Spis treści:

  1. Bliźnięta
  2. Rak
  3. Strzelec

Bliźnięta

Bliźnięta uwielbiają olśniewać ludzi swoją kreatywnością i bystrym umysłem - i są w tym całkiem dobrzy. Zabierz ich na imprezę, a sprawią, że wszyscy poczują się kochani, zafascynowani i zaintrygowani. Są bardzo zalotni podczas rozmowy i nie omieszkają wyciągnąć najlepszych sekretów z rozmówcy. Całkiem przypadkiem! Bliźnięta postrzegają świat jako pełen możliwości, jako okazję dla wszystkich do spotkania się i połączenia.

Jeśli oczekujesz, że Bliźnięta pozostaną wyłącznie Tobie oddane, przygotuj się na rozczarowanie, ponieważ trzeba pozwolić im żyć tak, jak tego chcą – inaczej będą nieszczęśliwe. Mają skłonności do szybkiego znudzenia się partnerem – zarówno intelektualnie, jak i emocjonalnie. Jeżeli nie podążasz za ich szybkim tokiem myślenia lub całkowicie odkryłeś karty – po Tobie! Ich trzeba ciągle stymulować sobą oraz odkrywać tajemnice kawałek po kawałku.

Rak

Częściej dotyczy to Panów, jak Pań. To znak, który z pozoru jest uważany za bardzo oddany oraz ten chroniący ogniska domowego. Niestety, jeżeli druga połówka nie zapewni mu odpowiedniego domu, ciepła oraz wiary, ze będzie coraz lepiej - Rak zacznie szukać kogoś, kto zaoferuje mu więcej. Bardzo źle znosi zdrady, więc waha się nim podejmie pierwszy krok. Uwielbia być adorowany i wręcz czeka, aż ktoś zauważy jego nonszalancki urok osobisty.

Targany emocjami potrafi nienaturalnie reagować na pewne krytyczne sytuacje, które mogą go odsuwać od partnera. Bywa arogancki i obrażalski - zamiast rozwiązać problem, woli się wycofać i włączyć wsteczny bieg. Nie lubi popadać w konflikty, a także nie umie ich rozwiązywać. Woli oddać się w ramiona czulszej, wyrozumialszej osoby, która nie będzie oceniać za każdym razem jego wrażliwej natury.

Strzelec

Ich głównym zmartwieniem w życiu jest przygoda oraz jej brak. Przypięcie Strzelca do jednego miejsca na stałe jest jak próba uszczęśliwienia papugi zamkniętej w klatce na długie dnie. Po prostu jego dusza wyrywa się z nieznane. Rozwijają się dzięki eksploracji i nie mogą nic na to poradzić, ale żyją często na krawędzi. Mają w sobie też głębokie pragnienie, aby stale nawiązywać nowe znajomości i codziennie próbować czegoś nowego.

W ten sposób przełamuje swoje granice oraz rozluźnia te z obecnym partnerem. Zdarza się, że chwilowa partnerka w podróży, może być kolejną wybranką serca, jeżeli nie będzie mieć zbyt silnej woli, aby utrzymać przy sobie obecną miłość. To dlatego związek, który je ogranicza, sprawi, że Strzelec stanie się dość nerwowy. W rezultacie składanie i dotrzymywanie obietnic jest szczególnie trudne dla tego znaku. Cierpliwość, podobnie jak dla Baranów jest ich piętą Achillesową. Przypadek często decyduje o tym, że wiąże się z tą osobą, która dorównuje mu kroku w realizacji celu podróży.