Poznaj kolekcję kosmetyków do pielęgnacji włosów Density Collection marki Grzegorz Duży Cosmetics. Szampon wzmacniający włosy to unikatowa receptura z diosminą, hesperydyną, L-argininą. Przeznaczony jest dla kobiet oraz mężczyzn mających problem z osłabionymi, tracącymi gęstość włosami. Pomoże osobom zmagającym się z wypadaniem włosów, zatrzyma ten proces oraz przyspieszy ich wzrost. Już po kilku zastosowaniach kondycja włosów ulegnie znacznej poprawie: staną się miękkie i nabiorą objętości. 

Szampony do włosów zawierające diosminę i hesperydynę w składzie, wpływają pozytywnie na skórę głowy oraz kondycję naszych włosów.
Diosmina jest ciałem stałym, która osadza się w porach skóry, zapewnia skuteczne odżywienie mieszków włosowych poprzez pobudzenie krążenia krwi i wzmocnienie naczyń włosowatych. Podobnie działa hesperydyna, która również jest składnikiem aktywnym. Dzięki mikronizowanej, drobnocząsteczkowej postaci, oba składniki pozostają w porach skóry do następnego mycia, a to zapewnia długotrwałe działanie. Stymulują naczynia krwionośne do wykonywania skurczu i rozkurczu, powodują lepsze dotarcie składników odżywczych do włosa. Kiedy dodamy do tego np. biotynę, witaminy z grupy B, aminokwasy, lipoglicynę, kofeinę, kali musli, argininę czy kwas hialuronowy, które zawarte są w składzie szamponu z kolekcji Density Collection otrzymamy połączenie idealne dla skóry naszej głowy i włosów. 

Warto sięgać po kosmetyki, które dzięki zawartych w nich składnikach aktywnych pobudzą nasze cebulki włosowe do wzrostu i wzmocnią włosy u nasady. Szampon wzmacniający włosy Density Collection zawiera 99% naturalnych składników oraz certyfikowane badania, formuła szamponu jest opatentowana co zapewnia, że to produkt dopracowany, stworzony z pasji i dedykowany osobom, które chcą cieszyć się włosami zdrowymi, lśniącymi i mocnymi. 

Szampon wzmacniający włosy Density Collection

Szampon przeznaczony jest dla kobiet oraz mężczyzn mających problem z osłabionymi, tracącymi gęstość włosami. Pomoże osobom z problemem wypadania włosów, zatrzymując ten proces oraz przyspieszając wzrost nowych. Szampon poprawia ukrwienie skóry głowy, pobudzając tym samym zablokowane cebulki, co sprawia, że włosy mogą rosnąć gęstsze i mocniejsze. W 99% wykonany jest ze składników naturalnych.

Dlaczego warto kupić szampon wzmacniający włosy Denisty Collection?

●    Zapobiega wypadaniu włosów;
●    Przyspiesza wzrost włosów;
●    Wzmacnia i zwiększa odporność przed wypadaniem;
●    Przerzedzające się włosy stają się grubsze;
●    Domyka łuskę włosa;
●    Pielęgnuje skórę głowy.