Wybierz coś, co przyniesie Ci najwięcej frajdy

Badminton, taniec, a może rower ? Szeroki wachlarz aktywności stoi przed tobą otworem. Możemy same zdecydować czy więcej radości sprawia nam aktywność na świeżym powietrzu, czy może ruch w pomieszczeniu. Porozmawiaj ze znajomymi, zapytaj który ze sportów daje im najwięcej przyjemności, może ktoś cię zainspiruje, i sama będziesz chciała podjąć się nowej dyscypliny. Obszerny research to zawsze dobry pomysł!

Zorganizuj przydatne akcesoria - motywatory

Przed podjęciem nowego wyzwania, bardzo istotną kwestią jest nabranie wystarczającej motywacji. Nie chodzi tu o zakup wszystkich najdroższych sportowych ubrań na rynku, natomiast elastyczny top lub bluza termoaktywna do biegania i rozgrzewki, to doskonała zachęta do pierwszych zmagań z nową aktywnością, tym bardziej gdy jest w ulubionym kolorze. Wskazówka: Kupuj tylko te praktyczne i wygodne rzeczy z materiałów funkcjonalnych! Dobrze oddychający materiał sprawi, że unikniesz przegrzania, a twój strój nie będzie tak mokry od potu.

Niezależnie jaki sport wybierzesz, twój strój zawsze jest narażony na mniej lub bardziej uciążliwe zapachy. Jak się ich pozbyć by jednocześnie nie zniszczyć tkaniny? Sprawdź nasze sposoby jak z nimi walczyć.

Zadbaj o jakość i komfort

Gdy kupujesz funkcjonalną odzież sportową to odpowiednia pielęgnacja pozwoli jej zachować trwałość i piękny wygląd na dłużej. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której jesteśmy zmuszeni przedwcześnie wyrzucić ulubioną rzecz. O sportowe ubrania warto odpowiednio dbać, głównie dlatego, że osadzają się na nich nieprzyjemne zapachy takie jak pot czy smog, szczególnie jesienią. W takich sytuacjach idealnie sprawdzą się nowe kapsułki do prania Ariel Active Deo-Fresh PODS, gdyż pomogą Ci utrzymać świeżość ubrań bez względu na to czy jesteś miłośniczką fitness, czy zapaloną biegaczką. Ten wariant posiada wyjątkowo mocne związki zapachowe i unikalne technologie, które nie maskują przykrych zapachów, a eliminują je u źródła, pozostawiając trwały, świeży zapach.

Ida, jedna z redaktorek claudia.pl, która czynnie uprawia sport, miała okazję je przetestować. Przeczytajcie, jakie były jej wrażenia.

Sama przetestowałam kapsułki Ariel Active Deo-Fresh PODS, ponieważ 4 razy w tygodniu mam styczność ze sportem. Trenuję z dziećmi, dlatego zapach i komfort moich sportowych ubrań jest dla mnie niezwykle ważny. Po pierwsze, kapsułki doskonale usuwają plamy już w pierwszym praniu. Formuła kapsułek sprawia, że moje jasne ubrania są jeszcze bielsze. Kolejnym plusem było utrzymanie jakości moich ubrań treningowych – stały się bardziej przyjemne w dotyku, a przez to wygodniejsze. Jestem bardzo zadowolona z nich, gdyż doskonale spełniają wszystkie moje wymagania. Pomagają mi w codziennym zmaganiu się z nieprzyjemnym zapachem, a także dość niekomfortowymi żółtymi zabarwieniami pod pachami na ubraniach. Kapsułki całkowicie je eliminują, więc mogę być spokojna o swoje jasne ubrania. Dla mnie liczy się czas i wygoda, dlatego używanie akurat formy kapsułek jest dla mnie rewelacyjne! Wystarczy wrzucić jedną kapsułkę na dno bębna i nie muszę już myśleć ile dodać proszku – wszystko jest już wymierzone . Nie boję się też, że czegoś dodam za dużo czy za mało:)

Ważne również by zadbać o to, by bęben nie był przepełniony, a co najważniejsze resztę kapsułek w zamkniętym opakowaniu należy schować w niewidoczne i niedostępne dla dzieci miejsce.

Jakie są moje wrażenia po zastosowaniu kapsułek Ariel Active Deo-Fresh PODS?

  • ubrania pachniały świeżo, zapach potu został całkowicie wyeliminowany, ubrania zachowały swój kształt, kolor– nadal były elastyczne i nic się odkształciło,
  • sporadyczne plamy i przebarwienia od potu zostały całkowicie usunięte,
  • strój był pachnący, co pozytywnie wpłynęło na przyjemność z ćwiczeń.

"Zdecydowanie poleciłabym je każdemu miłośnikowi ruchu i aktywności fizycznej, w trosce o komfort, wygodę i dobry zapach.”

Ida, trenerka akrobatyki

Uwaga!

 

 

 

Zawsze przechowuj kapsułki w miejscu niedostępnym dla dzieci, w dokładnie zamkniętym pudełku i wystarczająco wysoko, by uniknąć wypadków. Dowiedz się więcej na: www.keepcapsfromkids.eu

Materiał powstał przy współpracy z marką Ariel