Dlaczego godzina może mieć znaczenie?

Evie Bentley, psychoterapeuta i specjalista w dziedzinie naturalnych biorytmów, powiedział: „Każdy cykl biorytmu jest regulowany przez mózg, który kontroluje ilość hormonów każdego z nich w celu zrównoważenia funkcji organizmu. Wiele z tego, jak człowiek czuje się fizycznie, intelektualnie i emocjonalnie zależy od jego biorytmu. ” 

Kiedy najlepiej poprosić o coś partnera?

Według badania na ponad 1000 osobach, magiczny czas, w którym mężczyzna zgodzi się na większość próśb, to godzina 18:00.

Sondaż przeprowadzony dla giganta farmaceutycznego i producenta środków antykoncepcyjnych Bayera Schering Pharma przepytał 1000 mężczyzn i kobiet. 86% stwierdziło, że są świadomi regularnych szczytów i spadków w swoim nastroju. Mężczyźni przyznali, że wiedzieli, że są znacznie bardziej skłonni zgodzić się na prośby pod koniec dnia roboczego i są o wiele bardziej skłonni złamać zasady w trakcie popołudniowego spadku formy!

Kiedy wchodzić w dyskusję z partnerem?

A jeśli planujesz sporną dyskusję ze swoim partnerem, najlepszym czasem na wygranie sporu jest godzina piętnasta - wczesne popołudnie to czas, gdy większość mężczyzn NIE będzie się spierać i szybko ustąpi!

Kiedy najlepiej zapytać szefa o podwyżkę?

Natomiast najlepszym czasem na spytanie szefa o podwyżkę jest godzina 13:00, wtedy masz większe szanse na akceptacje prośby!

Wyniki sondażu sugerują, że analizując naturalne wzrosty i spadki emocjonalne mężczyzny w ciągu dnia, możemy często uzyskać to czego chcemy:)