Samotny urlop nie jest niczym złym. Wręcz przeciwnie! Stwarza możliwości poznania nowych osób i przeżycia niesamowitych przygód. Co więcej, coraz więcej firm i biur turystycznych organizuje wczasy dla singli. Wybór jest dość szeroki, sprawdźcie nasze zestawienie najlepszych miejsc na urlop dla singli. 

Wczasy dla singli po 30. roku życia 

Mając 30 lat, tak naprawdę jesteśmy jeszcze młodymi ludźmi, pełnymi energii i aktywnymi. Z pewnością dobrym wyborem będą więc wszelkiego rodzaju wyjazdy gdzie poznamy nowych ludzi, ale także nie będziemy się nudzić. Oto kilka naszych propozycji:

SOPOT 

Sopot to miasto pełne klubów, barów i dyskotek. Jest częścią Trójmiasta, leży nad polskim morzem, więc to doskonałe miejsce by spędzić tam aktywne wakacje dla singli. W Sopocie bardzo łatwo nawiązać nowe znajomości, kluby w sezonie pękają w szwach od osób szukających wytchnienia, obojga płci. Być może takie spotkanie skończy się wspólnym wyjściem na plażę następnego dnia? Może uda się namówić drugą osobę na oprowadzenie po najciekawszych miejscach w trójmieście? 

IBIZA 

Imprezowa stolica Europy, co roku na Ibizę przyjeżdżają miliony turystów, zarówno w parach jak i singli. Na Ibizę spokojnie można wybrać się samemu, zaś jeden wieczór w klubowym centrum wyspy z pewnością obfitować będzie w wiele różnych znajomości. Do tego Ibiza posiada ogromny rynek sportów wodnych. Jeżeli interesuje nas kite surfing, bądź nurkowanie, będziemy się z pewnością świetnie tam bawić. 

TAJLANDIA 

Jeżeli chcemy postawić na odkrywanie nowych, egzotycznych miejsc, wybierzmy na nasz urlop dla singli Tajlandię. Kraj ten różni się od Europy praktycznie w każdym calu, co będzie dla nas ciekawym przeżyciem. Oprócz niesamowicie bogatej tradycji kulinarnej, Tajlandia jest miejscem tajemniczym, z niesamowicie ciekawą historią i lokalną tradycją. Wycieczka do Tajlandii na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. 

Wczasy dla singli po 40. roku życia

Wycieczki dla singli po 40. są ostatnimi czasy dość popularne w biurach podróży. Rejsy dla singli, objazdówki dla singli, obozy dla singli - jeżeli zagłębimy się w temat, z pewnością wybierzemy dla siebie coś wyjątkowego. Jeżeli jednak zależy nam na samotnej podróży, podsuwamy kilka propozycji. 

ZAKOPANE 

Głośne, pełne ludzi, ale bliskie najpiękniejszych polskich gór, czyli Tatr. Bez żadnego problemu do Zakopanego można się wybrać w pojedynkę. W wielu barach i restauracjach można spróbować wspaniałych miejscowych dań, a samotna podróż w góry potrafi być niesamowitym doświadczeniem. Jeżeli mamy ochotę poświęcić się rozmyślaniom, nie ma do tego lepszego miejsca niż tatrzański szlak. Wieczorem możemy zaszaleć, wybierając się na dyskotekę lub do którejś karczmy z muzyką góralską. Może poznamy kogoś ciekawego? 

CYPR 

Wyspa na morzu śródziemnym, a jednocześnie fantastyczne miejsce dla singli po 40tce. Na wyspie jest co zwiedzać, są tam miasteczka pełne zabytków, kurorty turystyczne pełne hoteli i klubów i piękna natura. Jest to świetne miejsce na wyjazdy w pojedynkę. Ponieważ Cypr oferuje wszystkiego po trochu, z pewnością znajdziemy tam coś dla siebie. 

REJSY DLA SINGLI 

Warto zastanowić się nad taką opcją. Rejsy dla singli są co prawda organizowane odgórnie, ale mamy gwarancję niezapomnianej wyprawy i wiele szans na poznanie kogoś ciekawego. Warto przejrzeć oferty biur podróży, tym bardziej, że rejsy dla singli potrafią odbywać się w naprawdę egzotycznych regionach np. po rzekach w Afryce. 

Wczasy dla singli po 50. roku życia 

Po 50tce nie jesteśmy już tak skorzy do dzikich szaleństw. To świetny czas na korzystanie ze zorganizowanych wycieczek dla singli na które można pojechać w pojedynkę. To również świetna okazja na rozpoczęcie znajomości, która może zmienić nasz stan z „singiel” na „zajęty”. 

Mazury 

Wiele firm oferuje wycieczki dla singli na Mazury jednocześnie zapewniając czarter jachtów. Taki rejs samotnych serc po wodach największych polskich jezior niesie za sobą znamiona wielkiej przygody. Z pewnością odwiedzicie mnóstwo mazurskich miasteczek, usłyszycie niejeden koncert szantowy lub zjecie dobrą rybę. To pokaże wam, że wyjazdy w pojedynkę wcale nie są złe. 

Egipt 

Wczasy dla singli po 50tce w Egipcie to oryginalny sposób na spędzenie urlopu. Można tam pojechać z biurem lub na własną rękę, zaś odpoczynek w 5. gwiazdkowym hotelu z pewnością nie będzie się nam dłużył. W końcu kto nie uwielbia wylegiwać się na plaży? Istnieje spora szansa, że oprócz nas również znajdą się tam inni single, a to dobra okazja do interakcji. 

Indie 

Jeżeli poszukujemy bardziej egzotycznej wyprawy, proponujemy Indie. Wielki kraj, ale i raj dla turystów, wiele biur organizuje tam wyprawy. Spokojnie można postawić na Indie jeśli wybieramy wczasy dla singli. To dobre miejsce na przeżycie przemian duchowych, przemyślenie swojego dotychczasowego życia. To także kraj ze wspaniałą kuchnią i zabytkami, które każdy powinien zobaczyć.