Lubisz modę i kosmetyki? Pragniesz inspirować kobiety takie jak Ty? Chcesz aktywnie uczestniczyć w tworzeniu marki Claudia i testować produkty, brać udział w sesjach modowych i urodowych?
Jeśli śledzisz nas w social mediach i sama jesteś ich aktywną użytkowniczką, szukamy właśnie Ciebie! Wybierzemy osoby, które zostaną Ambasadorkami Claudii!

Co trzeba zrobić, żeby zostać Ambasadorką?

Wystarczy zarejestrować się na platformie www.bdigital.pl.
Bdigital to internetowa platforma, której celem jest łączenie influencerów i marek, które poszukują ich do rozmaitych kampanii i akcji. Zamiast wysyłać oferty do poszczególnych firm, możesz po prostu zarejestrować się na stronie i wziąć udział w oferowanych kampaniach.

Jeśli więc prowadzisz bloga o dowolnej tematyce: kulinarnego, podróżniczego, a może zajmujesz się modą i tematyką lifestyle? To miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Dla kogo jest Bdigital?

Nie musisz mieć tysięcy obserwujących czy ogromnych zasięgów. Nawet jeśli jesteś jeszcze małym twórcą, możesz zarejestrować się na platformie. Wiele marek przy rozmaitych kampaniach szuka właśnie mniejszych influencerów, jednym z nich możesz być właśnie Ty.

Bdigital skierowana jest do osób, które mają własne blogi, działają na Instagramie, Youtube, Facebooku i TikToku. Aby zarejestrować się na platformie musisz mieć konto biznesowe na Instagramie, połączone z fanpagem na Facebooku. Platforma Bdigital służy do łączenia marek i twórców, nie musisz obawiać się, że opublikujemy na Twoim koncie lub w social mediach coś, czego nie chcesz.

Bdigital to miejsce dla wszystkich internetowych twórców, którzy myślą poważnie o zarabianiu na swoich działaniach. To miejsce dla osób, które chcą zacząć współpracować z różnymi markami, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać. To może być dla Ciebie pierwszy dobry krok!

Jak to działa?

Aby zostać influencerem na platformie Bdigital musisz się zarejestrować. Wejdź na stronę www.bdigital.pl i stwórz swoje konto. Zarejestrowanie się na platformie jest łatwe i nie zabierze Ci dużo czasu.
W ramach kampanii #AmbasadorkaClaudii przygotuj instastories, na którym powiesz obserwatorom właśnie o tym i zachęć ich by spróbowali swoich sił i również zgłosili swoje profile. Oznacz @claudia_magazyn #ambasadorkaclaudii oraz @bdigital, a w ramach informacji i otwartej rekrutacji daj SWIPE UP do www.bdigital.pl, gdzie będą mogli się zarejestrować, by zgłosić się do kampanii.

Zobacz również:

P.S To dopiero początek! Niebawem będą otwierane dalsze zadania w ramach ambasadorstwa.