Jaki samochód pasuje do Ciebie? Jeśli tego jeszcze nie wiesz, pomożemy Ci znaleźć idealny model. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszej akcji. 

Co trzeba zrobić by otrzymać samochód na weekend?

Napisz do nas na adres: claudia@burdamedia.pl - wystarczy kilka zdań o sobie, np. czy jesteś singielką, czy masz rodzinę, czym się zajmujesz. Opisz też, do jakich celów używasz swojego auta - jeździsz nim po mieście czy raczej na wypady za miasto, na zakupy z koleżankami albo zawozisz dzieci do szkoły? Do e-maila dołącz skan prawa jazdy i swoje zdjęcie – mile widziane ujęcie na tle samochodu albo za kierownicą!

Wyślij do nas zgłoszenie na adres: claudia@burdamedia.pl
Warto się pospieszyć - zgłoszenia przyjmujemy do 18 kwietnia.

Jak będzie wyglądać weekendowe testowanie Škody?

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, wybierzemy 4 najciekawsze. Wybrane Panie otrzymają od nas dopasowany do swoich potrzeb model Škody, które będą mogły testować przez cały weekend. Terminy testów będziemy ustalać indywidualnie z każdą z uczestniczek. Każdą z testerek poprosimy o przygotowanie dziennika z podróży, składającego się ze zdjęć i opinii na temat testowanego modelu. Otrzymując samochód do testów, każda uczestniczka akcji zobowiązuje się również do wzięcia udziału w relacji wideo podsumowującej testowanie jednego z czterech modeli Škody.

Jakie samochody będziemy testować?

W akcji biorą udział cztery modele Škody: Citigo, Octavia, Fabia i Kodiaq. Zobacz zdjęcia >>>

testuj-skody
Shutterstock

Sprawdź Regulamin Akcji >>>