O takich strojach marzyła chyba każda mała dziewczynka. 33-letni Nephi Garcia (znany jako Designer Daddy) od dwóch lat projektuje i szyje niesamowite suknie balowe dla dzieci i dorosłych - na wzór tych noszonych przez księżniczki Disneya. Dla swojej córki, żony i licznych klientek, Nephi Garcia odwzorował już kultowe stroje Belli, Kopciuszka, Śnieżki, Ariel, Aurory, Jasminy oraz wielu innych postaci z bajek Disneya. Swoje kreacje po raz pierwszy zaprezentował podczas rodzinnej wycieczki do Disneylandu, wywołując prawdziwą sensację wśród odwiedzających park turystów. Sam również nie stroni od przebierania, a jego baśniowy profil na Instagramie śledzi już ponad 230 tysięcy użytkowników.

 

Twirl!!!!! ✨✨✨✨✨ #belle #rose #beautyandthebeast #batb #emmawatson #disney #princess #princessbelle

Post udostępniony przez Nephi Garcia (@designerdaddy_)

 

Skąd pomysł na baśniowe suknie?

Wszystko zaczęło się od niewinnych przebieranek. Tuż przed rodzinnym wyjazdem do Disneylandu, córka projektanta, Lili, poprosiła o specjalną suknię, w którym mogłaby wystąpić. Nephi Garcia postanowił spełnić marzenie córki i stworzył dla niej strój dobrej wróżki z Kopciuszka. I zrobił to na tyle wiernie, że kreacja wywołała prawdziwe poruszenie wśród odwiedzających Disneyland turystów. Każdy chciał zrobić sobie zdjęcie z Lili w magicznej kreacji. Jak przyznaje Nephi, tylko tego dnia zebrał ponad 10 zamówień na kolejne stroje.

designer-daddy
Strój dobrej wróżki z Kopciuszka projektu Designer Daddy.
Fot. Nephi Garcia / Instagram.com/designerdaddy_

Pomysł na biznes

Niewinna zabawa wkrótce przerodziła się w świetnie prosperujący biznes. Nephi Garcia rzucił pracę w handlu i skupił się na projektowaniu bajkowych strojów. Obecnie żyje z zamówień, szyjąc kostiumy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Projektant wciąż kultywuje jednak tradycję rodzinnych przebieranek, połączonych z wycieczkami do Disneylandu, zdobywając dzięki temu coraz większą popularność i nowych klientów. Tylko w 2015 roku jego rodzina odwiedziła park ponad 120 razy!

Nephi Garcia mieszka w Kalifornii wraz z żoną, Bethanie, córką Lili i dwoma synami, Eddym i Leo. Jego niezwykłe projekty możecie znaleźć na profilu Designer Daddy na Instagramie.