Pomogą Ci w tym inteligentne pralko-suszarki Candy z serii RapidO. Po prostu wrzuć do urządzenia brudną odzież, włącz je naciskając jeden przycisk i w kolejnym kroku wyjmij świeżo uprane i wysuszone oraz pachnące pranie, gotowe do włożenia do szafy.

KOMFORT W TWOIM DOMU

Nowe modele pralko-suszarek Candy RapidO ROW 4964DXH i ROW 4966DWHC to urządzenia stworzone z myślą o komforcie użytkowników. Oferują 16 programów prania, w tym 3 programy suszenia. Na szczególną uwagę zasługuje aż 8 krótkich programów prania, które pozwolą nawet w 14 minut odświeżyć nasze ubrania. Produkty te pokochają również alergicy, którzy docenią technologię Mix Power System+ (dostępną w modelu ROW 4966DWHC) oraz funkcję pary wodnej, która skutecznie eliminuje szkodliwe alergeny. Patrząc na czasy, w których żyjemy, bardzo pożądanym programem jest Higiena 59’. Dzięki niemu możliwe jest pranie w temperaturze 60 stopni Celsjusza i usuwanie groźnych bakterii w zaledwie 59 minut.

Pralko-suszarki Candy RapidO ROW 4964DXH i Candy ROW 4966DWHC są wyróżnione certyfikatem Woolmark i gwarantują bezpieczne pranie oraz suszenie nawet najdelikatniejszych tkanin. Posiadają też najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++, co zapewne zainteresuje tych, którzy prowadzą ekologiczny styl życia, a duża ładowność, bo aż do 9 kilogramów dla pralki i do 6 kg dla suszarki, jest niewątpliwie praktycznym rozwiązaniem dla osób posiadających duże rodziny. Co więcej – niewątpliwym atutem urządzeń z serii RapidO jest funkcja KG Detector, która automatycznie dobierze najlepsze parametry prania do wielkości załadunku. Pralko-suszarki Candy z serii RapidO przypadną do gustu również tym, którzy nie przepadają za prasowaniem. Funkcja pary Easy Iron zredukuje o 80% ilość zagnieceń, co w praktyce oznacza zaskakującą szybkość i łatwość prasowania.

 

Z CANDY JEST NOWOCZEŚNIE

Miłośników nowoczesnych technologii na pewno zaciekawi możliwość połączenia urządzeń z serii RapidO ze smartfonami. Dzięki aplikacji Simply–Fi otrzymujemy dostęp do zdalnego monitoringu stanu pralko-suszarek Candy. Aplikacja pozwala także na sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca. Dzięki temu, nie musisz się martwić, że pranie pozostawione na dłużej w pralce będzie np. pogniecione. Wystarczy zdalnie włączyć funkcję Refresh Touch, która uruchomi bęben, by pranie się nie gniotło i nie traciło przyjemnego zapachu. Dodatkowo aplikacja pozwala na monitorowanie statystyk sprzętu, informuje na bieżąco użytkownika o jego stanie technicznym, zużyciu wody i prądu, a także zawiera liczne porady dotyczące dbania o tkaniny – wszystko w języku polskim.

Sprawdź https://www.candy.pl i zakochaj się w Candy.