Najpiękniejsze wspomnienia na kartach CEWE FOTOKSIĄŻKI

Przygotowanie niepowtarzalnego prezentu dla Babci i Dziadka to prawdziwa przyjemność. To doskonała okazja, by wyznać swoje uczucia i okazać wdzięczność. W tej roli idealnie sprawdzi się samodzielnie zaprojektowana fotoksiążka, którą Dziadkowie z dumą będą oglądać i pokazywać swoim gościom.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to szczególny podarunek. To Wasza rodzinna opowieść utrwalona na kartach fotografii, zabawne cytaty, a nawet wideo, które dołączysz do zdjęć za pomocą specjalnego kodu QR.

Dzięki wielu formatom i szablonom, z łatwością dopasujesz jej styl do obdarowywanych. Możliwość stworzenia własnej okładki ze złotym lub srebrnym tytułem nada fotoksiążce eleganckiego charakteru i podkreśli znaczenie zawartych w niej zdjęć. Co więcej, możesz nawiązać do hobby Babci i Dziadka. Jeśli uwielbiają spędzać czas w ogrodzie lub podróżują, wybierz szablon nawiązujący do natury, wakacji lub innych pasji.

Rok pełen wzruszeń z CEWE FOTOKALENDARZEM

Dziadków i wnuki łączy szczególna więź. Pierwsze spotkanie, wspólne spacery, czy nauka mówienia to chwile warte zapamiętania. Pomoże Ci w tym samodzielnie stworzony CEWE FOTOKALENDARZ.

Jak to działa? Wybierz odpowiedni szablon oraz 12 zdjęć, które szczególnie poruszą Dziadków. Dodaj ważne dla Was daty i wydarzenia. Taki upominek zaprojektujesz dosłownie kilkoma kliknięciami, zarówno na komputerze, jak i smartfonie. Sięgnij po CEWE FOTOKALENDARZ i wprowadź Babcię i Dziadka z uśmiechem w Nowy Rok.

W tym roku spraw Dziadkom wyjątkowe prezenty - pełne miłości i dawane prosto z serca. Podziękuj im za troskę i wspaniałe, wspólne chwile. Wejdź na CEWE.PL i wybierz najpiękniejszy upominek. Powodzenia!