Ten odkurzacz to prawdziwy skarb w każdym domu! Odkurzy, umyje, podświetli, zbierze najmniejsze okruchy. Ideał!

Jak można go wygrać?

Wystarczy, że pokażecie nam na Instagramie, jak ogarniacie rzeczywistość w swoim domu. Zamieszone zdjęcie opiszcie i dodajcie koniecznie #ogarniamzclaudia @claudia_magazyn, #philips #wdomumogewszystko

Pamiętajcie, żeby ustawić swój profil jako publiczny.

Aneks do regulaminu ze zmianą dat konkursu oraz regulamin znajdziesz tutaj ->>

Powodzenia!

Odkurzacz odkurzacz SpeedPro Max Aqua to prawdziwy pomocnik domowy! Odkurza i myje podłogi jednocześnie. System myjący usuwa kurz, brud i plamy. A jak dodamy ulubiony detergent do wody, usuwa do 99% bakterii. Nasadka zasysająca 360 stopni z podświetleniem led ułatwia mi dokładne sprzątanie, żaden okruch czy niteczka nam nie umknie! Pozwala na sprzątanie bez ograniczeń - sięga nawet do najdalszych zakamarków pomieszczenia (np. pod niskimi meblami czy wysoko pod sufitem). Jedno urządzenie, które pozwala posprzątać cały dom od podłogi aż po sufit. Dzięki temu oszczędzamy czas i sprzątanie idzie błyskawicznie. Co jeszcze jest bardzo ważne, ten model wyróżnia się najdłuższym czasem pracy w trybie Turbo, co pozwala na posprzątanie całego domu z najwyższą mocą bez przerwy.
Odkurzacz nie wymaga składania i rozkładania. Nie trzeba wyciągać kabla, szukać gniazdka, wielokrotnie przepinać. Jest poręczny i stale gotowy do użycia, zawsze pod ręką.

Zobacz również:

Rozwiązanie konkursu: Wygraj odkurzacz bezprzewodowy Philips!

Oto nagrodzona praca, gratulujemy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klaudyna Góralska (@lamiriaelf) Maj 9, 2020 o 2:48 PDT