artykuł promocyjny

4 razy TAK!

HP Ink Advantage 3785 oferuje całą gamę możliwości. To najmniejsze na świecie urządzenie typu All-In-One, czyli takie, które zrobi dla nas prawie wszystko: wydrukuje wypracowanie, zeskanuje notatki czy skopiuje fotografię, a na dodatek pozwoli kontrolować swoją pracę zarówno z poziomu komputera, jak i smartphone’a.

1) Bo zachwyca designem

HP Ink Advantage 3785 wyróżnia się spośród innych minimalistycznym designem – projektanci zwrócili uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale też na prezencję. Niewielkie gabaryty, opływowy kształt i śnieżnobiała obudowa z pastelowymi akcentami sprawiają, że urządzenie staje się ciekawym dodatkiem do dziecięcego wnętrza, a trzymanie go w widocznym miejscu przestaje być smutną koniecznością. Jego kompaktowy rozmiar sprawi, że nie zajmie dużo miejsca nawet w małym pokoju.

2) Bo się opłaca

Jeżeli szukacie niedrogiego w zakupie i użyciu prezentu komunijnego dla dziecka, to wybór HP Ink Advantage 3785 będzie strzałem w dziesiątkę. Samo urządzenie nie uszczupli zbytnio Waszego portfela, a oryginalne tusze kosztują tyle, co niektóre zamienniki dedykowane konkurencyjnym urządzeniom.

3) Bo jest praktyczny

HP Ink Advantage 3785 wraz z dedykowaną mu aplikacją mobilną pozwolą błyskawicznie wydrukować wypracowanie i zdjęcia przesłane przez kolegów i koleżanki. Umożliwią też zeskanowanie materiałów potrzebnych na lekcję. Wystarczy jedynie kilka dotknięć ekranu telefonu, aby wydrukować dowolne treści i to bez potrzeby uruchomiania komputera!

4) Bo oferuje świetną zabawę

Dokładnie tyle samo ruchów palcem wystarczy, aby stworzyć niesamowicie kreatywne rzeczy. Od ręki możemy stworzyć dziecięce mapy marzeń, drzewo genealogiczne, unikalne kartki okolicznościowe czy fotomozaiki. Przy tworzeniu komunijnego albumu ze zdjęciami warto skorzystać z dedykowanego papieru do wydruku samoprzylepnych zdjęć w modnym stylu. HP Social Media SnapShots pozwala drukować fotografie na doskonałej jakości papierze natychmiast po ich zrobieniu!

ZRÓB TO SAM Z HP – ZOBACZ, JAK STWORZYĆ PIĘKNY ALBUM KOMUNIJNY:

W dobie cyfrowego szaleństwa warto postawić na alternatywny prezent, który kreatywnie rozwinie nasze pociechy, zapewniając im przy tym mnóstwo wspaniałej zabawy.

Zobacz również: