Marka Tetley dba o to, by herbata kojarzyła się nie tylko z chwilą odprężenia, ale i komfortem picia. Innowacyjna torebka Tetley "WYCIŚNIJ I SMAKUJ" została stworzona z myślą o wygodzie parzenia herbaty. To właśnie technicy marki Tetley byli pionierami w tworzeniu ściąganych na sznurek torebek. Intensywny smak i aromat ziołowo-owocowych herbatek Fruit & Herbal uwalniany jest zaraz po rozciągnięciu zawieszki. Wystarczy ją rozerwać i naciągnąć, a już po kilku chwilach możemy cieszyć się głębokim aromatem ziół i owoców.


Nowe smaki herbatek Tetley Fruit & Herbal to wysokiej jakości kompozycje o unikalnym połączeniu ziół i owoców. Wśród nich możemy wyróżnić następujące mieszanki: JAGODA & ACAI, MALINA & GRANAT, ŻURAWINA & TRAWA CYTRYNOWA, RUMIANEK & TRAWA CYTRYNOWA, MIĘTA. Te niepowtarzalne połączenia docenią nie tylko miłośnicy herbat owocowych. Dzięki różnorodności smaków, każdorazowe sięgnięcie po filiżankę herbatki Fruit & Herbal, przenosi nas w inne aromatyczne wspomnienie i daje upragnioną chwilę relaksu. Swój intensywny smak, herbatki Tetley zawdzięczają ekspertom marki, którzy dbają zarówno o odpowiedni dobór kompozycji jak i jakość wybieranych do mieszanek składników.


Tetley to marka z długą historią i doświadczeniem, będąca częścią koncernu Tata Global Beverages. Jej historia wiąże się z rozpoczęciem działalności w hrabstwie Yorkshire w Anglii przez braci Tetley. To długoletnie doświadczenie sprawia, że herbaty posiadają oryginalny i dopracowany smak. Tetley to znane i tradycyjne receptury o wysokiej jakości oraz zupełnie nowe, unikalne kompozycje smakowe, przygotowane z myślą o osobach poszukujących ciekawych rozwiązań.

CENA REKOMENDOWANA: 5,49 zł/20 torebek "Wyciśnij i smakuj"
Herbaty Tetley dostępne są w sklepach rynku nowoczesnego na terenie całego kraju.