Już po raz drugi w historii, stacja Polsat organizuje Dzień z Disneyem. Zaczyna już wczesnym rankiem, o g. 7.30 na początek pokaże film „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii”, a o g. 9.15 nową wersję historii o Roszpunce - „Zaplątani”, a zaraz po niej, o g. 11.30, krótki epilog przygód Roszpunki i Juliana, którzy szykują się do zaślubin - „I żyli długo i zaplatani”.

Fanów motoryzacji – małych i dużych Polsat zaprasza na trzecią część niezwykłych przygód samochodu wyścigowego i jego dzielnej ekipy w filmie „Auta 3”, o g. 11.40.

Prawdziwa uczta filmowa czeka nas po południu. O godz. 13.50 rozpocznie się emisja dwóch filmów nakręconych na podstawie powieści Lewisa Carrolla. Pierwszy to „Alicja w Krainie czarów” , a o 16.15 „Alicja po drugiej stronie lustra”. Obydwa zostały wyreżyserowane przez ekstrawaganckiego, jednego z najbardziej oryginalnych twórców kina, Tima Bartona. Do projektu zaangażował plejadę gwiazd, w filmach zagrali: Johnny Dep, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Crispin Glover, Matt Lucas, Rhys Ifans, Sacha Baron Cohen, a w roli Alicji – polski akcent: Mia Wasikowska.

Wieczorne pasmo to filmy z dreszczykiem. Na początek krótkometrażowa opowieść o nowych przygodach zabawek Andy’ego, czyli „Toy story: Horror”, a już o godz. 20.00 przebojowa animacja Disneya i Pixara „Inemamocni2”, czyli przygody rodziny, której członkowie odznaczają się niezwykła moca, walczą z przestępcami, bawią i uczą, że więzi rodzinne są najcenniejsze.