.pl. Przy kasie nie zapomnijcie okazać sprzedawcy wybranego kuponu!

Oferty dostępne w ramach Szaleństwa Zakupów nie łączą się z innymi promocjami organizowanymi w tym samym czasie w sklepach partnerów akcji. Szczegółowy regulamin akcji znajdziecie na stronie szalenstwozakupow.pl

Szaleństwo Zakupów w Galerii Mokotów – pełna lista marek

Poznaj marki, które biorą udział w Szaleństwie Zakupów w Galerii Mokotów:

Le Creuset Poland
THE BODY SHOP
H&M
Lee Wrangler
Crocs
Petit Bateau
BALDININI
Warsaw Concept Store
Salon Firmowy Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A.
Sampure Minerals
delCane
Jean Louis David
KONTIGO
Swatch
Salon Expert Loreal Professional K&L
Kakadu
TEILOR
Profimed
YVES ROCHER
Nutridome
Ecco
Wólczanka
Restauracja Vapiano
Tele Magic
MOLTON
LEGO Store
Hego's Milano
SIMONE PERELE
FURLA
Samsung Brand Store
SUPER PREZENTY
Salon Denon
BARBER SHOP DENIQUE
eobuwie.pl
Samspol
L’OCCITANE EN PROVENCE
Hugo Boss
ARENART FOREVER
SWISS
ŚWIAT KSIĄŻKI KIDS
OPTIQUE
Lindt
Dr Irena Eris
ELIXA (Apart)
ARTELIONI (Apart)
GEOX
Tatuum
DUKA
CCC
Molton

Daj się porwać wiosennemu szaleństwu i odwiedź Galerię Mokotów 20-22 maja 2021!