Zasady są proste: raz w miesiącu przekazujemy Wam bezpłatnie najciekawsze kosmetyczne nowości - Wy przez jakiś czas je testujecie, a następnie wysyłacie nam swoją opinię na temat otrzymanych kosmetyków. W każdym kolejnym numerze "Claudii" będziemy prezentować jeden produkt (lub zestaw) do testowania. Najciekawsze opinie i oceny mają szansę pojawić się w artykułach na Claudia.pl.

Co testujemy w grudniu?

W tym miesiącu proponujemy Wam przetestowanie zestawu marki Perfecta z nowej linii Your Time is Green przeciw niedoskonałościom: kremu na dzień oraz Matt-boostera 24 h. Oba kosmetyki zapobiegają błyszczeniu się skóry, działają antybakteryjnie i odświeżająco. Krem dodatkowo odbudowuje barierę ochronną skóry, nawilża i wzmacnia naczynka krwionośne. Stosowany na niego Matt-booster daje efekt  natychmiastowego zmatowienia i pozostawia pudrowe wykończenie z efektem blur. 

Zestaw Time is Green marki Perfecta.

Jak otrzymać produkt do testów?

Wyślij do nas zgłoszenie na adres: claudia@burdamedia.pl 

Do przetestowania mamy 20 produktów - o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Jak testować?

Otrzymując krem do testów, każda uczestniczka akcji zobowiązuje się do przygotowania krótkiej opinii o produkcie. Świetnie, jeśli wyniki testów uda się też zobrazować zdjęciami (ale nie jest to obowiązkowe). Na zakończenie testowania poprosimy cię o udzielenie możliwie wyczerpujących odpowiedzi na następujące pytania:

1. Jak oceniasz działanie produktu?

2. Czy zestaw skutecznie zapobiega błyszczeniu się skóry i zmniejsza widoczność niedoskonałości?

3. Jak oceniasz konsystencję kremu? Czy dobrze się wchłania i nadaje się pod makijaż?

4. Wypisz najważniejsze plusy i minusy produktu.

 

Sprawdź Regulamin akcji >>>