Kompletowanie stylizacji na wesele najczęściej zaczynamy od wyboru sukienki. Wtedy zaczyna się dobór dodatków i akcesoriów, które dopełnią naszą stylizację. Sprawdźcie nasze zestawienie najważniejszych elementów dopełniających weselną sylizację.

Wesele: jakie wybrać buty?

Wybierając buty na wesele powinniśmy kierować się dwiema najważniejszymi kwestiami: kolorem pasującym do sukienki oraz obcasem, jego wysokością lub innym rodzajem buta, który będzie płaską alternatywą. Dla wielu z nas płaskie buty, na przykład balerinki lub lordsy będą wygodniejszą opcją.

Wesele: jaką wybrać torebkę?

Torebka, którą zabierzemy ze sobą na wesele, podobnie jak buty, powinna pasować do sukienki. Powinna ona być niewielka, ale jednocześnie na tyle pakowna, aby pomieściła wszystkie potrzebne rzeczy. Kopertówka czy torebka na pasku – wybór należy do Ciebie!

Wesele: ozdoby do włosów

Bardzo często istotnym elementem naszej stylizacji jest nasza fryzura i ozdoby, które wplatamy we włosy. Sprawdźcie nasze zestawienie najciekawszych ozdób do włosów:

Wesele: biżuteria

Biżuteria to świetny sposób na dopełnienie stylizacji. Zakładając ciekawy naszyjnik lub kolczyki sprawimy, że nawet najzwyklejsza sukienka będzie się wyróżniać.

Wesele: okrycia wierzchnie

Przy wybieraniu stylizacji na wesele warto przygotować sobie pasujące okrycie wierzchnie, które ochroni nas przed zimnem lub ukryje odkryte ramiona w Kościele.