„Szalone Nożyczki” to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Kultowy i uwielbiany scenariusz to utwór, który grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się więc w Księdze Rekordów Guinnessa!

Akcja spektaklu dzieje się w salonie fryzjerskim, który prowadzi przebojowy fryzjer – Antonii Wzięty (Leszek Stanek). Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do morderstwa! Wszyscy klienci zakładu są podejrzani, ale kto zabił? Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę... - wtedy do akcji wkracza UWAGA!... Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięgają zenitu. Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach.

Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata! „Szalone Nożyczki” to także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Niezapomniana zabawa dla każdego!

Twórcy spektaklu: Reżyser – Jakub Ehrlich, Scenografia – Zofia Plota, Kostiumograf – Agnieszka Sasim, Producent – Kamila Polak.

Spektakl obejrzała plejada gwiazd: Wojciech Łozowski, Łukasz Jakóbiak, Antek Królikowski, Zuzanna Bijoch, Julia Bijoch, Misiek Koterski, Marek Koterski, Marcin Mroczek, Michał Milowicz, Mariusz Krzemiński, Piotr Czaykowski, Edyta Herbuś, Robert Kochanek, Rafał Mroczek, Rafał Maślak, Agata Załęcka, Joanna Kupińska, Maciej Wilewski, Joanna Opozda, Agnieszka Jastrzębska, Marek Siudym, Ewa Szykulska,  Sylwia Wysocka, Ivs Alter, Marek Kaliszuk, Jacek Jeschke i Aleksandra Radwan, Kamil Kuroczko, Michał Malinowski.

Od stycznia spektakl rusza w trasę po Polsce! Zaplanowane jest 50 miejscowości m.in. Warszawa, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Kalisz, Leszno, Kępno, Karpacz, czy Częstochowa. Bilety można kupić za pośrednictwem portalu kupibilecik.pl lub w instytucjach kultury odwiedzanych miast. 

Partnerem spektaklu jest marka Saska. 

Śledźcie Instagram Teatr_fabrykamarzen, aby dowiedzieć się gdzie ekipa „Szalonych Nożyczek” właśnie jedzie!

 

Zobacz również: