JOMO (ang. Joy of Missing Out) jest przeciwieństwem FOMO. Polega na czerpaniu radości z bycia poza zasięgiem. Śledzenie na bieżąco nowinek z social mediów odchodzi w niepamięć. Teraz skupiamy się na nas samych i naszym najbliższym otoczeniu. Uczymy się cieszyć wolnym czasem, robiąc przyjemne rzeczy całkowicie offline!

Jak wprowadzić JOMO do swojego domu? Oto trzy sposoby idealne na jesień:

DOMOWE SPA
Zamień swoją łazienkę w luksusowy salon urody!  Zacznij od długiej, ciepłej kąpieli – najlepiej z musującą kulą lub aromatycznym olejkiem. Wszystko w otoczeniu blasku świec. Pora na maseczki, peelingi i balsamy. Na koniec nie zapomnij się odprężyć – usiądź wygodnie z ziołowym naparem lub kieliszkiem wina, włącz ulubioną muzykę, weź do ręki magazyn lub książkę i… odpoczywaj!

ZAGRAJ Z BLISKIMI
Czas spędzany z rodziną i przyjaciółmi jest bezcenny. Zaskocz ich czymś nietypowym, np. quizem z pop kultury, kartami-frytkami albo rysunkowymi puzzlami dla wielbicieli psów.

POŚWIĘĆ CZAS NA HOBBY
Rozwijaj swoje pasje i nie ustawaj w poszukiwaniu nowych. Szydełkowanie? Malarstwo? A może nauka gry na gitarze? W sieci można znaleźć mnóstwo lekcji on-line i wskazówek, czego potrzebujesz i jak zacząć.

Zapomnij o świecie i pomyśl o sobie. JOMO na to pozwala!

Nie tylko pozwala, ale wręcz zachęca. Czerpanie radości z drobnych rzeczy, na które wcześniej nie było czasu, poprawi Ci samopoczucie. Od dawna chcesz zmienić coś w aranżacji wnętrza? Zrób to w duchu JOMO! Styliści WestwingNow wyselekcjonowali produkty, które upiększą Twój dom i sprawią, że będziesz spędzać w nim wolny czas bez cienia żalu, że omija Cię coś ciekawego:

Co powiesz na to, by długie jesienne wieczory spędzać przy kominku? Bujany fotel, ciepły pled, nastrojowe latarenki… Teraz, kiedy jeszcze bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy ukojenia zmysłów, stworzenie komfortowego miejsca do relaksu to rzecz pierwszej potrzeby. Nie zapominajmy też o roli dekoracji w naszych domach. Służą przede wszystkim do tego, by cieszyć oko, dlatego bywają niesłusznie bagatelizowane. Tymczasem piękny wystrój wnętrza pozytywnie wpływa na samopoczucie. Zatem do dzieła!

Zobacz przepiękne aranżacje w stylu JOMO stworzone przez stylistów WestwingNow ->>