Suknie ślubne Pronovias 2017

Nowa kolekcja regularnej linii sukni ślubnych Pronovias zachwyca kunsztownymi haftami i biżuteryjnymi aplikacjami, które dotąd zdawały się być zarezerwowane dla droższej i bardziej prestiżowej kolekcji haute couture. Wśród 90 modeli nie brakuje zróżnicowanych fasonów: obok klasycznej sukni-księżniczki pojawiają się te o kroju "syreny", a także kilka modeli z dopinaną baskiną z rozcięciem. Kolekcję uzupełniają dwie propozycje krótkich sukien ślubnych w stylu lat 50. Dominują charakterystyczne dla Pronovias smukłe sylwetki o wydłużonej linii, zakończonej trenem.

suknia-ślubna-arizona-pronovias
Suknia ślubna Arizona Pronovias 2017

Suknie ślubne są odszyte z wysokiej jakości tkanin, głównie krepy i tiulu, ale najwięcej uwagi przyciągają bajeczne, misternie wykończone koronki. Oprócz klasycznej bieli pojawiło się kilka kreacji kremowym kolorze oraz z cielistą podszewką, a także suknie z wykończeniami typu naked dress. Na osobne zdanie zasługuje także zmysłowa, obniżona i kunsztownie wykończona linia pleców - zwracające uwagę plecy to jeden z najsilniejszych trendów w kolekcji Pronovias na 2017 rok.

Kampania Pronovias 2017

Kolekcję Pronovias oraz Atelier Pronovias (linia haute couture) promuje równie zachwycająca kampania z udziałem topowych modeli: Romee Strijd i Jonem Kortajarena, którzy wcielili się w nowożeńców. Romantyczny klip pod wymownym tytułem "Will You Marry Me?" to ucieleśnienie marzeń niejednej przyszłej panny młodej. Bo któż nie chciałby wyglądać tego dnia tak jak przepiękna Rome Strijd, w olśniewających kreacjach i u boku współczesnego księcia z bajki? Scenerią dla tej ślubnej idylli są luksusowe, pałacowe wnętrza i zachwycające plenery, które dodają całej historii ponadczasowego szyku. Same zobaczcie!

Zobacz suknie ślubne z nowej kolekcji Pronovias 2017 >>>

--

Zobacz też: Rocznice ślubu - nazwy i prezenty >>>