Artykuł promocyjny

Spośród par, które odpowiedziały na zgłoszenie, jury, w którego skład weszły m.in. ambasadorki akcji Jolanta Fajkowska z córką Marią Niklińską, wyłoniliśmy trzy pary. Każda z kobiet trafiła w ręce specjalistów z klinik medycyny estetycznej i została poddana zabiegowi z użyciem preparatów Restylane. Potem zaprosiliśmy wyróżnione mamy i córki do wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej, której efekty możecie podziwiać w magazynie Gala oraz w naszej galerii.

Dla mamy: celem zabiegu jest uzupełnienie utraconych z wiekiem objętości tkanek twarzy (doły skroniowe, linia broda – żuchwa), odświeżenie okolicy ust i wypełnienie zmarszczek. Przywrócono także owal twarzy poprzez dodanie objętości w okolicy kości policzkowych czy samych policzków. Do tego celu użyto wypełniaczy z rodziny Restylane (Lyft, Volyme, Refyne, Kysse), które wywołują efekt widocznego liftingu.

Dla córki: w tym wypadku nacisk został położony na profilaktykę procesu starzenia, ze zwróceniem szczególnej uwagi na newralgiczne obszary twarzy: policzki, usta. Preparatami z kwasem hialuronowym wypełniono zmarszczki, bruzdy nosowo-wargowe, poprawiono też kontur twarzy. Do zabiegów użyto wypełniaczy z rodziny Restylane (Defyne, Refyne) i Skinboosters.