W imieniu redaktor naczelnej "Claudii", Agnieszki Wierzbickiej, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 30 czerwca 2021 w siedzibie wydawnictwa Burda Media Polska w Warszawie (przy zachowaniu reżimu sanitarnego).

Zmienia się się wokół nas, zmieniamy się my, kobiety i zmieniają się nasze oczekiwania. Dla "Claudii" także nadszedł czas zmian! Przez ostatnie miesiące miałyśmy mnóstwo okazji do rozmów z Wami. Łączyłyśmy się zdalnie i pytałyśmy o Wasze marzenia, plany, niepokoje. Spędziłyśmy mnóstwo godzin na ekscytujących, często bardzo poruszających rozmowach. Chciałyśmy zrozumieć, czego dziś naprawdę potrzebują kobiety. Czym dla nas jest szczęście? Co powoduje smutek, a co sprawia nam radość? Efektem naszych poszukiwań jest nowa i odmieniona  Claudia”, która powstała z Waszych pragnień i oczekiwań. Starałyśmy się, żebyście znalazły w magazynie wszystko, czego potrzebujecie. Akceptację, zrozumienie, przyjaźń, miłość, a także inspirację do lepszego, piękniejszego życia. Dlatego z radością zapraszamy na spotkanie, podczas którego to Wy wypowiecie się na temat nowej "Claudii". Wasz głos jest dla naszej redakcji najważniejszy. Spotkajmy się, poznajmy i razem twórzmy najlepszy miesięcznik dla kobiet.
Agnieszka Wierzbicka

Żeby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić poniższy formularz i zgłosić swój udział w spotkaniu z redakcją Claudii w siedzibie wydawnictwa Burda Media Polska Spośród nadesłanych i prawidłowo wypełnionych zgłoszeń wybierzemy 15, które zaprosimy do wzięcia udziału w spotkaniu. 

Zaproszenie zostanie wysłane drogą mailową do wybranych osób.

Każda z wybranych i zaproszonych osób otrzyma upominek i weźmie udział w warsztatach florystycznych.