To prosta historia Ani nauczycielki muzyki, która czeka na rycerza na białym koniu. W czasie tego oczekiwania na miłość szczęśliwą na jej drodze los stawia Tomka, szowinistyczną świnię, ( tak bohater sam o sobie mówi), który prowadzi telewizyjny talk show, bijąc rekordy oglądalności. Młody prezenter zakpi z młodej, ślicznej i lekko naiwnej Ani-dziewicy i… Intryga gotowa. Jak się skończy? Łatwo  przewidzieć. Wszak to komedia romantyczne. Ale… jak to jest opowiedziane! 

"Planetę Singli" możecie kupić z październikowym numerem "Claudii".

"Planeta singli" to prawdziwa perła. Na powodzenie filmu zapracowała cała ekipa filmowa, ale warto wymienić najważniejsze składowe filmu: 

 * scenariusz – zaskakujący, świeży, z ciekawą intrygą, zwrotami akcji. Pracował nad nim sztab ludzi z Mitją Okornem, reżyserem

* dialogi – nareszcie! doczekaliśmy się żywych, mieniących się dowcipem tekstów, 

* gra aktorska – Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr w rolach głównych, ale i świetnie obsadzony drugi plan, m.in.: Weronika Książkiewicz, Tomasz Karolak, Piotr Głowacki, Paweł Domagała czy Ewa Błaszczyk ( świetna w roli szefowej stacji telewizyjnej).

Panie i panowie brawo!

Jeśli nie miałyście okazji obejrzeć "Planety singli"  w kinie  – dobra wiadomość brzmi: jest już wersja na DVD, a jeszcze lepsza – możecie ją kupić z aktualnym październikowym numerem "Claudii". I obejrzyjcie w towarzystwie osobistego faceta lub  w gronie przyjaciółek. Naprawdę warto!