Finger Brush od Olivii Garden to absolutny hit wśród kobiet i włosomaniaczek na całym świecie. Zajdziemy ją w każdym rankingu najlepszych szczotek, a przy tym wcale nie wydacie na nią fortuny. W czym tkwi jej sekret? Dlaczego warto po nią sięgnąć?

Finger Brush – charakterystyka

Szczotka Olivia Garden Finger Brushma charakterystyczny, profilowany kształt głowicy. Oprócz tego wyróżnia ją specjalne połączenie antystatycznych kolców zakończonych kulką z 100% włosia z dzika. Szczotka sprawia, że włosy zyskują objętość oraz blask. Można masować nią skórę głowy, a także używać codziennie w celu rozczesania włosów. Co jeszcze wyróżnia ją na tle innych szczotek?

  • Połączenie naturalnego włosia dzika i zaokrąglonych miękkich nylonowych igieł sprawia, że jest łagodna i bezpieczna dla włosów i skóry głowy.
  • Specjalna forma szczotki imitująca ludzką rękę, dopasowana do anatomicznego kształtu głowy, z elastycznymi "palcami" w których umieszczone jest włosie i igły.
  • Zawiera antystatyczną powłokę, która niweluje elektryzowanie się włosów.
  • Ergonomiczna i ultra lekka konstrukcja szczotki ułatwiająca korzystanie, a także przyspiesza suszenie.
  • W rączce ukryty jest wyjmowany szpikulec, który ułatwia rozdzielanie i modelowanie pasm włosów.

Szczotka dostępna jest w 3 rozmiarach, dzięki czemu możemy dopasować ją do naszych potrzeb i do naszych włosów.

Finger Brush – dla kogo?

Po szczotkę Finger Brush od Olivii Garden może sięgnąć każdy. Działać będzie na sucho oraz na mokro. Sprawdzi się przy długich i krótkich, a także przy grubych i cienkich włosach. Najbardziej szczotka ta przypadnie do gustu osobom, które walczą z elektryzowaniem się włosów. Jeżeli masz kręcone włosy lub szukasz szczotki do stylizowania włosów, możesz sięgnąć po inne szczotki od Olivii Garden. 

Finger Brush – dlaczego warto?

Szczotka w rzeczywistości jest bardzo lekka. Od razu zwraca się uwagę na jej ciekawy kształt. Włosie nie jest bardzo miękkie, ale to pozwala na masaż skóry głowy. Szczotka działa równie dobrze na włosach suchych i mokrych. Po użyciu włosy nie elektryzują się i są wyraźnie nabłyszczone.  Nawet w okresie zimowym, gdy normalnie włosy narażone są na zamiany temperatury, ocieranie przez kurtki i szaliki – one pozostają równie miękkie i gładkie jak tuż po rozczesaniu. Ogromnym plusem, który można zauważyć po kilkumiesięcznym stosowaniu jest mniejsza łamliwość włosów. Naprawdę warto ją wypróbować!

Sprawdź też: