Ta nowość na polskim rynku kosmetyków ekologicznych i naturalnych wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród konsumentów. Idea zero waste, coraz bardziej wpisuje się w nasze codzienne życie. Dlatego też w kosmetykach poszukujemy prostych składów, ekologicznego opakowania bez plastiku i coraz częściej również zwracamy uwagę na to czy kosmetyk jest wegański.  

Wszystkie te argumenty wzięliśmy pod uwagę tworząc nowe szampony w kostce Biovax Botanic, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego tzn. są w 100% wegańskie, a opakowanie zostało stworzone z certyfikowanego kartonu FSC, czyli z odpowiedzialnych źródeł całkowicie przyjazny środowisku.  

Szampony w kostce to kosmetyki stworzone do codziennego stosowania, odpowiednie do każdego rodzaju włosów. Doskonale oczyszczają skórę głowy oraz włosy z zanieczyszczeń, dobrze się pienią, nawilżają i dyscyplinują nawet najbardziej niesforne włosy. Szampony w kostce Biovax Botanic nie wymagają stosowania dodatkowych płukanek, a to dzięki korzystnemu - kwaśnemu pH, które gwarantuje piękne, miękkie, gładkie i błyszczące pasma.

Biovax Botanic to dwie propozycje innowacyjnych szamponów w kostce. Malina Moroszka i Baicapil to intensywnie nawilżający szampon, który odżywia włosy na całej ich długości, stymulując jednocześnie ich wzrost i odnowę komórkową skóry głowy.

Drugi szampon to połączenie skrzypu polnego z aloesem. Skrzyp, bogaty w krzem i potas, bardzo dobrze wpływa na kondycję i wygląd włosów, wzmacnia je, zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu. Aloes odżywia i nawilża pasma, chroni je przed działaniem wolnych rodników.

Niewątpliwie dodatkową zaletą szamponu w kostce jest jego waga i konsystencja, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w podróży. Bez problemu możesz z nim podróżować w bagażu podręcznym. Szczególnie dobrze w tej kwestii sprawdzi się aluminiowe etui dołączane do limitowanej edycji szamponu Biovax Botanic.

Wybierz dla siebie najlepszy szampon w kostce i wspieraj środowisko oraz trend zero waste razem z nami.