Horoskop tygodniowy – Baran od 22 do 28 lipca

Jeśli ostatnio zaniedbałeś sprawy zdrowotne, dolegliwości mogą się nasilać w tym tygodniu. Zadbaj w tych dniach szczególnie o sprawy psychiki, gdyż stan Twoich nerwów nakręca cały organizm, albo pozytywnie, albo negatywnie. Nie rezygnuj jednak z ważnych dla Ciebie spraw nadal dbając o to, by się pozytywnie zakończyły.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BARAN od 15 do 21 lipca

Jeśli masz osoby niesprzyjające w swoim miejscu pracy, to ich wpływy mogą się uwidocznić w nadchodzących dniach.  Ktoś może siać niezgodę, psuć Ci opinię lub sprowokować jakiegoś rodzaju konflikt albo uzna, że odkrył coś, co źle świadczy o Twoim wkładzie w projekt zawodowy lub zadanie, którego się podjąłeś. Jest mało prawdopodobne, aby jednak ktoś z Tobą o tym rozmawiał w cztery oczy.  Jest to moment, kiedy mógłbyś popełnić łatwo błąd wiedząc, co jest Ci zarzucane, a nieświadomość pewnych wydarzeń spowoduje, że będziesz swobodnie realizował swoje cele, co okaże się w dalszej perspektywie korzystniejsze. Dlatego nie ma sensu dochodzić, kim jest osoba, która Ci próbuje zaszkodzić.  Sfera zawodowa może zdominować Twoje sprawy prywatne. Są możliwe zmiany w projektach lub okaże się, że będziesz musiał zostać po godzinach, choć odpoczynek będzie Ci potrzebny. Zajęta swoimi sprawami nie będziesz wiedzieć, jak upływają dni znajomym. Może skontaktować się z Tobą kobieta, która jest źle nastawiona do mężczyzn, a Ty będziesz czuć potrzebę, aby stanąć w obronie niektórych panów. Single po nieudanych związkach nie będą gotowe na wejście w kolejne relacje, jeśli wciąż mają żale do swoich byłych partnerów. Jeśli nadal łączy Cię coś z ex partnerem, to możliwe są kontakty z nim, które jednak nie sprawią Ci radości.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Baran od 8 do 14 lipca

W pracy barany będą musiały się postarać, bo szef będzie miał wymagania. W sypialni może być gorąco choć niekoniecznie romantycznie. Romantyczne mogą być barany z drugiej dekady. Te mogą się również zakochać i zdobyć czyjeś serce. Zdrowie będzie im dopisywać. Jeśli chodzi o finanse to łatwo przyszło łatwo poszło.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – BARAN od 1 do 7 lipca 
 
Barany, które poświęcają się w całości sprawom rodzinnym, odkładając samorealizację na później, mogą mieć okazję w nadchodzącym czasie zmienić coś w temacie swojego życia zawodowego, choć każdą ofertę lub propozycję należałoby dobrze przemyśleć, aby nie okazało się, że robi ona dobre wrażenie, ale kryje w sobie problemy, które mogłyby ujawnić się w przyszłości. Osobom spod tego znaku będzie sprzyjał Los, choć mogą mieć miejsce ogromne zmiany, sytuacje nieprzewidywalne, które w pierwszym odruchu wywołają obawy o dalszy rozwój wydarzeń. Nie obawiaj się zmian, gdyż jeśli pewne sytuacje nie prowadzą do rozwoju Twojej kariery, to lepiej dla Ciebie będzie zmodyfikować swoje plany i pójść w nowym kierunku. 

W relacjach z innymi ludźmi możesz czuć jeszcze rozczarowanie przeszłymi wydarzeniami, ale będzie to tydzień ożywionych kontaktów i dużej aktywności towarzyskiej. Panie będą miały silne wsparcie w mężu lub ojcu. Zachowaj ostrożność wobec kobiet, które lubią dużo mówić i omawiają sprawy publicznie, gdyż może to sprowadzić na Ciebie kłopoty. Ważne będzie, aby podejść racjonalnie do codzienności, chronić swoich bliskich w przypadku kłopotliwych sytuacji i podejść kompromisowo do trudności, ale postawić też pewne nieprzekraczalne granice prywatności osobom obcym. Single nie będą wzbudzać zaufania lub poznają osoby ze złymi doświadczeniami, które obawiają się bycia oszukanym.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – BARAN od 24 do 30 czerwca

W relacjach z innymi ludźmi zmień swoje dotychczasowe nastawienie i postaraj się mniej oceniać innych i podejść do ludzi z większą empatią i zrozumieniem, nawet jeśli tak zwany zdrowy rozsądek podpowiada Ci, że ktoś zasłużył na krytykę. Choć zapewne wierzysz w swój obiektywizm i uważasz, że jesteś bezstronny w ocenie sytuacji i oczekujesz, że każdy zapłaci za swoje błędy i pomyłki, to jednak tym razem lepiej wyjdziesz na tym, jeśli będziesz kierować się współczuciem, a nie chłodną krytyką. 
Szczególnie w sytuacjach, gdy Twoim zdaniem ktoś popełnił błąd i odbierasz tą osobę jako osamotnioną w swojej sytuacji, postaraj się ją pocieszyć i wesprzeć, zamiast podążać za potrzebą krytyki i wymierzania sprawiedliwości. Twoi bliscy mogą mieć silną potrzebę bliskości i zrozumienia bez względu na pojawiające się wydarzenia. 

W sprawach zawodowych nie jest to czas wyzwań, a pokory i milczenia. Jeśli otrzymasz radę, która nie będzie Ci odpowiadać lub uznasz, że intuicja podpowiada Ci zupełnie inne rozwiązanie, nie wchodź w dyskusję. Przede wszystkim zastanów się nad wskazówkami bądź podpowiedziami, jakie otrzymasz, bo być może znajdziesz w nich dla siebie coś istotnego, ale nawet gdy się nie zgadzasz z propozycjami, jakie się pojawią, nie śpiesz się do walki o swoje racje. W najbliższym czasie najlepsze rozwiązania pojawią się w wyniku pracy zespołowej i „burzy mózgów”. Wspólnie łatwiej będzie znaleźć sposób na każdy problem.

Jasnowidz Noemi 
SMS o treści: MEDIUM Twoje pytanie wyślij na numer 73480 (3,69 zł z VAT) 
Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/jasnowidz-noemi


Horoskop tygodniowy Baran - od 17 do 23 czerwca

Pełen nadziei i radości rozpoczniesz każde zadanie, nawet te, które wydawało się nie do zdobycia. Ni e czekaj na idealne warunki, a raczej dobrze oceniaj momenty, w których warto wyjść  przed tzw. szereg. Unikaj używek, które mocna zmęczą Twój organizm i nadwątlone zdrowie. W sprawach sercowych  czeka Cię czas wielu niedomówień.

https://www.ezoliniawrozby.com/, astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Baran od 10 do 16 czerwca

W pracy Barany będą musiały się postarać, bo szef będzie miał wymagania. W sypialni może być gorąco choć niekoniecznie romantycznie. Romantyczne mogą być Barany z drugiej dekady. Te mogą się również zakochać i zdobyć czyjeś serce. Zdrowie będzie im dopisywać. Jeśli chodzi o finanse to łatwo przyszło łatwo poszło.

Wróżka Agra Ezolinia Wróżby
Tel. 708 588 642 kod 31 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy – BARAN od 3 do 9 czerwca

To czas dużej aktywności, kreatywności, genialnych pomysłów, ale również i kierowania się impulsami. Gdy wyznaczysz sobie cel, trudno będzie Cię odwieść od jego realizacji, a jednak może się okazać, że nie wszystko pójdzie po Twojej myśli. Nie przywiązuj się nadmiernie do swoich planów i metod, jakie obrałeś, aby osiągnąć swoje cele, bo gdy napotkasz przeszkodę, możesz odczuć frustrację lub pojawią się wątpliwości, które trudno będzie uspokoić. Rozważnie podejmuj decyzje i daj sobie na nie czas, nawet jeśli będziesz czuł silną potrzebę natychmiastowego działania. Działaj, ale w sposób przemyślany. Zaufaj siłom wyższym i pozwól, by sprawy potoczyły się według ich przeznaczenia, zamiast wymuszać urzeczywistnienie tego, czego pragniesz. Postaraj się również nie oceniać ani siebie ani innych i dostrzec w sobie i w innych pozytywne cechy i intencje, bo osądy niczego nie zmienią, a mogą pogorszyć sytuację lub Twoje relacje z bliskimi. W przypadku rozstań, jeśli takie miały miejsce, nie tłum w sobie emocji i znajdź przyjaciela, z którym będziesz mógł o tym porozmawiać. Szczere rozmowy na ten temat wniosą wiele dobrego i pomogą Ci poukładać myśli i odzyskać równowagę emocjonalną. W tym czasie mogą się również pojawić sprawy związane z edukacją dzieci lub młodych osób z rodziny.

Weronika https://www.ezoliniawrozby.com
Chcesz poznać osobisty horoskop napisz SMS:ISR. Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480 (4,92 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - BARAN od 27 maja do 2 czerwca

Pewnych planów zawodowych może nie udać się zrealizować z tego względu, że będziesz tak skupiony na bieżących celach, że możesz nie zauważyć szansy na rozwinięcie nowego pomysłu. Atmosfera w pracy powinna Ci odpowiadać ze względu na brak konfliktów w nadchodzącym czasie. Możesz liczyć na wsparcie wpływowej osoby lub jeśli sam prowadzisz firmę, to konsekwentnie zajmiesz się sprawami istotnymi. W majówkę będziesz robić dobre wrażenie na otoczeniu, ale mogą się kryć pod tym emocje lub sprawy, które zechcesz ukryć przed innymi. Kontakty z otoczeniem powinny Cię usatysfakcjonować i możesz dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy.

Możliwe, że pojawi się pokusa, aby pokazać się od strony osoby cynicznej i z takiego punktu widzenia oceniać wydarzenia, jakie się pojawią.

Rodzice mogą czuć się zaniepokojeni, jeśli zauważą, że ich dziecko separuje się od rodziny lub szuka osobnego towarzystwa. W partnerstwie wykorzystasz swoje umiejętności przekonywania do swoich racji w taki sposób, aby druga strona nie odebrała Cię jako osobę narzucającą swój punkt widzenia. Chociaż nie zanosi się na spory, to jednak jeśli drugiej stronie braknie przekonania, trudno będzie o autentyczne porozumienie.

Single mogą mieć utrudniony kontakt lub chwilowo zawieszony z płcią przeciwną, jeśli druga osoba będzie spędzać ten czas z rodziną lub znajomymi.

Jasnowidz Noemi
Wróżby online  708 588 502 (3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – BARAN od 20 do 26 maja

W pracy zawodowej może braknąć Ci motywacji do angażowania się w stu procentach w zadania zawodowe. Jeśli będziesz działać rutynowo, a myślami uciekać z miejsca pracy, łatwo będzie to zatuszować tak, żeby nikt się nie zorientował. W pracy może pojawić się nowy pomysł, który wywoła sporo pozytywnych emocji, ale będzie trzeba się poświęcić nowym planom, aby pomyślnie je zrealizować, na co możesz nie mieć ochoty zajęty sprawami prywatnymi. Ogólnie to tydzień stabilny w sferze zawodowej i nastaw się na ożywione kontakty zawodowe, które powinny Cię usatysfakcjonować.

W sferze uczuciowej może zabraknąć Ci wiary w związki i relacje, w których jesteś, a także obudzi się potrzeba adrenaliny, przygody i mocniejszych przeżyć, nawet jeśli będzie się z tym wiązać ryzyko. Jednocześnie rozum będzie  Ci podpowiadał, że warto to przemyśleć, zanim się zaangażujesz w sytuację, której nie będziesz w stanie kontrolować. Twój obiekt zainteresowania może działać chaotycznie lub starać się uporządkować swoje codzienne sprawy, które go niepokoją. Baran może zakochać się od pierwszego wejrzenia, a jego związki mogą być burzliwe, ale bez zdrad. Brak spełnienia w miłości będzie się wiązać z egoizmem i stawianiem siebie i swoich spraw na pierwszym miejscu lub zamykaniem się na druga osobę w wyniku braku porozumienia.

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia

Wróżka Camilia 708 577 246

(koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Baran – od 13 do 19 maja

Nie powinieneś w tym tygodniu mieć problemów ze sprawami materii. Skupisz się raczej na rozwiązywaniu spraw osobistych związanych z emocjami. Sprawy rodzinne mogą stać się dla Ciebie priorytetem. Mimo wzmożonej irytacji wprowadzaj w sobie harmonię. Twoim zadaniem będzie być w równowadze między braniem, a dawaniem.

astrolog Monika

Tel.708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – BARAN od 6 do 12 maja

W sprawach zawodowych nadchodzi tydzień działań rutynowych, kiedy trudno będzie Ci zaangażować się w pełni w zadania zawodowe tak, żeby czuć prawdziwą satysfakcję z tego, co robisz. Przy wszelkich okolicznościach problematycznych lub wymagających dobrego porozumienia, znajdziesz osobę pomocną w swym gronie, która da Ci dobrą radę, pomoże rozwiązać problem lub okaże wsparcie w inny sposób. Nadejdzie ważna wiadomość, która sprawi, że zyskasz nowe spojrzenie na wydarzenia i cele do osiągnięcia za sprawą osoby profesjonalnej i bezstronnej. Powinieneś dążyć do zmian w przypadku wszelkich trudności lub rozejrzeć się za świeżymi rozwiązaniami w przypadku trudności, które się powtarzają. W życiu uczuciowym nadchodzi czas, kiedy nawet z bliskimi osobami trudno będzie znaleźć czas na wspólne chwile we dwoje z przyczyn niezależnych od Was, ale również możesz odebrać swoją osobista sytuację jako skomplikowaną i mieć wrażenie, że druga strona nie dostrzega problemu, albo nie potrafi spojrzeć z nowej perspektywy na Wasz związek. Single powinny uważać na przyjaźnie z osobami będącymi w związku, zwłaszcza jeśli Wasz przyjaciel lub przyjaciółka są w relacji burzliwej, gdzie sceny zazdrości są częste, bo możesz zostać wykorzystany do tego, aby wzbudzić emocje w drugiej stronie lub wynikną z tego inne przykrości dla Ciebie.

Ezolinia Wróżby - wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - BARAN od 29 kwietnia do 5 maja

Odczujesz ogólny spadek energii w nadchodzącym czasie i możesz mieć trudność ze skoncentrowaniem się na zadaniach zawodowych. Istnieje ryzyko zerwania kontaktu lub umowy z kontrahentem lub osobą, z którą współpracujesz i to w dodatku w atmosferze złych emocji. Poczucie zagubienia lub snucie domysłów na temat tego, co się wydarzyło, może utrudniać Ci realizację celów. Nie ulegaj nadmiernie emocjom i planuj długoterminowo. Zbliża się czas niespokojny, a na jaw mogą wychodzić nieszczerości. Postaraj się zachować lojalność wobec osób wiarygodnych zawodowo i pozamykać przeszłe sprawy, które utrudniają Ci dziś osiągnięcie sukcesu. Wyrażaj bezpośrednio swoje oczekiwania. Możesz liczyć na drobną pomoc ze strony innych. W sferze uczuć nie jest to czas sprzyjający randkom. Konflikt między uczuciem a rozsądkiem sprawi, że trudno będzie podjąć jakąkolwiek decyzję. Z zewnątrz może pojawić się wskazówka lub wydarzenie, które zmieni Twój sposób myślenia na pewne sprawy. Warto przemyśleć, zanim uwikłasz się w sytuację uczuciową, która w dalszej perspektywie okaże się niekorzystna lub wywoła skutki, których chciałbyś uniknąć. Pewne fakty mogą spowodować, że zdecydujesz się wycofać ze świeżej znajomości, aby uniknąć kłopotów lub zranienia w dalszej przyszłości.

Chcesz odmienić swoje życie? W Twoim związku się nie układa? Napisz do mnie TERAZ!
Wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia - BARAN - MERLINA

Jesteś zdezorientowany i nie możesz podjąć właściwej decyzji z powodu braku informacji, musisz zbadać dogłębnie sprawę, albo zasięgnij porady eksperta, zanim dokonasz wyboru. Masz wrażenie jakbyś gonił własny ogon, to niezdecydowanie wyczerpuje Cię, w tej chwili wszystkie możliwości wydają Ci się podobne, gdy tylko zbadasz sprawę dokładnie, wybór będzie oczywisty. Musisz jednak poprosić Boga i Anioły by pojawiły się w Twoich snach i udzieliły Ci potrzebnych informacji, które są Ci potrzebne. Następnie odwołaj się do swoich odczuć i wyobraź sobie jak byś się czuł gdybyś podjął właśnie taką decyzję, a potem sprawdź jak się będziesz czuł jakbyś podjął inną decyzję. Musisz się zastanowić jak reaguje Twoje ciało gdy wizualizujesz różne warianty. Jeśli czujesz jakiś niepokój, ściskanie w żołądku,czy w gardle, znaczy to że coś jest nie tak, zaś jeśli serce napełnia się ciepłem i spokojem, to jesteś na właściwej drodze. Intuicja pomoże Ci wybrać właściwie, możesz też poradzić się kogoś bardziej doświadczonego,czy przyjaciela.   

Wróżka Weronika zaprasza na tarota i wróżby online https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-weronika


Horoskop tygodniowy Baran – od 15 do 21 kwietnia

Tydzień zapowiada bardzo dobrą aurę w sprawach dotyczących uczuć. W tym tygodniu dominować będzie pasja i chęć przetransformowania swoich emocji na bardziej ogniste. Sprawy finansowe nie będą dl a Ciebie n a tyle ważne, byś zapomniał o tym, czemu chcesz poświęcić im swój czas. Uważaj tylko na odpowiedni dobór towarzystwa.

Chcesz ruszyć  z miejsca nie wiesz jak? Zapraszam tarot online i astrologia

Astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Baran – od 8 do 14 kwietnia

Zbliża się czas niespokojny, a na jaw mogą wychodzić nieszczerości. Postaraj się zachować lojalność wobec osób wiarygodnych zawodowo i pozamykać przeszłe sprawy, które utrudniają Ci dziś osiągnięcie sukcesu. Wyrażaj bezpośrednio swoje oczekiwania. Możesz liczyć na drobną pomoc ze strony innych. W sferze uczuć nie jest to czas sprzyjający randkom. Konflikt między uczuciem a rozsądkiem sprawi, że trudno będzie podjąć jakąkolwiek decyzję.

®Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya.


Horoskop tygodniowy Baran od 1 do 7 kwietnia

Uczucia.  Czekają Cię nowe początki. Dla poszukujących miłości będzie to nowa, pasjonująca znajomość.  Dla par w stabilnych związkach odrodzenie uczuć i pożądania. Czeka Was bardzo przyjemny okres pełen radosnych chwil i wzajemnej adoracji.  W sprawach zawodowo finansowych będzie to okres przestoju i
podejmowania decyzji. Mogą spotkać Was braki  finansowe związane ze sporymi wydatkami. Będzie to też okres lenistwa i braku chęci do pracy.  Jeśli chodzi o zdrowie to możecie czuć się przemęczeni.  Uwaga na infekcje. Mogą pojawić się bóle kręgosłupa.

Więcej na www.ezoliniawrozby.com wrozka Thelema


Horoskop tygodniowy  - Baran od 25 do 31 marca

Odczujesz ogólny spadek energii w nadchodzącym czasie i możesz mieć trudność ze skoncentrowaniem się na zadaniach zawodowych. Istnieje ryzyko zerwania kontaktu lub umowy z kontrahentem lub osobą, z którą współpracujesz i to w dodatku w atmosferze złych emocji. Planety sprzyjają flirtom, romansom i przygodom. Stałe związki mogą wydawać się nieco nudne. Barany powinny jednak uważać, bo łapanie kilku srok za ogon może im nie wyjść na dobre. Pod koniec miesiąca pisane udane relacje i więcej stałości. Możliwa nawet nowa znajomość, która zmieni życie. Niektóre barany odkryją w sobie romantyczna duszę.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – Baran, od 18 do 24 marca

Finansowe możliwości to coś co może spotkać Barany w tym tygodniu, bądźcie czujne, do dobry czas na inwestycje. W pracy  awansy i podwyżki. W zdrowiu uwaga na choroby przewlekle bo to one mogą dokuczać. W miłości zastania i przeczekania ale głowa do góry i wam niedługo zaświeci słońce. Barany w związkach nie dajcie się monotonni.

Horoskop sporządzony na podstawie Kart Tarota
Dużo Uśmiechu na co dzień.
Pozdrawiam
Tarocistka Czandra

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-czandra


od 11 do 17 marca

Tydzień przyniesie doskonałe okazje do zarabiania i pomnażania swoich środków. Przede wszystkim dokonuj transakcji posługując się nowoczesnymi technologiami. Warto znaleźć jakieś internetowe biuro maklerskie, które obsłuży Ciebie za niska prowizję. W uczuciach czeka Ciebie błogi spokój.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online  zaprasza na spersonalizowane horoskopy


od 4 do 10 marca

W tym tygodniu finanse zależą od relacji z innymi i Twojego podporządkowania się. Tydzień nauki cierpliwości i wytrwałości. Jeśli będziesz okazywać wdzięczność los da Ci więcej. Dla osób w  związkach ten tydzień będzie czasem trzymania się zasad i reguł. Dojrzałość waszego związku pozwoli na właściwe rozpoznanie potrzeb każdego i gotowość okazywania pomocy. Single chcieli by już znaleźć swoje bezpieczne miejsce i partnera , jednak zbyt głębokie zaufanie jakim obdarzycie partnera może okazać się gorzką pomyłką.

Moc anielskich pozdrowień  wysyła i zaprasza do kontaktu wróżka Kumczo Ezolinia Wróżby Online


od 25 lutego do 3 marca

Dobry tydzień na nowe znajomości, na rozpoczynanie działań związanych z edukacją ,pracą czy doszkalaniem. Unikaj decyzji pod wpływem chwili, zawsze dwa razy przemyśl potem zrób. Wyjdź na spacer, pomedytuj, skontaktuj się z wróżką .Przewidywania na ten tydzień pomogą ci w podjęciu ważnej decyzji życiowej . Zapal świecę, bo ogień odstrasza złe energie.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii Ezolinia Wróżby Online


od 18 do 24 lutego

Tydzień będzie obfitował w wiele zajęć, w których rzeczywiście będziesz mógł spożytkować swoją energię. Zadbaj o prawidłowo zbalansowana dietę, unikaj w pożywieniu byt wielkiej ilości soli i tłustych potraw. Przygotowuj się powoli do nadejścia wiosny. W sprawach uczuć staraj się wprowadzaj więcej spokoju i harmonii nie rzucając się na każdą osobę pobudzającą  Twoje zmysły. W finansach zastanów się parę razy, zanim podejmiesz jakieś wiążące decyzję.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


od 11 do 17 lutego

W tym tygodniu możecie spotkać osobę która doradzi Wam w biznesowych sprawach. Osoba ta nie wzbudzi Waszego zaufania jednak będzie dla Was przychylna, wiec nie lekceważcie jej pomocy i dobrych intencji. W związku: postarajcie się nauczyć mówić o swoich uczuciach bez pokazywania nadmiernych emocji.

Jasnowidz Laryssa Ezolinia Wróżby


od 4 do 10 lutego

Życie towarzyskie - nie będzie zbyt atrakcyjne, trzeba będzie pójść na kompromisy inaczej można się narazić niektórym osobom niezbyt przychylnym znajomym, trzeba się zastanowić czy warto się aż tak poświęcać... 

Uczucia - Wolne Barany mogą się niektóre szykować do ślubu, inne muszą niestety jeszcze trochę poczekać, barany w związku mogą wdać się w niezbyt dobre flirty czy nawet romans, za który trzeba będzie się kiedyś rozliczyć.

Praca i finanse - Praca bez zmian, finanse również nie za bardzo górnolotne, wszystko w normie raczej, mogą niektóre barany dostać propozycje wyjazdu za granice wiec szykujcie się do wyjazdu wiosna.

Zdrowie - Niestety trzeba uważać na swoje zdrowie zwłaszcza w drodze do lub z pracy, ostrożnie na przejściach.

Przesłanie anielskie dla barana - Celestę - możesz się przeprowadzić do nowego domu lub rozpocząć prace w nowym miejscu pracy, zmiany te mogą dodać pozytywnej energii.

Wróżka Weronika Ezolinia Wróżby online