Kosmetyki używane w salonach kosmetycznych muszą być wysokiej jakości, dlatego przy wyborze domowej pielęgnacji możemy bez obaw po nie sięgać.  Taki właśnie jest profesjonalny żel myjący Casmara. Poznaj jego właściwości i działanie!

Żel myjący 3w1 – działanie

Żel myjący 3w1 Casmara możemy spotkać w salonach kosmetycznych i salonach medycyny estetycznej, gdzie używany jest do profesjonalnego oczyszczenia i przygotowania skóry do zabiegów. Swoją popularność zawdzięcza potrójnemu działaniu: oczyszcza, tonizuje i nawilża. Co ciekawe jednocześnie jest to produkt, którego bez obaw możemy używać do demakijażu.

Żel myjący 3w1 – najważniejsze składniki

Swoje działanie kosmetyk zawdzięcza obecności dwóch kluczowych składników.

Peptydy jedwabne: Dostarczają protein ochronnych i zmiękczających, poprawiając wilgotność skóry.

Ekstrakt z zielonej herbaty: Działa kojąco i regenerująco na podrażnioną skórę. Posiada właściwości przeciwutleniające, dzięki czemu naturalny proces starzenia się skóry zwalnia.

Peptydy zagwarantują ochronę i wpłyną łagodząco na skórę, a wyciąg z zielonej herbaty nada jej świeżego wyglądu. Jak jeszcze działa żel myjący 3w1?

  • Głęboko oczyszcza nawet bardzo wrażliwą skórę
  • Bardzo delikatnie i efektywnie zmywa makijaż nawet z okolicy oczu
  • Działa uspokajająco i odświeża skórę
  • Wspomaga nawilżenie

Żel myjący 3w1 – dla kogo?

Żel myjący od Casmara szczególnie przypadnie do gustu osobom o wrażliwej i podrażnionej skórze. Kosmetyk nadaje się do każdego typu skóry. Używając go możemy liczyć na głębokie oczyszczenie i na wyrównanie Ph skóry.

Żel myjący 3w1 – sposób użycia

Żel nakładamy na twarz i delikatnie masujemy. Jeżeli chcemy zmyć nim makijaż to w okolicach oczu delikatnie wykonujemy koliste ruchy. Następnie spłukujemy czystą wodą, wycieramy twarz i kontynuujemy pielęgnację.

Zobacz też: