Letnie i jesienne wesela w związku z pandemią koronawirusa bardzo często przesuwamy lub odwołujemy. Uroczystości zaplanowane na późniejsze terminy także przesuwane są na jeszcze dalsze miesiące. Pary Młode zastanawiają się, czy kolory przewodnie wybrane na ten rok będą pasowały do nowych dat, dlatego warto już teraz sprawdzić, jakie kolory będą królowały na weselach w 2021 roku.

Kolor, który wybierzemy nie musi od razu rzucać się w oczy. Możemy wykorzystać go w formie kwiatów i delikatnych ozdób na stole. Jeżeli jednak chcemy, aby kolor ten był wyraźnie widoczny, możemy dobrać w tym kolorze sukienkę dla świadkowej i poszetkę lub muchę dla świadka.

Wesele 2021: Rose Tan

Jest to delikatny, ciemnoróżowy kolor. Jest spokojny i romantyczny, dlatego będzie idealnie dopełniał dekoracje bez względu na porę roku. Może stanowić bazę do koloru odważniejszego i mocniejszego, na przykład granatu.

Wesele 2021: Sleet

Sleet z palety Pantone to szary, ponadczasowy kolor. Jest niezwykle plastyczny i możemy wykorzystać go do dekoracji, a także jako kolor garnituru dla Pana Młodego.

>>> Sprawdź, ile włożyć do koperty! <<<

Wesele 2021: Ultramarine Green

Ta barwa jest jedną z dwóch najciemniejszych w przyszłorocznych trendach. Jest głęboka i ma w sobie domieszkę niebieskiego co czyni ją chłodną i dystyngowaną. Kolor ten będzie przepięknie współgrał z ciepłymi barwami, na przykład z różem lub pomarańczą.

Wesele 2021: Green Sheen

Green Sheen to żywy, żółty kolor, który delikatnie wpada w zielony. Jest odważny, ale dzięki temu zapada w pamięć i tworzy niepowtarzalną atmosferę. Ten kolor polecamy na wesela w chłodniejsze miesiące, ponieważ ożywi on i rozjaśni salę.

>>> Jaką wódkę wybrać na wesele? <<<

Wesele 2021: Fired Brick

Ten ciemny, bordowy kolor jest niezwykle elegancki i dostojny. Bardzo ciekawie uzupełni on wesele w plenerze. Bardzo dobrze będzie współgrał z kontrastującymi barwami.

Wesele 2021: Classic Blue

Ten klasyczny, niebieski kolor jest elegancki i ponadczasowy. Jest to bezpieczny wybór, który będzie pasował bez względu na porę roku.

Pamiętaj, aby wybierać kolory, które lubisz i które będą komponować się z miejscem, które wybraliście na swoje wesele.

>>> W galerii znajdziecie przykładowe aranżacje w najmodniejszymi kolorami <<<

----

Materiały pochodzą ze strony abcslubu.pl