Dbanie o zdrowie jamy ustnej jest kluczowe. To w jakiej kondycji są Twoje zęby i dziąsła ma znaczenie dla zdrowia całego organizmu. Naukowo udowodniono związek chorób przyzębia z miażdżycą, chorobą Alzhaimera, cukrzycą czy chorobami trzustki. Regularne wizyty kontrolne u dentysty, dokładne szczotkowanie zębów oraz mądre odżywianie się to sekrety braku problemów z zębami!

 

Trzy kroki do sukcesu

 

Krok pierwszy: Skorzystaj z darmowej konsultacji stomatologicznej!

 

Czy wiesz, że należy odwiedzać dentystę przynajmniej raz w roku? Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie byłaś w gabinecie dentystycznym, to masz niecodzienna okazję BEZPŁATNEJ konsultacji. 

Przez cały marzec, w wybranych gabinetach sieci Lux-Med oraz innych partnerujących z Oral B, czekają na Ciebie darmowe porady, konsultacje i profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej. Znajdź dogodną lokalizację i termin na www.oralb-blendamed.pl

 

Krok drugi: Przetestuj innowacyjną szczoteczkę elektryczną

 

Szczotkowanie zębów jest czynnością, którą wykonujemy codzienne.  Okazuje się jednak, że przez rutynę i brak czasu większość z nas szczotkuje zęby nieprawidłowo. W trakcie dni otwartych, pod okiem specjalisty będziesz mogła zweryfikować, czy Twoje szczotkowanie zębów przebiega prawidłowo oraz przećwiczysz zalecaną przez dentystów technikę szczotkowania zębów.

 

Nie używasz jeszcze szczoteczki elektrycznej? – Dni otwarte w gabinetach stomatologicznych to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jaką szczoteczkę dobrać do swoich potrzeb oraz czym różni się technika szczotkowania, którą stosowałaś do tej pory od tej w szczoteczce elektrycznej.

 

Jesteś użytkownikiem szczoteczki elektrycznej? – Sprawdź ze specjalistą czy sposób w jaki jej używasz jest najlepszym z możliwych do osiągniecia optymalnych rezultatów.

 

Krok trzeci: zacznij stosować zalecenia dentysty.

 

Już od pierwszego dnia stosuj się do rekomendacji, które uzyskasz w trakcie konsultacji, by cieszyć się zdrową jamą ustną.

 

 

 

Szczoteczka elektryczna Oral B Genius Rose Gold  i pasta Oral B Professional Pro-Repair Gum and Enamel to Idealne zestawienie produktów dla zdrowych dziąseł i mocnych zębów. Szczoteczka z technologią czyszczenia 3D i czujnikiem siły nacisku współpracuje z aplikacją mobilną i delikatnie usuwa do 100% płytki nazębnej. Pasta redukuje podrażnienia dziąseł i pomaga odbudować szkliwo w 2 tygodnie*

 

*badanie laboratoryjne przeprowadzone na osłabionym szkliwie.