Z myślą o niepowtarzalnych kobietach, pod okiem głównej projektantki i jednocześnie właścicielki marki, Grażyny Żywioł, powstała różnorodna kolekcja 2019 Elizabeth Passion „Sense of beautiful moments”, składająca się z unikalnych sukni ślubnych. Wśród propozycji znalazły się modele zarówno klasyczne dedykowane paniom, które cenią sobie ponadczasową elegancję i marzą o kreacji w stylu prawdziwej księżniczki, jak i te minimalistyczne oraz w klimacie boho będące odzwierciedleniem najnowszych trendów.

Z głównej kolekcji marka wyróżniła 19 oryginalnych wzorów tworzących linię limitowaną Elizabeth Passion „Magic of love” dla kobiet, które nie boją się odważnych rozwiązań. Nowoczesna, dwuczęściowa suknia ślubna z koronki, subtelnie odsłaniająca brzuch i plecy na wysokości talii to tylko jedna z wielu prawdziwych perełek, zaprojektowanych z myślą o stylowych trendsetterkach, które pragną zaznaczyć swoje zamiłowanie do mody także w tym ważnym dniu.

Powstała także linia Elizabeth Passion „My dream” podkreślająca piękne, kobiece kształty i różnorodne sylwetki, którymi warto się pochwalić, a nie ukrywać. Marka porusza ważne kwestie, dla niektórych pozostające wciąż tematami tabu. Twarzą kolekcji została piękna Wiktoria Kula, półfinalistka pierwszej edycji programu Supermodelka Plus Size. Staramy się sprawić, żeby każda z naszych Klientek czuła się wyjątkowo bez względu na rozmiar, który nosi, dlatego też zaprojektowaliśmy nieszablonowe projekty w ramach Elizabeth Passion „My dream”– podkreśla Grażyna Żywioł. Suknie z tej kolekcji pojawiły się także w czołówce nowego programu prowadzonego przez Izabelę Janachowską – Panny Młode Ponad Miarę, który wchodzi na polski rynek z podobną misją.   

Cała kolekcja 2019 Elizabeth Passion „Sense of beautiful moments” jest efektem starannej pracy wyspecjalizowanych, polskich artystów oraz rzemieślników. Została stworzona wyłącznie
z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości tkanin. Projektantka postawiła na odcienie beżu, różu i ecru, ale nie zapomniała o klasycznej, nieskazitelnej bieli. Ręcznie naszywane koronki, aplikacje 3D, zmysłowe i głębokie dekolty, a także przeźroczystości podkreślają unikatowość sukni Elizabeth Passion. Wszystkie projekty w całości powstają w szwalni w Koninie. Są dostępne w wyselekcjonowanych salonach multibrandowych na terenie Polski jak i całej Europy, a także w trzech salonach firmowych: Koninie, Gdyni i Krakowie. Zachęcamy do obejrzenia kolekcji marki na oficjalnej stronie www.elizabethpassion.com.