ÅSA’S WINTER

Aby rodzinne spotkania przy wspólnym stole stały się najpiękniejszą  tradycją, stworzyliśmy i mamy wielką przyjemność zaprezentować  po raz pierwszy w Polsce wyjątkowy Serwis ÅSA’S WINTER. Charakteryzują go najwyższej jakości, trwała porcelana skaleniowa, urzekające, ręcznie litografowane zdobienia  oraz wyjątkowy design. Kubeczki i salaterki dekorowane niezwykłymi skrzatami to doskonały pomysł na prezent dla starszych i młodszych!

SANTA CHRISTMAS

Urocze kubeczki, ozdobne miseczki w kształcie serca, talerze dekoracyjne, czy dzbanek, który możemy wykorzystać na kwiaty to uniwersalne prezenty, które świetnie sprawdzą się podczas świąt!  Klasyczny design porcelany wypełniają kolorowe, ręcznie malowane wizerunki świątecznych skrzatów i zwierząt w zimowej scenerii. Pełne fantazji i artystycznego kunsztu, tworzą ciepły i radosny klimat, podkreślając wyjątkową atmosferę świąt.

ÅSA’S CHRISTMAS

To bajkowe spojrzenie na magię świąt. Skrzaty i dekor wzbogacony elementami z 18-karatowego złota stanowią przewodnie elementy zastawy. Talerzyki deserowe, świąteczne kubki, filiżanki, miseczka w kształcie serca z motywem bajkowych krasnali są doskonałym pomysłem na prezent świąteczny. Ten serwis, przykuwa wzrok oryginalnym kształtem przypominającym pofałdowane śnieżne zaspy, na których zagościły urocze skrzaty.

ÅSA’S CHRISTMAS WHITE

Porcelana  ÅSA’S CHRISTMAS WHITE zachwyca klasycznym designem i ręcznie malowanymi skrzatami w białych i srebrnych kapturkach. Będzie idealną propozycją dla miłośników eleganckiej, świątecznej porcelany.

Wytworne aranżacje, wysoka jakość produktów i luksusowe dekory pozwoliły firmie Fyrklövern osiągnąć spektakularny sukces w dziedzinie wzornictwa i designu na najwyższym poziomie. Eleganckie serwisy porcelanowe wywodzące się ze Skandynawii, spotkały się z wielkim zainteresowaniem Klientów, a firma zdobyła szerokie uznanie wśród partnerów. W tym roku przypada 5 lecie działalności na polskim rynku, a także 45 lecie obecności w krajach nordyckich. Firma uzyskała miano eksperta w dziedzinie aranżacji stołu na każdą okazję, na co dzień i od święta. Na wyjątkową uwagę zasługują świąteczne serwisy i elementy dekoracji wnętrz, zaprojektowane specjalnie z myślą o Świętach Bożego Narodzenia.

Na rynku polskim firma Fyrklövern zadebiutowała pod koniec 2014 roku. Obecnie warszawski zespół polskiego oddziału firmy tworzy ponad 40 osób, które z pasją i kreatywnością angażują się we współtworzenie oraz lansowanie nowych trendów, a przede wszystkim dbają o najwyższy poziom profesjonalizmu w Obsłudze Klienta. W 2018 roku marka otrzymała nagrodę od prestiżowego magazynu Dobre Wnętrze dla serwisu POLSKA 100, który został okrzyknięty mianem: PRODUKT ROKU 2018. Ambasadorką kolekcji została wielka artystka Grażyna Brodzińska. – To dla nas wielki zaszczyt, iż już od 5 lat cieszymy się zaufaniem tysięcy wymagających Klientów i możemy dostarczać im unikalne produkty, które łączą w sobie doskonałą jakość, ekskluzywność, funkcjonalność oraz najnowsze trendy - mówi Katarzyna Gorzkowska-Pasek, Dyrektor Generalna Fyrklövern Polska. - Satysfakcja i zaufanie Klientów jest dla nas najlepszą motywacją, a fakt, iż

Fyrklövern zagościł na tak wielu polskich stołach, stając się nieodłącznym towarzyszem rodzinnych spotkań i wyjątkowych uroczystości – to szczególny powód do dumy. – Priorytetem jest dla nas budowa długoterminowych relacji z naszymi Klientami. Odpowiadamy na ich oczekiwania, zarówno w zakresie unikalnego wzornictwa oraz jakości na najwyższym, światowym poziomie, jak i doskonałej obsługi. Inspirujemy, zapewniamy indywidualne doradztwo – tak, by każdy kupujący mógł poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Porcelanę Fyrklövern charakteryzują materiały najwyższej jakości, unikalne wzornictwo - ręcznie  nanoszone dekory z 18-karatowego złota i prawdziwej platyny, a także oryginalne motywy i inspiracje. Urzekające bogactwo i różnorodność produktów, pozwalają tworzyć wyjątkowe aranżacje stołu na co dzień jak i na wyjątkowe świąteczne okazje. Do bestsellerów marki zaliczamy zastawy porcelanowe tj.: Celebration, Victoria, Polska 100, Magic Garden, Nordic Birds, Lace czy Diamond. Dla podkreślenia ekskluzywności, każdy z porcelanowych elementów serwisu opatrzony jest sygnaturą firmy gwarantującą autentyczność i  najwyższą klasę produktu. Fyrklövern można śmiało uznać za symbol radycji i wytwornej stylizacji stołu i aranżacji wnętrz.

Wywodząca się ze Szwecji oraz działająca od ponad 45 lat w Skandynawii oraz od 5 lat w Polsce Firma Fyrklövern, zachwyca, szerokim i niezwykle wyjątkowym asortmentem. W portfolio marki znajdują się ekskluzywne, luksusowe serwisy obiadowe i kawowe, eleganckie sztućce, kieliszki oraz artykuły dekoracji wnętrz. Unikalne wzornictwo Fyrklövern jest dziełem wielu wybitnych projektantów i artystów; w tym m.in. Larsa Wallina (wybitnego szwedzkiego projektanta couture, tworzącego dla gwiazd i dworu królewskiego), czy światowej sławy duetu projektantów Gitte Dyrberg i Henning Kerna.