Spis treści:

  1. Osad z kamienia
  2. Osad z rdzy
  3. Efekt wybielania i połysku

Idealnie czysta toaleta to nie tylko aspekt estetyczny, ale także dbanie o zdrowie w trosce o pozbycie się groźnych bakterii. Przetestowałyśmy kilka żeli i wybrałyśmy te, które naprawdę spełniają swoją funkcję bez niepotrzebnego mocnego szorowania i rysowania powierzchni muszli.

Osad z kamienia

Osad z systematycznie nagromadzonego kamienia jest dość trudny do usunięcia. Jeżeli nie podziałała pasta z sody czy płukanka z octem spirytusowym czy jabłkowym, wypróbuj nasz hit, który skutecznie go rozpuścił! Gdy zabrudzenie jest zaawansowane, powtórz czynność dwukrotnie. Dzięki zawartości chloru nie pozwala na ponowne osadzanie się kamienia, który może przylegać nawet poniżej linii wody.

Osad z rdzy

Jeżeli zawiódł cię domowy sposób z mieszanki pasty sody oczyszczonej i kwasku cytrynowego, wypróbuj tego produkty, który pozostawiony na jakiś czas w muszli klozetowej, powoli rozpuszcza przebarwienie. Dodatkowo skutecznie działa na 7 innych popularnych problemów związanych z utrzymaniem czystej toalety. Dodatkowo działa samoczynnie bez szorowania nad i pod powierzchnią wody. Receptura żelu oparta została na odpowiednich proporcjach związków podchlorynu. To sprawia, że skutecznie usuwa zabrudzenia i spowalnia odkładanie się osadu.

Efekt wybielania i połysku

Wcześniej do tego typu zadania stosowałyśmy sok z wyciśniętej cytryny oraz pastę z sody oczyszczonej. Nałożona na gąbkę doczyszczała zabrudzenia, natomiast zwiększało to ryzyko zarysowań, co mogłoby skutkować późniejszym wnikaniem brudu w szczeliny. Gdy zależy ci na śnieżnobiałym połysku i skutecznym oczyszczeniu na co dzień, wybierz produkt Bref. Wystarczyło jedno nalanie i toaleta była wyraźniej czystsza biała. Bez zbędnego szorowania i rysowania powierzchni muszli.