Poznaj 3 polskie marki, które robią furorę na świecie!

 

Ziaja

Kosmetyki firmy Ziaja są dla nas łatwo dostępne i powszechnie znane. Dlaczego za granicą Ziaja uważana jest za markę luksusową? Ponieważ jej produkty zawierają naturalne składniki, które naprawdę działają. Kozie mleko, róża, jaśmin czy ogórek są na tyle delikatne, że nadają się one dla skóry każdej kobiety. Z kosmetyków Ziai największą popularnością cieszą się delikatne kremy do twarzy oraz produkty z serii Sopot Sun.

Inglot

Twórca Inglota, Wojciech Inglot, od samego początku otwarcie mówił, że chciałby, aby polska marka z Przemyśla była znana na całym świecie. - udało mu się. Inglot znajduje się na 21. miejscu w rankingu najlepszych firm kosmetycznych na świecie i jest marką kosmetyczną nr 1 w Irlandii, Malezji i w Azerbejdżanie. Największą popularnością wśród produktów marki cieszą się pudry i podkłady oraz lakiery do paznokci.

Oceanic

Firma znana głównie z kosmetyków marki AA, a konkretniej z fluidów i kremów. Te drugie za granicą traktowane są jako luksusowe kremy dla alergików najwyższej jakości. Kosmetyki marki AA największą popularnością cieszą się w całej Europie i w Azji.