A TIMELESS FALL to nazwa jesienno-zimowej odsłony Westwing Collection, której oficjalna premiera zapowiedziana została na 10 października 2019 roku. Kolekcja obejmuje blisko 550 nowych produktów oraz około 100 bestsellerów Westwing, które zyskały nowe oblicze.

Przyjemne tkaniny, takie jak bouclé, plusz, czy sztuczne futro, pięknie prezentują się obok eleganckiego marmuru i drewna. Paleta kolorów to stonowane naturalne odcienie rozjaśnione akcentami szafranu i terakoty. Z kolei oryginalne wzornictwo doda Twojemu domu nowej świeżej jakości.

Charakterystyka
Przytulna i otulająca – zaprasza do pozostania w domu. Nowa Westwing Collection ma swobodny charakter. Kształty są ponadczasowe, a jednocześnie nowoczesne i efektowne. Jako całość sprawia wrażenie bardzo wyważonej. Nie wykorzystano w niej zbyt wielu metalowych akcentów, aby nadać jej prosty i harmonijny charakter. Mieszanka występujących w kolekcji stylów jest efektem wykorzystania różnych materiałów i faktur.

Materiały
Tkanina teddy (tekstylia i meble), sztuczne futro, sztuczna skóra (pleciona i gładka), dzianina, len, aksamit, marmur, drewno.

Kolory
Neutralne barwy, takie jak beż, biel, czerń i brąz zmieszane zostały z ciepłymi kolorami:  pomarańczowym, musztardowym, czerwonym. Ich uzupełnieniem są ciemne akcenty w postaci odcieni granatu i leśnej zieleni.

Styl
Elegancki, nowoczesny, swobodny i ponadczasowy.

Delia Lachance, założycielka i CCO Westwing, o kolekcji:
"W chłodniejszym okresie roku marzymy o domu, który jest przytulny i przyjazny. Z naszą nową Westwing Collection – "A TIMELESS FALL" – stworzyliśmy ponadczasowy styl, który jest wyrafinowany i jednocześnie naprawdę przytulny. Subtelne niuanse tworzą relaksującą, wręcz sprzyjającą medytacji atmosferę. Ciepłe faktury, takie jak tkanina teddy i sztuczne futro, zapewniają przyjemną przytulność – ale ze stylem. Główną inspiracją dla nowych produktów był cocooning: w naszych dynamicznie zmieniających się czasach, dom staje się coraz bardziej równoważącym schronieniem. Potrzebujemy odprężającej niedzieli na kanapie, długich kolacji z przyjaciółmi, poczucia, że możemy zostawić wszystko na zewnątrz i przebywać w domu ze swoimi zmysłami”.

"Motywem przewodnim nowej linii Westwing Collection jest cocooning, czyli stworzenie przestrzeni idealnej do odpoczynku i relaksu. Tempo współczesnego życia sprawia, że w swoim domu chcemy poczuć bezpieczną, kojącą przystań. Pragniemy stworzyć miejsce, które sprzyja relaksującym niedzielom na sofie i długim kolacjom z najbliższymi - Dom, w którym możemy odzyskać równowagę i wewnętrzny spokój" - dodaje Delia — Założycielka Westwing

Wszystkie artykuły z kolekcji „A Timeless Fall” są dostępne w dedykowanej zakładce na WestwingNow.pl: https://www.westwingnow.pl/n/westwingcollection/