WarSew sewing days - warszawskie dni szycia - to nowe wydarzenie na mapie stolicy, które odbędzie się już w najbliższy weekend, 21-22 kwietnia w Centrum Kreatywności na Targowej 56. W programie wykłady i warsztaty dla wszystkich tych, którzy kochają modę, chcą się jej nauczyć hobbystycznie lub zbudować własną markę odzieżową. Co Was czeka?

Warsztaty

Marzysz o tym żeby zacząć szyć, realizować swoje pomysły albo udoskonalić warsztat? Pod okiem profesjonalnych instruktorów postawisz swoje pierwsze krawieckie kroki lub zgłębisz tajniki wiedzy krawieckej. Osoby bardziej zaawansowane mają szansę skonstruować i uszyć strój wg własnego projektu lub poznać tajniki szycia detali. Jeśli myślisz o stworzeniu własnej marki modowej, koniecznie weź udział w warsztatach z konstrukcji, budowania marki lub planowania produkcji. Jeśli jesteś początkujący: koniecznie zapisz się na warsztaty "Twoja pierwsza sukienka" lub "Twoja pierwsza spódnica".

Wykłady

Marzysz o związaniu swojego życia z branżą modową? Szukasz odpowiedzi na takie pytania: Jak zacząć projektować odzież? Jak zbudować strategię rozwoju swojej marki? Jak sprzedawać modę przez Internet? Nasi prelegenci VIAMODA, platformy SHOWROOM i agencji TADAM Fashion&Marketing są gotowi do udzielania odpowiedzi! Uczestnicząc w wykładach w ramach WarSew, zdobędziesz wiedzę związaną z procesem powstawania pierwszych kolekcji, planowaniem pierwszej produkcji, nawiązywaniem współpracy ze szwalnią. Zdradzimy Ci też, jakie są aktualne trendy w komunikacji marketingowej.

Prezentacje

Oglądasz zdjęcia maszyn w Internecie i studiujesz ich recenzje? Przejdź z teorii do praktyki! Przetestuj różne rodzaje maszyn wieloczynnościowych, zapoznaj się z overlockami, coverami i innymi typami sprzętów Brother, Elna, Janome, Texi. Zgłębiaj tajniki ozdabiania odzieży przy użyciu ploterów, naucz się jak wykonywać hafty i korzystać z profesjonalnego oprogramowania. Chcesz zapoznać się z programem do wykonywania konstrukcji Audaces? Odwiedź naszą strefę prezentacji!

Spotkania

Chcesz poznać ludzi, których życie zmieniło szycie? Potrzebujesz inspiracji i podpowiedzi, jak wystartować, przed czym się ustrzec i jak być wytrwałym? O swojej pasji opowiedzą m.in.: Anna Sławińska, polska mistrzyni patchworku oraz projektant i autor książek o szyciu, Janek Leśniak. Śledź naszą stronę by móc wypatrzeć kolejne inspirujące nazwiska!

 

Zapraszamy:

21.04 (sobota), w godz. 10:00-18:00

22.04 (niedziela), w godz. 10:00-17:00

Lokalizacja: Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56, Warszawa