Horoskop tygodniowy - Bliźnięta od 22 do 28 lipca

Unikaj w nadchodzącym czasie nieprzemyślanych decyzji, które będą świadczyć o Twojej bezradności. Pozornie zabawna sytuacją może przerodzić się w taką, z której trudno będzie wyjść bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym. W tym tygodniu możliwe są różne opóźnienia we wszelakich działaniach, ale z a to możliwi nowi znajomi z poczuciem humoru.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA od 15 do 21 lipca

Jeśli planujesz wykorzystać swą umiejętność argumentowania i przekonywania do swoich racji, chcesz zaplanować współpracę w dalszej perspektywie z kimś, kogo darzysz zaufaniem i wcielić w życie nowy pomysł, to trzymaj się zasad i przepisów, bo jeśli nie weźmiesz ich pod uwagę, to Twoje zamiary się nie udadzą. Nie jest to dobry czas, aby wychodzić z nowymi inicjatywami. Może się też okazać, że osoba, na którą liczyłeś, nie może angażować się z pewnych powodów w projekty, które Ciebie zainteresują. Jeśli zaobserwujesz, że na Twoje sprawy mają wpływ kobiety z Twego otoczenia, lepiej to przemilczeć i udawać, że nie widzisz problemu, niż próbować takiej osobie zaszkodzić, wywoływać konflikt, albo próbować na siłę odsunąć kogoś od zadań zawodowych czy wymusić na nim zwolnienie z pracy. Karty przestrzegają Cię przed radykalnymi posunięciami wynikającymi z emocji. W sferze prywatnej możesz się czuć  pogubiony lub zmartwiony, zwłaszcza jeśli odkryjesz wiadomości o starszej kobiecie z rodziny, matce, babci lub teściowej.

Nie lekceważ natomiast zdania swoich dzieci lub ich potrzeb, jeśli zakomunikują Ci coś ważnego. Z czasem sprawy zaczną się lepiej układać.

Single chętnie wejdą w flirt, ale powinny zwrócić uwagę, na kim koncentrują się, gdyż istnieje prawdopodobieństwo, że wybiorą niewłaściwą osobę, która nie zechce kontynuować takiej znajomości.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 8 do 14 lipca

Te ze środka znaku są rozpieszczane przez planety, które dodadzą im wdzięku i mogą sprawić, że bliźnięta będą adorowane. Udadzą się więc randki i spotkania z przyjaciółmi. Bliźnięta będą popularne w towarzystwie, a nawet rozchwytywane. Bliźnięta z końca znaku początek tygodnia spędzą spokojnie ale pod koniec już powinny uważać na zdrowie. Grożą im też wypadki przez własną nieuwagę i agresja.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – BLIŹNIĘTA od 1 do 7 lipca 
 
Będziesz pełen energii i chęci do działania, nie braknie Ci nowatorskich pomysłów i rozwiązań, choć powinieneś zachować rozwagę w posunięciach, aby nie wywołać konfliktu spowodowanego nadmiarem energii, która może Cię wręcz rozpierać w najbliższym czasie. Jeśli chcesz realizować swoje projekty z drugą osobą lub potrzebujesz kogoś do spółki, dobrze wybierz partnera biznesowego lub osobę, z którą zamierzasz współpracować, bo istnieje ryzyko, że wtajemniczysz niewłaściwego człowieka w swe plany lub lepiej wyszedłbyś na samodzielnej realizacji swych zamierzeń. Jeśli pewne sprawy zależą od decyzji szefa, może okazać się, że z jego punktu widzenia Twój pomysł nie jest aż dobry, jak sądzisz. 

W relacjach z innymi będziesz empatyczny, ciepły i życzliwy ludziom. Powinieneś jednak trzymać się z dala od samotników, którzy chadzają własnymi drogami oraz osób ze skłonnościami do umoralniania na siłę. Choć miłe chwile odpoczynku w zaciszu domowym mogą zostać zakłócone nieoczekiwanymi wydarzeniami, to jednak możesz na tym dobrze wyjść i sytuacja może rozwinąć się z korzyścią dla Ciebie. Jest szansa na polepszenie relacji z innymi i rozluźnienia napiętych sytuacji. Single mogą mieć potrzebę porozmawiania z kimś szczerze, ale trudno będzie znaleźć rozmówcę z takim nastawieniem, a nawet może dojść do wycofania się z kontaktów, jeśli za dużo opowiadałeś o swych znajomościach swym przyjaciołom.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – BLIŹNIĘTA od 24 do 30 czerwca 

W nadchodzącym czasie możesz nieoczekiwanie zostać zaproszonym na uroczystość lub spędzenie wspólnie czasu na jakiegoś rodzaju zabawie lub innej formie relaksu i wypoczynku. Pozwól sobie świętować lub odpoczywać od codziennych trosk bez wyrzucania sobie chwil odprężenia.  Jest to również moment, kiedy możesz sobie pozwolić na jedzenie lub picie rzeczy, których unikasz na co dzień z powodów zdrowotnych. W nadchodzącym czasie możesz sobie nieco pofolgować, jeśli zachowasz zdrowy rozsądek i umiar. Korzystaj z okazji, które się nadarzą lub możesz również sam zorganizować podobne spotkanie dla przyjaciół. Jeśli liczysz na zwrot długu lub pożyczkę, to spodziewaj się przypływu gotówki. Jeśli to Ty pożyczasz od kogoś, nie zapomnij się odwdzięczyć i podziękować drugiej osobie. 

W sprawach zawodowych ktoś może zarzucić Ci nadwrażliwość, mimo to nie bierz tego do siebie, jeśli uznasz, że naprawdę masz rację i zaistniała sytuacja, kiedy trzeba zaprotestować przeciwko czemuś lub wyrazić swoje zdanie. W praktyce okaże, że to Ty miałeś rację. Masz dość odwagi, aby zmienić pracę, jeśli o tym marzysz, choć nie jest wskazane, aby nową pracę poszukiwać przez dawnych znajomych i przyjaciół, jeśli straciłeś z nimi kontakt. Oni żyją już swoimi sprawami i jeśli wyszedłeś z kręgu ich przyjaciół, nie warto próbować tą drogą szukać dla siebie nowych możliwości.
Jasnowidz Noemi 

SMS o treści: MEDIUM Twoje pytanie wyślij na numer 73480 (3,69 zł z VAT) 
Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/jasnowidz-noemi


Horoskop tygodniowy Bliźniak - od 17 do 23 czerwca

Zachowuj się naturalnie. Nie staraj się zmieniać dl a kogoś tylko po to, by zaakceptował Twoją wartość. Nie spiesz się z podejmowaniem decyzji, raczej postaraj się trenowa cierpliwość. Nie daj się skusić podejrzanymi obietnicami. Nie trać w tym tygodniu zdrowego rozsądku. Bądź bardzo czujny, jeśli zaangażujesz się w nowe relacje towarzyskie.

https://www.ezoliniawrozby.com/, astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 10 do 16 czerwca

Te ze środka znaku są rozpieszczane przez planety, które dodadzą im wdzięku i mogą sprawić, że bliźnięta będą adorowane. Udadzą się więc randki i spotkania z przyjaciółmi. Bliźnięta będą popularne w towarzystwie, a nawet rozchwytywane. Bliźnięta z końca znaku początek tygodnia spędzą spokojnie ale pod koniec już powinny uważać na zdrowie. Grożą im też wypadki przez własną nieuwagę i agresja.

Wróżka Agra Ezolinia Wróżby
Tel. 708 588 642 kod 31 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 3 do 9 czerwca

Będziesz bardzo wrażliwy w nadchodzących dniach. Unikaj sytuacji, w których osoby bardziej pewne siebie, a być może agresywne w swoim postępowaniu mogłyby zranić Twoje uczucia. Odseparuj się od osób toksycznych i uwolnij się z wszelkich relacji międzyludzkich, które źle wpływają na Twoje emocje. Jeśli masz taką osobę w swoim otoczeniu i trudno jest ją wyłączyć z codziennych kontaktów, postaraj się znaleźć czas dla siebie, aby w spokoju i w ciszy odzyskać wewnętrzną równowagę.

Zasługujesz na to, aby być traktowanym z szacunkiem i uprzejmością bez względu na to, co sądzą inni o Tobie czy jakie doświadczenia masz za sobą. Wybieraj tylko takie relacje i związki, w których czujesz się stuprocentowo kochany i akceptowany, bo jesteś wart tego, aby czuć się szczęśliwym i spełnionym. Jeśli poszukujesz nowej miłości, nie trać czasu na osoby, które od początku nie traktują Cię właściwie. To powinno być Twoim priorytetem w doborze partnera i przyjaciół. To również czas wspomnień, powrotów dawno niewidzianych osób lub tęsknoty za przeszłością. Zwróć jednak uwagę, czy nie idealizujesz danych wydarzeń lub osób, które były ważne dla Ciebie. Ufaj, że takie wspaniałe osoby możesz spotkać również w teraźniejszości. Wybieraj osoby spokrewnione z Tobą duchowo. Twoje sprawy mogą się przeciągać, jeśli prowadzisz jakieś negocjacje, załatwiasz coś, możesz czuć się ograniczony przez okoliczności lub ludzi i w związku z tym nieusatysfakcjonowany, ale wkrótce będziesz miał to za sobą.

Weronika https://www.ezoliniawrozby.com
Chcesz poznać osobisty horoskop napisz SMS:ISR. Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480 (4,92 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 27 maja do 2 czerwca

Nie będzie Ci łatwo w pracy, jeśli masz w otoczeniu osoby, które odbierasz jako nieszczere, o złych nawykach w sferze zawodowej, w których nie tylko nie znajdziesz wsparcia, ale również nie zostaniesz doceniony za swój wysiłek i wiedzę. Mimo wszystko powinno się udać poukładać sprawy, na których Ci zależy i zrealizować plan na te dni.

Choć pewne problemy możesz zabrać ze sobą do życia prywatnego, to szybko powinien wrócić Ci humor w miłym Ci towarzystwie, z którym spotkasz się w majówkę. Jest szansa, że dowiesz się, co słychać u znajomych lub u rodziny i sam wykażesz się elokwencją i urokiem osobistym wśród osób, które lubisz. Jeśli kogoś braknie w tym gronie, odczujesz tą nieobecność. Zadbaj o swoje zdrowie i zregeneruj siły w ten weekend, zanim pojawią się pierwsze dolegliwości. W partnerstwie może brakować dobrego porozumienia, zwłaszcza jeśli źle zrozumiesz intencje partnera.

Jeśli uznasz, że próbuje Ci coś wmówić lub twierdzi, że nie ma pojęcia, co budzi Twój niepokój, a Tobie będzie się wydawało, że jest to świadome wprowadzanie Cię w błąd, staniesz się bardziej podejrzliwy niż zazwyczaj. Dyskusja może zejść na tematy, ile kto wnosi w związek swoich starań, a kto angażuje się za mało w Waszą codzienność. Single powinny z ostrożnością podchodzić do znajomości, w których druga strona lubi spotykać się z różnymi osobami, co może wywoływać zazdrość lub sprawi, że ocenisz kogoś takiego jako nadmiernie towarzyskiego i skłonnego do zdrad. Miłość może zblednąć i przerodzić się w przyjaźń.

Jasnowidz Noemi
Wróżby online  708 588 502 (3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – BLIŹNIĘTA od 20 do 26 maja

Niestety możesz odczuć spadek energii, co wpłynie na Twoje samopoczucie w pracy, przez co trudno będzie osiągnąć błyskotliwe wyniki w najbliższym czasie. Potrzeba odpoczynku lub zregenerowania sił będzie widoczna, co utrudni Ci korzystanie w pełni ze swoich możliwości i talentów. Jeśli przemyślisz i zastosujesz sprawdzone metody u Ciebie na polepszenie swojego poziomu energii, to jest szansa na pokonanie ograniczeń płynących z chwilowego osłabienia formy. Mogą pojawić się pewne trudności w kontaktach z innymi osobami, z którymi współpracujesz na odległość ze względu na to, że ich koncepcje lub pomysły czy punkt widzenia na pewne sprawy może wydawać Ci się oderwany od rzeczywistości. Podsumujesz tydzień pozytywnie, ale spadek nastoju może powrócić z końcem tygodnia.

W sferze prywatnej będziesz potrzebował pocieszenia i poczucia akceptacji, a jednocześnie bardzo łatwo będzie o nieporozumienie z bliską Ci osobą, które trudno będzie pomyślnie wyjaśnić. Druga strona może doszukiwać się ukrytych podtekstów w Twoich słowach lub złych zamiarów. Jeśli oboje będziecie kierować się w głównej mierze dumą, utkniecie w domysłach i podejrzeniach, a żadna ze stron nie zechce wyciągnąć pierwsza ręki do zgody. Single będą miały dużo szczęścia do pięknych przyjaźni bez zobowiązań, o ile tego nie zepsują.

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia

Wróżka Camilia 708 577 246

(koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Bliźniak – od 13 do 19 maja

Mimo wielkich spraw, które będą cały czas Ciebie zajmować, zwracaj uwagę na ludzi, którzy będą wokół Ciebie i prosić będą o to byś zwrócił uwagę na to, co robią. W tym tygodniu zadbaj o zdrowy sen, który powinien wprowadzić prawdziwą regenerację zmysłów. Potrzeba Tobie odmiany postrzegania siebie na łagodniejszą.

astrolog Monika

Tel.708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 6 do 12 maja

Choć nadejdą momenty, które sprawią, że będziesz spodziewał się, że Twoje sprawy zawodowe rozwiną się w niepożądanym kierunku, co może wzbudzać emocje i powodować, że braknie dystansu i logiki w Twoim działaniu, to jednak nie zamartwiaj się przedwcześnie. Postaraj się trzymać na wodzy emocje. Pojawi się konieczność przeanalizowania sytuacji i powrócenia do niejasności, które miały miejsce wcześniej. Uda Ci się pomyślnie wybrnąć i wybrać właściwy kierunek, by rozwiązać ewentualne trudności, ale trudno będzie zdobyć Ci zaufanie osoby, z którą współpracujesz i pewne wątpliwości pozostaną. Nawet jeśli dojdzie do zmiany planów lub odkryć, które mogą spowodować kłopoty, to dostaniesz kolejną szansę, aby przywrócić równowagę w kwestiach zawodowych i naprawić błędy. W sferze uczuciowej sprawy również nie rozwiną się dokładnie tak, jakbyś tego oczekiwał, a Twoja połówka może potrzebować odpoczynku lub będzie gasić Twój zapał, jednak będziecie umieli cieszyć się drobnymi radościami codziennymi i pod koniec tygodnia znajdziecie również czas, aby szczerze porozmawiać o swoich uczuciach, co poprawi Waszą relację. Single, które są już w satysfakcjonującym, świeżym związku, nie muszą mieć obaw, że coś zepsuje im te znajomości, choć jeśli otaczasz się większym gronem znajomych, zwróć uwagę, czy nie ma zazdrosnej kobiety w Twoim otoczeniu, która interesuje się zanadto Twoimi sprawami.

Ezolinia Wróżby - wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA od 29 kwietnia do 5 maja

Choć zapowiada się pomyślny tydzień w sferze zawodowej i wykażesz się swoimi najlepszymi cechami i umiejętnościami oraz dyplomacją i taktem wobec osób, z którymi współpracujesz, to jednak możesz mieć trudność z podtrzymaniem kontaktu z osobą lub kontrahentem, na którym Ci zależy.

Twoja gotowość do działania nie wystarczy, a także uważaj na emocje, jakie możesz niepostrzeżenie wywołać. Możliwe są problemy, nieporozumienia, złudzenia lub ktoś z Twego otoczenia pójdzie na chorobowe, co utrudni realizację planów. Możesz mieć skłonność do ignorowania niewygodnych faktów lub pewne informacje będą trudne do zaakceptowania. Trudności pokonasz cierpliwością, umiejętnością argumentowania swojego stanowiska i nastawieniem na wyjaśnienie ewentualnych nieścisłości. W stałych związkach czas stabilny, choć możesz popaść w nudę lub rutynę. Single powinny jaśniej określić, czego chcą od nowej znajomości i nie przekładać terminu spotkania, gdy się umówią, bo druga strona szybko zniknie, gdy będziesz ją utrzymywać w niepewności. Czas odważyć się i powiedzieć, czego chcesz, aby nie trzeba było się domyślać tego, bo w przeciwnym razie nie dojdzie do randki, jaką planowałeś w duchu. Gdy spotkasz osobę, która czuje się równie samotna, czas na rozwiniecie tej relacji, zanim się zakończy z powodu braku sygnałów zainteresowania z Twojej strony.

Chcesz odmienić swoje życie? W Twoim związku się nie układa? Napisz do mnie TERAZ!
Wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia - BLIŹNIĘTA - ARCHANIOŁ GABRIEL

Masz do spełnienia ważną misję życiową, która wiąże się z komunikacją i sztuką. Nie pozwól by niepewność powstrzymała Cię przed osiągnięciem celu, ja Ci w tym pomogę. Jestem przy Tobie jako jeden z Twoich Aniołów Stróżów, Zastanawiasz dlaczego Archaniłl stoi przy Twoim boku, ja pomagam wielu osobom jednocześnie, a Ty jesteś jedną z nich. Pomagam tym, których życiowy cel  związany jest z komunikacją i sztuką. Pomogę uwierzyć Ci w Twoje naturalne zdolności aby je rozwinąć. Otworzę przed drzwi abyś dał wyraz swoim talentom tak, by pomagać innym. Potrzebuję jednak Twojej szczerości i współpracy. Poproś mnie o pomoc, a następnie skorzystaj z okazji, którą Ci daję, gdyż jestem całkowicie po Twojej stronie. Opowiedz mi o swoich niepokojach, nadziejach,niepewności i marzeniach. Będę Twoim przewodnikiem i poprowadzę Cię byś nie zboczył ze swojej drogi. Dlatego naciskam na Ciebie, gdyż wiem , że potrzebujesz nieco zachęty z góry.

Wróżka Weronika zaprasza na tarota i wróżby online https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-weronika


Horoskop tygodniowy Bliźnięta – od 15 do 21 kwietnia

Warto, chociaż zna chwilę zatrzymać swój bieg przez życie. Tydzień przyniesie wiele rozmów. Które nie będą tylko wymianą zwykłych informacji, ale też dadzą Tobie więcej możliwości oddechu i głębszego wglądu w swoje życie. Chętnie nawiążesz kontakt z kimś, kto para się innym zawodem, niż Ty sam. Zaufaj, że ma coś ciekawego do przekazania.

Chcesz ruszyć  z miejsca nie wiesz jak? Zapraszam tarot online i astrologia

Astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Bliźnięta – od 8 do 14 kwietnia

Nie ufaj pogłoskom, bo kobieta z Twego otoczenia będzie Tobą manipulować wykorzystując Twoje sentymenty z przeszłości lub próbując w inny sposób wywrzeć wpływ na Twoje sprawy osobiste. W stałych związkach czas stabilny, choć możesz popaść w nudę lub rutynę. Single powinny jaśniej określić, czego chcą od nowej znajomości i nie przekładać terminu spotkania, gdy się umówią, bo druga strona szybko zniknie, gdy będziesz ją utrzymywać w niepewności.

®Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya.


Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 1 do 7 kwietnia

W uczuciach to czas wybaczania i ukajania złych emocji. Uporacie się z przykrymi, gnębiącymi Was  sprawami dotyczącymi przeszłości. W życiu zawodowo  finansowym czeka Was  gorący okres. Będziecie musieli włożyć wiele wysiłku w pracę. Uważajcie na konkurencję. Zdrowie. Uważajcie na stan psychiczny i emocje. Nie warto skupiać się na złych myślach, strachach i lękach.

Więcej na www.ezoliniawrozby.com wrozka Thelema


Horoskop tygodniowy  - Bliźnięta od 25 do 31 marca

Choć zapowiada się pomyślny tydzień w sferze zawodowej i wykażesz się swoimi najlepszymi cechami i umiejętnościami oraz dyplomacją i taktem wobec osób, z którymi współpracujesz, to jednak możesz mieć trudność z podtrzymaniem kontaktu z osobą lub kontrahentem, na którym Ci zależy. Początek miesiąca raczej kiepski. Z miłości nic nie wyjdzie, a nowy partner może okazać się nie tak wspaniały jak się z początku wydawało. W stałych związkach może powiać nudą. Możliwe też jakieś konflikty i problemy. Niektóre bliźnięta poczują się samotne. Koniec miesiąca już lepszy. Warto poczekać.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – Bliźnięta, od 18 do 24 marca

Uwaga na układ trawienny, to właśnie żołądek w tym tygodniu może wam doskwierać, warto pomyśleć o diecie lekkostrawnej. W miłości mogą pojawić się zakończenia, pamiętajcie czasami dobrze jest się zupełnie odciąć od związku w którym nie czujemy się szczęśliwi i zrobić miejsce na prawdziwą miłość. Po każdej burzy wychodzi słońce! W finansach czy pracy nieoczekiwane zmiany które w perspektywie mogą wyjść wam na dobre, starajcie się myśleć pozytywnie.

Horoskop sporządzony na podstawie Kart Tarota
Dużo Uśmiechu na co dzień.
Pozdrawiam
Tarocistka Czandra

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-czandra


od 11 do 17 marca

Warto zorganizować jakieś spotkanie intymne z druga osobą. Ktoś z przyjaciół podsunie interesujące pomysły. Będziesz w tym tygodniu w kręgu zainteresowania płci przeciwnej ze względu na swoją tajemnicza aurę i nieprzewidywalność.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online  zaprasza na spersonalizowane horoskopy


od 4 do 10 marca

Przygotuj się na wzmożone wydatki i inwestycje. Zrelaksuj umysł , nie możesz pracować pod takim napięciem i stresem. Bliźniaki dla swoich partnerów będą czułe, miłe i wyrozumiałe . Wszelkie konflikty zechcecie złagodzić , pomimo , że ta druga strona nie zawsze może mieć dobre nastawienie do pojednania, Single będą musieli rozwiązać jakiś problem i postawić wszystko na jedną kartę .Lepiej niech to się wyjaśni niż macie żyć w poczuciu strachu  i niezdecydowania.

Moc anielskich pozdrowień  wysyła i zaprasza do kontaktu wróżka Kumczo Ezolinia Wróżby Online


od 25 lutego do 3 marca

Jesteś pod obserwacją konkurencji, świetnie sobie radzisz w biznesie i nie wszystkim się to podoba. Uważaj na zawistne osoby ze znaku Skorpiona kopią dołki bo zazdrość ich zjada od środka. Otrzymasz duże wsparcie od partnera i przyjaciół. Pamiętaj chroń energetykę i trzymaj emocje na wodzy. Okazując wyrozumiałość i brak złości wzmacniasz siebie i swoją wewnętrzną siłę.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii Ezolinia Wróżby Online


od 18 do 24 lutego

W tym tygodniu zabłyśniesz nowatorskimi pomysłami i wiedzą, która nie będzie dostępna dla wszystkich. Wykorzystaj czas, by zawrzeć nowe znajomości i nie zmarnować danego kredytu zaufania, jaki przygotował dla Ciebie los. W sprawach uczuciowych czeka Ciebie chwilowy zastój. Nowe zauroczenia na razie dla Ciebie są niedostępne. W sprawach związanych z finansami zalecana jest ostrożność.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


od 11 do 17 lutego

W pracy poczujecie się bardziej doceniani i szanowani. Możliwe odniesienie większych sukcesów zawodowych. Podwyżka lub awans. W czasie rozmów z partnerem zadbaj o otwartość i szczerość by nie wprowadzać nie potrzebnych nieporozumień. Bądźcie bardziej tolerancyjni i wczujcie się w uczucia partnera.

Jasnowidz Laryssa Ezolinia Wróżby


od 4 do 10 lutego

Życie towarzyskie - żeby się z kimś spotkać, trzeba będzie odbyć podróż niezbyt daleka, ale to może utrudniać spotkania, jednak będzie warto.

Uczucia - Bez nadmiernych uczuć, raczej na etapie przyjaźni co z czasem może się przerodzić w coś więcej co może być darem od losu.

Praca i finanse - może być trochę zagrożona, a finanse mogą spowodować dziurę w kieszeni, niespodziewane straty, nie pożyczać.

Zdrowie - Może ulec pogorszeniu, zwłaszcza psychiczne, zbyt dużo nerwów z powodu pracy, niezbyt przychylne osoby współpracujące z Bykami.

Przesłanie anielskie - Opal - byki mające dzieci nie muszą się obawiać o nie na przyszłość, są pod szczególną opieką Boga i Aniołów.

Wróżka Weronika Ezolinia Wróżby online