Żeby wygrać trzeba grać

Loteria Odkryj Bogactwo Natury była dla konsumentów okazją do odkrycia bogactwa naturalnych składników serów Hochland. Ponadto codziennie mieli szansę na zdobycie nagród pieniężnych w wysokości 20 zł, 50 zł oraz 100 zł. O wygranej konsumenci dowiadywali się od razu po wpisaniu kodu z opakowania, na dedykowanej stronie internetowej. Szczęście uśmechnęło się do prawie 11 tys. Konsumentów, którzy wygrali nagrody dzienne, a najbardziej do Pani Moniki z Pleszewa, która odkryła prawdziwe bogactwo natury, otrzymując nagrodę główną - aż 500 000 zł! Łączna pula nagród w loterii „Odkryj bogactwo natury” wyniosła ponad 800 000 złotych!

Mechanizm akcji był bardzo prosty: każdy, kto kupił dowolny ser marki Hochland (kremowy, żółty, pleśniowy czy Kanapkowy) z promocyjną etykietą i zarejestrował widniejący na niej kod na stronie www.loteria-hochland.pl, brał udział w loterii. Do odbioru nagrody konieczne było zachowanie paragonu oraz opakowania sera Hochland ze zwycięskim kodem.

W loterii Hochland „Odkryj bogactwo natury” wzięło udział setki tysięcy uczestników. Wśród nich Pani Monika z Pleszewa, która została laureatką nagrody głównej, wygrywając pół miliona złotych! Uroczysty finał loterii oraz przekazanie zwyciężczyni czeku na nagrodę główną, odbyło się 11 lipca w warszawskiej restauracji LIF.

Moc emocji!

Spotkanie poprowadził znany i lubiany prezenter telewizyjny – Maciej Dowbor, który od samego początku budował napięcie wśród gości, nie zdradzając nawet imienia zwyciężczyni. W tak wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć Dyrektora Generalnego firmy Hochland – Piotra Knauera, Senior Brand Managera – Radosława Jurkowskiego, odpowiedzialnego za organizację loterii oraz Jacka Wyrzykiewicza PR&Marketing Services Managera. W pierwszej części spotkania Organizatorzy podzielili się z gośćmi wszystkimi najważniejszymi informacjami o loterii.

Emocje sięgnęły zenitu, kiedy przyszła pora na przedstawienie laureatki. Pani Monika z uśmiechem na twarzy odebrała czek z rąk Prezesa Hochland Polska. Jak sama powiedziała – Nie wierzyłam, że to właśnie ja wygrałam 500 000 zł. Dopiero teraz, gdy tu stoję i trzymam w ręku czek, dotarło do mnie, że to prawda. Sery Hochland są w naszym domu od zawsze, chyba nawet od samego początku, kiedy można było je kupić, a wiem, że w tym roku firma obchodzi swoje 25 lecie w Polsce. Dla mojej rodziny kupuję wszystkie rodzaje i smaki, natomiast szczęście przyniósł mi serek śmietankowy Kanapkowy. Jestem bardzo szczęśliwa!

Pani Monika na finał przyjechała ze swoim mężem Maciejem. Jak sami powiedzieli, nikt z rodziny - nawet ich dwóch synów, nie wie jeszcze o wygranej. To ma być dla nich niespodzianka. Z pewnością będzie, bo zwyciężczyni podzieliła się z gośćmi spotkania informacją, na co przekaże wygraną. Prawdopodobnie będzie to mieszkanie dla syna, który wkrótce zaczyna studia. Pani Monika jest miłośniczką podróży więc nie odmówi sobie także najwspanialszych wakacji życia!

Hochland dla wszystkich gości spotkania przygotował możliwość wygrania fantastycznych nagród. Podczas finału odbył się quiz pod hasłem Odkryj bogactwo natury! Goście odpowiadali na pytania związane z asortymentem marki Hochland, naturalnymi składnikami, warzywami, ziołami, z których powstają sery Hochland. 3 rundy pytań wyłoniły zwycięzców, którzy odebrali nagrody, a były nim modne zegarki, wyróżniające się niepowtarzalnym designem.

Całość spotkania przebiegła w pogodnej atmosferze. Emocje i wzruszenie towarzyszyły zwyciężczyni nagrody głównej, organizatorom loterii oraz wszystkim, którzy zobaczyli na własne oczy, że biorąc udział w loterii Hochland naprawdę można wygrać i spełnić swoje marzenia.