ELLE ZEN to targi dla ciała i ducha, które mają niezwykły cel. Chcemy szerzyć troskę o ciało i ducha i promować produkty, które pomogą naszym gościom zadbać o siebie, bliskich i środowisko.    

Na targach zaprezentujemy kosmetyki, naturalne suplementy, olejki eteryczne, biżuterię, akcesoria wspomagające relaks i dobre samopoczucie i wiele innych wspaniałości dla ciała i ducha. A do tego specjalna strefa kosmetyków naturalnych, sygnowana przez naszego Partnera EKOtyki - Targi Kosmetyków Naturalnych.

Targi ELLE ZEN odbędą się w sobotę 26 października w godzinach 11:00-19:00  w Krakowie, na parterze Forum Wydarzeń czyli dawnego Hotelu Forum przy ul. Marii Konopnickiej 28. 

Zaprezentujemy tam wyselekcjonowane marki, które razem z naszymi gośćmi będą świętować świadome i zdrowe dbanie o siebie i świat w ujęciu holistycznym.   

Oprócz zakupów, planujemy kilka dodatkowych aktywności dla uczestniczek:

  • każdy odwiedzający targi ELLE ZEN będzie mógł skosztować naparów od marki Essences. To prawdziwi pasjonaci ziół, aromaterapii i holistycznego podejścia do życia.
  • Marta Krupińska, redaktorką urody ELLE, opowie o swojej nowej książce : „Polish beauty”
  • warsztat jogi twarzy poprowadzi Marta Kucińska z Joga Piękna (obowiązują zapisy)
  • zaprosimy na warsztat, gdzie nauczysz się i stworzysz własne perfumy i kompozycję zapachową dopasowaną do siebie. Warsztat poprowadzi Kasia Stryczniewicz twórczyni marki KASIA RAW- naturalnych olejków eterycznych jakości terapeutycznej
  • wykład o systemie Czakr i kanałach energii plus medytacja, która zapewni głębokie odprężenie i wyciszenie - prowadzony przez Lenę Biel http://www.rozwojswiadomosci.pl/.
  • na ELLE ZEN - targi dla ciała i ducha 2019 w cenie biletu będziecie mieli okazję uczestniczyć w koncercie na misach i gongu tybetańskim. Relaksacyjny koncert w Forum Wydarzeń trwać będzie około 45-60 minut i odbędzie się w pozycji leżącej na karimatach. Zagra dla Was pani Dorota Kowalska z NuTao - Harmonia dźwięków. (obowiązują zapisy)

Zapisz się i kup bilet już dziś TUTAJ ->>

Dzięki Essence na targach ELLE ZEN odkryjesz czystą naturę!

Partnerem Głównym wydarzenia jest Żywiec Zdrój Essence. Essence to pierwszy w portfolio Żywiec Zdrój produkt BIO. Połączenie krystalicznej wody, naturalnej nuty owoców oraz soku cytrynowego. Produkt jest bez dodatku cukru, słodzików, barwników, konserwantów, a także nie ma kalorii.