W Klubie Testerek kobieta.pl uczestniczki testowały urządzenie Philips Lumea Prestige BRI956/00 przez 20 tygodni. Żeby zbadać, jak sprawdza się w dłuższym okresie zapytałyśmy je o opinie po pierwszych kilku zabiegach oraz po pełnych 5 miesiącach stosowania. 

Urządzenie Philips Lumea to wygodny domowy sposób na depilację jak z salonu kosmetycznego. Impulsy świetlne emitowane przez urządzenie, osłabiają cebulki włosów, dzięki czemu włoski stają się osłabione i same zaczynają wypadać. Producent zapewnia, że wystarczy 12 zabiegów, by skóra pozostała gładka nawet przez 6 miesięcy*. 

W skład urządzenia wchodzą 4 nasadki, dzięki którym bezpiecznie można depilować różne części ciała, nawet twarz, bikini, albo pachy. Dodatkowo, urządzenie posiada czujnik SmartSkin, który dopasowuje siłę działania urządzenia do skóry, dzięki czemu nie grożą nam podrażnienia skórne. Regularne stosowanie Philips Lumea powinno zapewnić nam m jedwabiście gładką skórę, bez podrażnień nawet do 6 tygodni. 

Zobaczcie, jak testerki oceniły Philips Lumea Prestige BRI956/00

A jakie są ich opinie o Philips Lumea Prestige?

Joanna po 6 tygodniach testu oceniła „Urządzenie Philips Lumea sprawdziło się fantastycznie. Sam proces usuwania włosków jest bardzo szybki. Odczucie podczas zabiegu jest "dziwne", ale nie nieprzyjemne”

Natalia oceniła uzyskane efekty: „Po przeprowadzonych zabiegach mogę stwierdzić, że włosków jest z pewnością mniej. I jeżeli taka tendencja będzie się utrzymywać to efekty z pewnością będą zauważalne gołym okiem. A nadchodzące lato będzie należało do mnie! Już teraz wiem, że z tym urządzeniem będzie mi się ciężko rozstać!”

Beata już po 6 tygodniach zauważyła wyraźne efekty działania Philips Lumea "Moja opinia o depilacji urządzeniem Philips Lumea nie może być inna jak tylko pozytywna. Jestem posiadaczką ciemnego owłosienia na ciele i wydaje mi się,że urządzenie jest dedykowane takim właśnie osobom. Jeżeli chodzi o ręce i pachy - wystarczyły 2-3 użycia i włoski praktycznie przestały odrastać, a na łydkach i okolicach bikini owłosienie zmniejszyło się o 70%."

Zobacz również:

Poznaj ich opinie o Philips Lumea Prestige po 5 miesiącach używania!

Kolejne tygodnie używania sprawiły, że testerki stały się jeszcze bardziej zadowolone z efektów. 

Joanna napisała "Wcześniej często się zacinałam, miałam ranki na nogach i pod pachami. Teraz nie pamiętam kiedy używałam maszynki. Lumea to nowa jakość w depilacji!".

Natalia stwierdziła "Po 5 miesiącach stosowania tego urządzenia mogłam poznać w pełni możliwości tego urządzenia! Depilacji światłem IPL powinna spróbować każda osoba, która ma dość zabawy z tradycyjnymi maszynkami do golenia i nie chce stale podrażniać skóry, a chce się przez długi czas cieszyć gładką skórą!"

Po 5 miesiącach Beata podtrzymuje swoją pozytywną opinię: "Po kilkumiesięcznym testowaniu produktu mogę tylko potwierdzić, że jest to świetne urządzenie....swoją skutecznością, komfortem użycia i częstotliwością bije wszystkie znane mi metody depilacji na głowę. Są oczywiście profesjonalne zabiegi w zakładach kosmetycznych, ale jest to nieporównywalnie droższa opcja w dodatku nie dająca gwarancji sukcesu."

Chciałabyś wiedzieć więcej na temat urządzenia? Więcej opinii o Philips Lumea Prestige znajdziesz na kobieta.pl lub na stronie philips.pl.

Zobacz, jak testerki odpowiedziały na inne pytania:

KUP PRODUKT

PHILIPS LUMEA

KUP PRODUKT

Tutaj znajdziesz więcej opinii o Philips Lumea Prestige.