Wzruszająca Gala Charytatywna TY FUNDUJESZ DOBRO pod hasłem Adoptuj seniora pozwoliła na udzielenie wsparcia trzem organizacjom Fundacji Węgielek, Schronisku na Paluchu i Staruszkowo zajmującym się psimi seniorami, którzy mają niestety nikłe szanse na adopcję, ale dzięki takiej akcji niektórzy z nich znaleźli dom, a także dzięki przekazanym środkom finansowym i materialnym mogą poprawić im byt.

Nadal jest prowadzona akcja na FB Adoptuj seniora - Pokochaj staruszka. "Zależy nam na adopcji seniorów, które zasługują na to by swoje ostatnie lata życia spędzić otoczone miłością i ciepłem" - powiedziała Nina Gowin, pomysłodawczyni i organizatorka Gali. Do akcji włączyło się wiele znanych osób. Dołącz do akcji  #pokochajstaruszka.

Do czynienia dobra i pomocy czworonożnym przyjaciołom przyłączyły się swoimi działaniami: Agnieszka Włodarczyk, jurorka konkursu Topfordog i Osobowość Roku 2014, Michał Olszański Osobowość Roku 2016, Karolina Pilarczyk, Eliza Gwiazda, Agnieszka Mrozińska, Kasia Nova, Joanna Majstrak, Stan Borys, Adrian Mielnik, Jarosław Milner.

Tytuł  OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 w konkursie Top for Dog za działania na rzecz zwierząt, ta nagroda w formie statuetki powędrowała do Joanny Krupy, która od wielu lat aktywnie walczy o prawa zwierząt i pomaga w adopcji zwierząt.

Całość wydarzenia uświetnił bardzo energetyczny występ Grupa MultiVisual finaliści programu Mam Talent.

Galę poprowadził Tomek Dunowski  dziennikarz Radia Kolor.

Szczegółowe informacje na: www.topfordog.pl