Odżywcza maska koloryzująca to doskonały sposób na odświeżenie koloru w zaciszu własnego domu. Zobaczcie, jak działa maska i jakich efektów można się po niej spodziewać!

Maska koloryzująca – efekty

Wystarczy 10 minut raz w tygodniu, aby odcień naszych włosów był odświeżony i błyszczący. Formuła masek koloryzujących Wella Color Fresh to połączenie pigmentów umożliwiających uzyskanie profesjonalnych rezultatów ze składnikami pielęgnacyjnymi, które zapewniają włosom dobrą kondycję. Produkty nie tylko odświeżają efekt uzyskany podczas zabiegu profesjonalnej koloryzacji, ale także odżywiają je, redukują ich łamliwość podczas czesania, a także sprawiają, ze pasma są bardziej podatne podczas układania fryzury. Intensywnie pielęgnujące składniki nadają włosom widoczny połysk i sprawiają, że włosy olśniewają swoim wyglądem.

Maska Wella Color Fresh – wybierz swój odcień!

Do wyboru mamy całą gamę odcieni, które pozwolą nam zachować naturalny efekt oraz te, dzięki którym będziemy wyróżniać się z tłumu!

Pearl blonde: do włosów wstępnie rozjaśnionych lub jaśniejszych poziomów, pomaga zachować platynowe wykończenie bez radykalnej zmiany tonu.

Lilac frost: idealna do włosów wstępnie rozjaśnionych i jaśniejszych tonów, zapobiega żółtym odcieniom, przywraca piękny odcień blondu.

Golden gloss: do jasnych odcieni blond i włosów rozjaśnianych, ożywia kolor nadając złociste refleksy.

Caramel glaze: do włosów w odcieniu średniego blondu, brązowych oraz rozświetlonych baleyagem, nadaje karmelowe wykończenie.

Rose blaze: do włosów w odcieniu średniego blondu i wstępnie rozjaśnionych, pomaga uzyskać głębokie, różane tony.

Chocolate touch: do włosów brązowych, ożywia włosy eleganckim tonem intensywnej czekolady.

Copper glow: ożywia i pozwala zachować wibrujące miedziane tony.

Wśród kolorów znajdziemy także odcienie odważne i mocne pozwalające na całkowitą zmianę naszego wyglądu!

Pink: pomaga uzyskać radykalną zmianę włosów blond lub zachować świeży kolor. Odpowiednia dla uzyskania odcienia magenta.

Red: pomaga uzyskać radykalną zmianę włosów blond lub zachować świeży kolor. Odpowiednia dla uzyskania awangardowego czerwonego odcienia.

Blue: pomaga uzyskać radykalną zmianę włosów wstępnie rozjaśnionych lub zachować świeży kolor. Odpowiednia dla uzyskania niebieskiego odcienia.

Mint: nadaje włosom świeży odcień mięty.

Maska koloryzująca – właściwości

Maska koloryzująca działa na trzech poziomach, które wspólnie sprawiają, że nasze włosy wyglądają jak tuż po wizycie u fryzjera.  

Koloryzacja: Specjalnie zaprojektowane pigmenty delikatnie osadzają się na zewnętrznej warstwie włosa. W zależności od tekstury i poziomu porowatości włosów osiągnięty efekt może się różnić.

Zapobieganie uszkodzeniom włosów: Składniki odżywcze dodają włosom gładkości, dzięki czemu włosy nie łamią się podczas rozczesywania, mniej się plączą i są bardziej podatne.

Nadanie wyraźnego połysku: Zawartość składników intensywnie pielęgnujących to gwarancja zniewalającego połysku i fantastycznego wyglądu włosów.

Maska Wella Color Fresh – jak ją używać?

Maska jest banalnie prosta w użyciu. Zaczynamy od umycia włosów i osuszenia ich ręcznikiem. Następnie zakładamy rękawiczki i nakładamy maskę na włosy. Warto robić to sekcjami, aby każdy włos był pokryty maską. Pozostawiamy ją na włosach na 10 minut i dokładnie spłukujemy.