artykuł promocyjny

To wyjątkowy rok dla MONNARI. Marka już 20 lat dba o to, aby Polki mogły wyrażać swój indywidualny styl poprzez ubrania i dodatki. Świętując nie zapomina o najważniejszych – swoich Klientkach. To do nich kieruje silną komunikację o tym, co jest w modzie ważne i właśnie dla nich organizuje loterię z niezwykłymi nagrodami.

– Jubileusz to idealny moment, aby przypomnieć Polkom, że trendy są ważne, ale przede wszystkim „Modnie być sobą” – przekonuje Dyrektor Marketingu MONNARI Renata Borkowska-Kubiak. – i pod tym hasłem prowadzimy wyjątkową kampanię, której Ambasadorkami zostały Marcelina Zawadzka, Małgorzata Socha oraz Anna Maria Jopek – dodaje.

– Od 20 lat Klientki doceniają projekty MONNARI i są wierne marce, o czym świadczy między innymi ilość realizowanych zakupów z kartami lojalnościowymi. To im dedykujemy urodzinową loterię –  informuje Dyrektor Operacyjny MONNARI Piotr Olczyk.

Twarzą loterii została Marcelina Zawadzka – Ambasadorka MONNARI, dziennikarka i Miss Polonia 2011. Wybór ten nie był przypadkowy, ponieważ prywatnie Marcelina jest wielką fanką motoryzacji, a główną nagrodą w loterii jest nowy JEEP RENEGADE! Poza samochodem do wygrania są vouchery na wycieczki My Travel, zestawy kosmetyków Max Factor oraz karty podarunkowe na zakupy w salonach MONNARI.

Loteria MONNARI

Aby zgłosić udział w zabawie należy zrobić zakupy w salonie marki lub w sklepie internetowym emonnari.pl.  Następnie zgłosić zakup na jeden z dwóch sposobów: wypełniając kupon i wrzucając do urny znajdującej się w salonie lub rejestrując paragon na www.loteriamonnari.pl. Każdy zakup powyżej 159 zł daje nam los loteryjny, więc realnie możemy wpływać na szansę wygranej!

Loteria rusza 1 maja, a zgłaszać udział można do 17 czerwca 2018 r. Więcej szczegółów akcji dostępnych jest w oficjalnym regulaminie zamieszczonym na www.loteriamonnari.pl.