Masz ochotę na wiosenną metamorfozę swojej przestrzeni? Postaw na domową galerię zdjęć i obrazów, która w szybki sposób całkowicie odmieni charakter pomieszczenia! Sprawdź, jak to zrobić!

Metamorfoza wnętrz – zrób to po swojemu!

Przytulne wnętrza to nie tylko miękkie tkaniny, odpowiednie oświetlenie i kolor ścian, ale także znalezienie sposobu na tchnięcie życia w pomieszczenie. Możesz zrobić to za pomocą zdjęć, plakatów i obrazów, które są dla Ciebie ważne lub które pasują do pomieszczenia. Jest to nie tylko ciekawy element dekoracyjny, ale także sposób na podkreślenie tego, co jest dla nas szczególnie istotne. Co ciekawe ściany z różnymi aranżacjami zdjęć stają się niezwykle modne i pożądane. To właśnie ten osobisty akcent ociepla wnętrze i sprawia, że jest niepowtarzalne.

Metamorfoza wnętrz – zapełnij ściany zdjęciami i obrazami

Z różnorodnego kolażu stylów, kolorów, kształtów i dodatków wyłania się obraz tego, jacy jesteśmy. Na podstawie naszego otoczenia można dowiedzieć się co lubimy, w jaki sposób żyjemy i co nas inspiruje. Dlatego też powinniśmy otaczać się rzeczami i ozdobami, które do nas przemawiają i które mają dla nas szczególne znaczenie. Doskonałym sposobem na udekorowanie wnętrz jest zapełnienie ścian fotografiami, które ocieplają je i nadają mu niepowtarzalny charakter.

Metamorfoza wnętrz - jak ozdobić ścianę zdjęciami?

Galeria zdjęć w domu z pozoru nie jest niczym zaskakującym, jednak gdy wybierzemy zdjęcia dla nas ważne – nabierze ona wyjątkowości. Kompozycja ścienna powinna być przemyślana pod względem formy, tematyki, rozmiaru i kolorystyki. Równie istotne jest odpowiednie ułożenie zdjęć na ścianie, aby uzyskać przepiękne rezultaty. Pamiętajmy, że inny charakter ma cała ściana w zdjęciach, a inaczej prezentują się pojedyncze fotografie na ścianie. Wiele zależy też od sposobu i formy rozmieszczenia fotografii, wyboru ramek, a nawet tematyki.

Domowa galeria – inspiracje

Chcesz odmienić smutne ściany? Najpierw zastanów się, jaka tematyka i kolorystyka przemawia do Ciebie najbardziej. Bardzo modne są zdjęcia z widokami, a także te z roślinami i zwierzętami. Możesz także przygotować ścianę z rodzinnymi fotografiami. Ciekawym pomysłem jest dobranie czarno-białych zdjęć o różnej tematyce i umieszczenie ich na ścianie we współgrającym ze zdjęciem kolorze. Jeżeli już wybrałaś tematykę i kolorystykę zdjęć, zastanów się, jakiej wielkości powinny one być i jak dużą masz przestrzeń do zapełnienia.

Domowa galeria – gdzie wydrukować zdjęcia?

Ważne, aby wybrane przez nas zdjęcia były dobrej jakości, ponieważ to właśnie dzięki temu stworzą niesamowite wnętrze. Dlatego też wybór miejsca, w którym zdecydujemy się na wywołanie zdjęć ma ogromne znaczenie!

Gdzie drukować fotografie, które nas najbardziej inspirują? W FUJIFILM! FUJIFILM uruchomiło stronę foto.fujifilm.pl w nowym layoucie i z nowymi funkcjonalnościami. Zarówno odbitki jak i oferowane na stronie fotowydruki są wykonywane na najwyższej jakości papierze FUJIFILM w lokalnych labolatoriach fotograficznych z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Produkty można zamawiać zarówno z odbiorem własnym, jak i z dostawą do domu. Jest to niezwykle istotne – możemy zamówić wybrane przez nas zdjęcia bez obaw, że coś pójdzie nie tak!

FUJIFILM – jaki papier i rozmiar wybrać?

Część wybranych przez Ciebie zdjęć jest kwadratowa? Nie przejmuj się! W FUJIFILM do wyboru masz odbitki klasyczne i kwadratowe dostępne w kilku wymiarach na 8 rodzajach papierów, które różnią się od siebie m.in. wyglądem (błyszczący, półmatowy, jedwabny, velvet) i gramaturą. Dzięki temu możesz dobrać odpowiedni dla siebie produkt.

Standardowy papier fotograficzny zapewnia odtworzenie kolorów i wyjątkową stabilność obrazu. Dostępny jest wersji błyszczącej i półmatowej. Doskonale sprawdzi się przy drukowaniu dużej ilości zdjęć. Technologia AgX (halogenków srebra) gwarantuje najlepszą jakość i trwałość kolorów na lata.

Papier Premium to papier fotograficzny dla wymagających. Dzięki zwiększonej grubości podłoża, zapewnia najwyższą wygodę przetwarzania zdjęć. Dostępny w wersjach: błyszczącej i półmatowej. Doskonały do wydruku zdjęć z najważniejszych wydarzeń.

Papier profesjonalny zapewnia najszerszą gamę kolorów, wysoką gęstość maksymalną, najwyższej jakości głębię czerni oraz znakomite nasycenie barw. Gwarantuje najwyższą stabilność obrazu dla zachowania prac na wieczność. Idealny do zdjęć studyjnych, portretów, zdjęć ślubnych, ekspozycji prac na wystawach fotograficznych. Produkt dostępny w wersjach: błyszczącej, półmatowej, jedwabnej. Doskonale sprawdzi się przy domowych galeriach, gdzie najbardziej chcemy skupić się na jakości zdjęć.

Papier fotograficzny Velvet charakteryzuje się głębokim matem, aksamitną powierzchnią, pozbawioną odbić i refleksów światła. Doskonale sprawdzi się przy domowych galeriach, gdzie nie chcemy używać ram ze szkłem. Papier ten pięknie oddaje charakter fotografii artystycznej. Sprawia, że otrzymane zdjęcie przekracza nawet najśmielsze oczekiwania.

FUJIFILM – przydatna funkcja strony

Wybrałaś zdjęcia i rodzaj papieru? Pora na kadrowanie! Korzystając ze strony foto.fujifilm.pl możesz w prosty sposób wykadrować je tak, aby jak najlepiej pasowały do twojej wizji idealnej ściany! Na foto.fujifilm.pl masz pełną kontrolę nad tym, jak finalnie będą wyglądać Twoje zdjęcia na odbitkach.

Zdjęcie jako obraz? Da się zrobić!

FUJIFILM oferuje nie tylko wydruk zdjęć w doskonałej jakości, ale pozwala na stworzenie fotoplakatów i fotoobrazów. Fotowydruki oferowane są na specjalnych materiałach przeznaczonych do ploterów wielkoformatowych. Fotoplakaty dostępne są na papierze satynowym (półmatowym - dzięki satynowej strukturze wielkoformatowe wydruki będą odporne są na refleksy świetlne, przy jednoczesnym doskonałym odwzorowaniu barw) lub błyszczącym o idealnie gładkiej powierzchni papieru z wyjątkową bielą oraz naturalnym odwzorowaniem kolorów. Fotoplakaty można także zamówić podklejone na 5 mm piance, aby móc od razu zawiesić je na ścianie bez dodatkowego przygotowania.

Natomiast fotoobrazy drukowane na najwyższej jakości materiale imitującym płótno (Fujifilm Canvas White). Jest on idealny do reprodukcji obrazów, jak i zastosowań artystycznych. Oprawiony na blejtram z zawiniętymi bokami z przedłużeniem obrazu na froncie, stanowi gotowy produkt do powieszenia na ścianie. Do wyboru mamy wiele formatów o różnych proporcjach boków, spośród których każdy wybierze coś dla siebie.

Zainspirowana? Pora odwiedzić foto.fujifilm.pl i odmienić swoje wnętrza!