Spis treści:

 1. Baran - Geranium
 2. Byk - Storczyk
 3. Bliźnięta - Kaktus
 4. Rak - Paprotka
 5. Lew - Monstera
 6. Panna - Pieniążek
 7. Waga - Aloes
 8. Skorpion - Fikus
 9. Strzelec - Grubosz
 10. Koziorożec - Sansewiera
 11. Wodnik - Skrzydłokwiat
 12. Ryby - Zamiokulkas

Baran - Geranium

Geranium to niezwykła roślina lecznicza, która ma wiele zastosowań. Podobnie jak wielozadaniowy Baran, jest nieoceniona, jeżeli chodzi o jej właściwości lecznicze. Dlaczego jest najlepsza dla zodiakalnych Baranków? Pomoże im dodatkowo ukoić nerwy, a stosowany olejek z geranium jest skutecznym środkiem na wypryski.

Byk - Storczyk

Storczyk to jednym słowem piękno. Zodiakalne Byki uwielbiają urokliwe przedmioty, smaczne jedzenie oraz piękne wnętrza, a w nich - rośliny, które mienią się różnymi kolorami. Delikatny storczyk jest doskonałym wyborem zwłaszcza dla tych, którzy lubią otaczać się pięknem na co dzień!

Bliźnięta - Kaktus

Ciekawe świata Bliźnięta uwielbiają wszystko to, co niezwykłe i inne. Kaktusy nie wszystkim przypadną do gustu, natomiast ekscentrycznym Bliźniętom jak najbardziej! Alternatywą mogą być sukulenty, które świetnie wpasują się w otoczenie osób o tym znaku zodiaku!

Rak - Paprotka

Rodzinny domownik czyli zodiakalny Rak to urodzony domator! Towarzystwa dotrzyma mu delikatna paprotka zwyczajna, która wprowadza harmonię w domu. Dodatkowo pomaga oczyszczać powietrze, co pozytywnie wpływa także na resztę domowników.

Lew - Monstera

Monstera to wręcz wymarzona roślina dla zodiakalnych Lwów! Okazała i rozłożysta roślina może być uosobieniem kotów, które wręcz kochają błyszczeć! Tworząc z niej piękne konstrukcje, mogą wykreować wręcz naturalną dżunglę w zaciszu domu!

Panna - Pieniążek

Pieniążek to roślina dobrobytu i szczęścia. Zodiakalna Panna, która jest bardzo racjonalna, choć nie wierzy w przesądy i zabobony, z pewnością nie pogardzi tak piękną rośliną! Jest bardzo prosta w uprawie i zorganizowana Panna będzie mogła idealnie ją pielęgnować, nie zaburzać przy tym swojego rytmu pracy.

Zobacz również:

Waga - Aloes

Zodiakalna Waga kocha piękno, podobnie jak zodiakalne Byki. Oba znaki są pod panowaniem planety Wenus, co sprawia, ze są niezmiernie wrażliwe na otaczający ich świat. Aloes to ciekawa roślina lecznicza, najczęściej używana w kosmetyce. Zodiakalna Waga nie pogardzi wyciągiem z liści aloesu, np. do przygotowania maseczki na twarz.

Skorpion - Fikus

Fikus świetnie sprawdzi się do wnętrz zodiakalnego Skorpiona, które bywają dość surowe oraz ekscentryczne. Roślina ta złagodzi go i wprowadzi nieco harmonii i ogłady. Fikus ukazuje delikatne piękne zodiakalnych Skorpionów, które niechętnie dzielę się nim na zewnątrz.

Strzelec - Grubosz

Grubosz, inaczej drzewko szczęścia to niezwykła roślina, która sprawia, że możesz dzielić się szczęściem. Każda sadzonka z liści, którą podzielisz się sprawia, że rozdajesz szczęście innym! Zodiakalny Strzelec uwielbia nie tylko podróże, ale także sprawiać innym przyjemność!

Koziorożec - Sansewiera

Sansewiera należy do grupy żelaznych roślin, które są niezwykle odporne i wytrzymałe. To idealna roślina dla zodiakalnych Koziorożców. Niezwykle wytrzymałe, dość charyzmatyczne i niezłomne w działaniu. Sansewiera będzie ciekawym dopełnieniem ich wnętrza.

Wodnik - Skrzydłokwiat

To jedna z lepszych roślin oczyszczających powietrze. Piękne kwiaty w formie skrzydeł i delikatna postura sprawia, ze są niezwykle urodziwe! Dla niektórych dziwne, dla zodiakalnych Wodników wręcz przepiękne! To właśnie Wodniki potrafią dostrzec ukryte piękno, które czai się w każdym z nas!

Ryby - Zamiokulkas

Zamiokulkas to piękna roślina doniczkowa, która dość często gości u zodiakalnych Ryb. To magiczna roślina, która potrafi zadbać o rodzinną harmonię, o którą tak dbają zodiakalne Ryby! Uwielbiają wszystko co jest związane z ezoteryką i magią!