Horoskop tygodniowy - Byk od 22 do 28 lipca

W tygodniu zwróć uwagę na to, z kim się zadajesz. Nie otwieraj swego serca przed osobami, do których nie masz zaufania. Twoja prostolinijność, dobroduszność mogą zostać wykorzystane i spowodować Twój ból i cierpienie. Zachowaj, więc zdrowy odstęp od osób, którym nie ufasz. Szukaj spełnienia w sferze ducha i szukaniu swej ścieżki wśród podobnych osób.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy BYK od 15 do 21 lipca

Nadchodzące dni przyniosą Ci nową szansę lub okazję zawodową do podpisania umowy, rozpoczęcia nowego projektu lub współpracy z nowym klientem lub kontrahentem, albo znajdziesz dobre porozumienie ze znajomym z pracy, co spowoduje, że zaistnieje możliwość zaangażowania się w nowy pomysł. Może zjawić się osoba poszukująca informacji lub sposobu by zrealizować swój plan, w czym Ty możesz być pomocny, choć wskazane byłoby, abyś szybko podjął decyzję, gdyż sytuacja może się zmienić, jeśli będziesz zwlekać. Wydarzenia mają jednak szansę potoczyć się pomyślnie. W sferze prywatnej możesz mieć niechęć do zajmowania się cudzymi sprawami i swój spokój postawisz na pierwszym miejscu, a opinie będziesz wyrażać ostrożnie. Jeśli wydarzy się coś nieoczekiwanego, postaraj się znaleźć czas dla swojej połówki lub innej osoby, która szuka kontaktu z Tobą. W najbliższych dniach warto się bardziej otworzyć na sprawy innych i pozwolić im się wygadać, nawet jeśli problemy nie dotyczą Cię osobiście. Twoi znajomi mogą być w kłopocie i dobrze byłoby, abyś nie unikał sytuacji, gdy ktoś poprosi Cię o poświęcenie mu chwili czasu. Single będą szukać kogoś, z kim znajdą porozumienie mentalne i powinny być komunikatywne w tych dniach. Ktoś z Twego otoczenia może się Tobą interesować, ale nie będzie mieć śmiałości, aby się z tym ujawnić, jeśli otoczenie będzie nieprzychylne tej znajomości.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Byk od 8 do 14 lipca

Tydzień ze zmiennym wpływem gwiazd. Jeśli chodzi o miłość to raczej kiepsko. Nie warto nawiązywać nowych znajomości i lepiej unikać konfliktów z drugą połową. Byki z początku znaku czeka raczej nudny tydzień, bo planety się nimi za bardzo nie interesują. Powinny uważać na zdrowie, ponieważ z kondycja może być kiepsko. Tylko uran je zaskoczy.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – BYK od 1 do 7 lipca 
 

W sferze zawodowej to czas, kiedy będziesz doskonale rozumiał się z osobami, z którymi pracujesz, szczególnie z tymi, które długo znasz. Jeśli starałeś się o awans lub walczyłeś o swoją pozycję, nadchodzi czas świętowania sukcesu. W przypadku napiętych sytuacji z przeszłości, spodziewaj się odprężenia i polepszenia atmosfery. Licz się jednak z tym, że Twój szef zaskoczy Cię nagłym posunięciem, pomysłem lub wiadomością, która może wywołać mieszane odczucia i przemyślenia. 

W sferze prywatnej możesz liczyć na wsparcie i pomoc ze strony matki, teściowej lub innej starszej kobiety w rodzinie. Korzystnie będzie w nadchodzącym czasie powstrzymać się przed zbyt otwartym mówieniem o tym, co myślisz o różnych sprawach. Przemilczenie pewnych sytuacji może wyjść Ci na dobre. Nie powinieneś naciskać na nikogo ani próbować wywierać wpływu na inne osoby, jeśli zależy Ci na tym, aby zachować dobre relacje z innymi. Nie zapominaj o swych zobowiązaniach wobec najbliższych, choć ewentualne niesnaski z przeszłości mogą wywołać wspomnienia. To czas dobrej komunikacji i jeśli masz coś do omówienia z innymi osobami, to teraz można przedyskutować problemy. Single będą mieć szczęście do miłych znajomości oraz flirtu, choć druga strona może zachowywać się zmiennie i szukać kontaktu, po czym wycofywać się na pewien czas i znów odnawiać znajomość z Tobą.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – BYK od 24 do 30 czerwca

To doskonały czas, aby zadbać o swoje zdrowie. Każdy zabieg lub kuracja, na którą teraz się zdecydujesz, przyniesie zadowalające skutki pod postacią zwiększonego poziomu energii, co sprawi, że nabierzesz optymizmu i odwagi do działania we wszystkich sprawach, w przypadku których wcześniej jej brakowało. Jeśli pragniesz zwrócić na siebie uwagę innych, uda Ci się to, gdy zadbasz o potrzeby swojego organizmu, co przełoży się na lepsze samopoczucie i Twoje nastawienie do ludzi. Warto również wierzyć w swoje szczęście i nie zakładać z góry, że Ci się nie powiedzie, bo to czas wychodzenia z cienia i pokazywania się od strony osoby przebojowej i pewnej siebie. Możesz zainteresować się ezoterykom w nadchodzących dniach lub poznać osoby z tego kręgu, które się nią zajmują. 

W sferze zawodowej może pojawić się konieczność załatwienia pilnej sprawy w urzędzie lub innej instytucji, jeśli pojawią się wydarzenia, które będą wymagały tego rodzaju działań. Nie bagatelizuj problemów, jeśli się takie pojawią, bo możesz mieć skłonność do udawania przed samym sobą, że wszystko jest w porządku lub zechcesz w inny sposób rozwiązać swoje trudności. Skłonność do uciekania przed komplikacjami nie pomoże Ci ich rozwiązać. Również w przypadku konieczności załatwienia spraw urzędowych zabierz się za to jak najszybciej.

Jasnowidz Noemi 
SMS o treści: MEDIUM Twoje pytanie wyślij na numer 73480 (3,69 zł z VAT) 
Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/jasnowidz-noemi


Horoskop tygodniowy Byk - od 17 do 23 czerwca

Jeśli oczekujesz od dawna n a jakiś ważny dla siebie telefon, czy informacje, w tym tygodniu doczekasz się wreszcie odpowiedzi. Będziesz mógł ruszyć z miejsca. Liczyć się jednak będzie wysoki poziom komunikacji i dbałość o szczegóły. W sprawach finansów bądź ostrożny. W miłości zadbaj o to, by móc n a nowo cieszyć się chwilą.

https://www.ezoliniawrozby.com/, astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Byk od 10 do 16 czerwca

Tydzień ze zmiennym wpływem gwiazd. Jeśli chodzi o miłość to raczej kiepsko. Nie warto nawiązywać nowych znajomości i lepiej unikać konfliktów z drugą połową. Byki z początku znaku czeka raczej nudny tydzień, bo planety się nimi za bardzo nie interesują. Powinny uważać na zdrowie, ponieważ z kondycją może być kiepsko. Tylko Uran je zaskoczy.

Wróżka Agra Ezolinia Wróżby
Tel. 708 588 642 kod 31 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - BYK od 3 do 9 czerwca

Jeśli zamartwiasz się, jak zaspokoisz swoje potrzeby finansowe, to wiedz, że znajdzie się sposób, abyś dostał wszystko, czego potrzebujesz niezbędnie. Zwróć uwagę, czy w Twoim życiu jest zachowana równowaga między braniem i dawaniem. Gdy jesteś nieustannym dawcą, wyczerpiesz swe siły. Gdy wciąż tylko bierzesz, przestanie Cię to cieszyć. Jeśli inwestowałeś swój czas i uczucia w związek, który nie funkcjonował, jak powinien lub czułeś się krzywdzony, czas oczyścić swoją energię ze wszystkich byłych partnerów i miłości. Pozostaw przeszłość tam, gdzie jej miejsce czyli za sobą. Częściej ufaj swojej intuicji, gdyż ona podpowie Ci, co jest prawdą i co jest właściwą drogą i rozwiązaniem w każdej sytuacji. Pojawi się nowe wydarzenie w Twoim życiu. Być może wejdziesz w nowe środowisko ludzi, albo czeka Cię nowa praca lub będziesz musiał coś załatwić, o coś zadbać, aby do tej zmiany mogło dojść w bliskiej przyszłości. Może wydać się to uciążliwe, ale będzie konieczne, abyś mógł się rozwinąć i rozpocząć nowy etap. Otwórz swoje serce na ludzi, którzy Cię otaczają, gdyż znajdziesz wśród nich sprzymierzeńca, osobę pomocną, godną zaufania, która może podsunąć Ci doskonałą radę lub wesprzeć Cię w jakiś sposób. To dobry moment na naprawianie wszystkich błędów, jakie były do tej pory popełnione w każdej sferze Twego życia.

Weronika https://www.ezoliniawrozby.com
Chcesz poznać osobisty horoskop napisz SMS:ISR. Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480 (4,92 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - BYK od 27 maja do 2 czerwca

W pracy możesz starać się załatwić wszystko sam, samodzielnie zająć się każdą kwestią, zadbać o dobre kontakty z kontrahentami i mimo to mieć wrażenie, że tak naprawdę Twój wysiłek jest niedoceniany. Nie bierz na siebie zbyt dużo obowiązków lub problemów, które Cię nie dotyczą osobiście, bo wynikną z tego utrudnienia i negatywne emocje. Jeśli w majówkę będziesz pracował, to uda Ci się dużo zrealizować, nawet jeśli przytrafi Ci się sytuacja, gdy osoba bez odpowiedniej wiedzy lub informacji będzie prowokować jakiegoś rodzaju spór. Dni wolne dobrze sobie zorganizujesz, żeby odpocząć w komfortowych warunkach. Unikaj ludzi, którzy zakłócają Ci spokój swoim niemiłym zachowaniem. W partnerstwie mogą pojawić zaskakujące sytuacje. Jeśli uznasz, że Twoja połówka spędza z Tobą zbyt mało czasu, albo za bardzo poświęca się pracy, może wyniknąć z tego konflikt z Twojej inicjatywy, zwłaszcza jeśli uznasz, że przyczyna takiego stanu rzeczy jest dla Ciebie niejasna. Może się zdarzyć, że ktoś Ci bliski dostanie zaskakującą wiadomość związaną z pracą, która wywoła dezorientację w ocenie sytuacji. Single mogą czuć się zniechęcone lub zranione w relacjach, mimo wszystko możesz spędzić miło czas z bliską Ci osobą, która dobrze się z Tobą rozumie. Możliwe są znajomości, w których uczucia przyjaźni i głębszego zainteresowania będą mieszać się i trudno będzie Ci sprecyzować, co łączy Cię z kimś.

Jasnowidz Noemi
Wróżby online  708 588 502 (3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – BYK od 20 do 26 maja

W relacjach z osobami, z którymi współpracujesz, będziesz chłodny i obojętny na cudze sprawy, skupiony tylko na projektach, które Cię zaangażują. Mimo wszystko w sytuacjach, w których będzie trzeba znaleźć kompromis, gdyż praca zespołowa będzie niezbędna, łatwo znajdziesz porozumienie z innymi, a nawet możesz liczyć na podsunięcie inspirującego rozwiązania problemów, jeśli pojawi się trudność w realizacji zadań. Choć najchętniej sam zająłbyś się swoimi projektami, może się okazać, że trzeba zaufać innym w pewnych kwestiach. Nie warto również zajmować się plotkami w pracy lub flirtem, bo możesz zetknąć się z negatywną i nieprzychylną reakcją otoczenia.

W sferze prywatnej czas niespokojny, gdyż będziesz musiał zapanować nad emocjami, aby nie denerwować się w sytuacjach gdy oczekujesz zmiany w czyimś nastawieniu lub decyzji, a zmiany te nie nadejdą tak szybko, jakbyś chciał. Nie ma sensu ponaglać bliską Ci osobę, jeśli  ma ona silne obawy i wychodzi z założenia, że życie samo przyniesie pewne rozwiązania bez wchodzenia w ryzyko. Masz szansę wyciszyć się, jeśli zaakceptujesz sytuację taką, jaka ona jest, gdyż w najbliższym czasie trudno będzie przeforsować swój punkt widzenia. Pozamykaj stare znajomości, jeśli chcesz poznać kogoś nowego i zwróć uwagę, czy druga osoba nie jest wciąż związana emocjonalnie z przeszłymi partnerami.

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia

Wróżka Camilia 708 577 246

(koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Byk – od 13 do 19 maja

Znajdziesz się pod dobroczynnym wpływem planety Wenus. W tym tygodniu cieszyć się będziesz z wszystkiego, co niesie ze sobą życie. Poczujesz się świetnie w swojej kuchni otoczony ramionami ukochanej osoby  oraz delektując się spokojem. Nie doprowadzaj do zmęczenia swojego ciało i umysłu.

astrolog Monika

Tel.708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - BYK od 6 do 12 maja

To tydzień, w którym postawisz na dobrą organizację pracy, wykażesz się talentem do przewodzenia innymi, szczególnie jeśli jesteś na kierowniczym stanowisku i dobrze zadbasz o swoje interesy. Skupisz się na wzmacnianiu swojej pozycji, zachowasz przezorność w gospodarowaniu finansami, a także możesz zaufać swojej inteligencji i predyspozycjom do prowadzenia biznesu. Jeśli jesteś zatrudniony, to będzie to również czas korzystny i stabilny, odpowiedni aby umocnić swój wizerunek w firmie. W przypadku sytuacji, w których pewne kontakty z kontrahentami ustały lub były przerwane na pewien czas, teraz te znajomości będą odnawiane. Pewna wiadomość może Ci się nie spodobać,  jednak będzie to czas idealny do współpracy lub podpisywania nowych umów. W sprawach uczuciowych dowiesz się o czymś, co wywróci Twoje spojrzenie na sprawy do góry nogami. Choć w pierwszym odruchu możesz być ogromnie zaskoczony, mieć wrażenie, że burzy to Twoje wyobrażenia na określony temat lub wymusza zmianę planów, to jednak wszystko obróci się na dobre i wniesie nowe perspektywy na przyszłość. Twój partner nie pozostawi Ci żadnych złudzeń co do swoich przemyśleń i ujawni Ci wyraziście swój punkt widzenia. Single mogą mieć kontakt z osobą, która będzie dążyć do flirtu lub uwiedzenia, możesz nawet liczyć się z bardzo bezpośrednimi propozycjami, jednak zachowaj ostrożność, gdyż sytuacja ta wzbudzi wiele emocji, możesz czuć się zazdrosny w tej znajomości lub być zranionym w przyszłości.

Ezolinia Wróżby - wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - BYK od 29 kwietnia do 5 maja

Skłonność do podejmowania spontanicznych decyzji w sferze zawodowej może przynieść niespodziewane sytuacje. Jeśli wydajesz się innym nieuchwytny lub łatwo zrywasz współpracę, gdy coś nie idzie po Twojej myśli, to znajdzie się osoba, która będzie oczekiwać, że dostosujesz się do potrzeb większego zespołu. Nawet jeśli chętnie uniknąłbyś konfrontacji lub rywalizacji, bądź przygotowany, że w najbliższym otoczeniu znajdzie się ktoś, kto w nieustępliwy sposób zażąda modyfikacji Twoich planów lub w inny sposób wpłynie na Twoje stanowisko, co będziesz musiał wziąć pod uwagę, jeśli chcesz pomyślnie zakończyć pewne zadania. Możesz też zdecydować się na osobny samodzielny projekt, jeśli nie będzie odpowiadać Ci praca w zespole. W sferze prywatnej trudno będzie umówić się na randkę, nawet jeśli włożysz w to sporo wysiłku, gdyż druga strona może nieoczekiwanie zrobić wrażenie kogoś, kto nie rozumie, do czego dążysz lub okaże się, że braknie zaangażowania i konkretnych decyzji, na które czekasz. Byki powinny zachować ostrożność w sytuacji, gdy kobiety z ich otoczenia będą snuć intrygi na temat przeszłych znajomości. Nie ufaj pogłoskom, bo kobieta z Twego otoczenia będzie Tobą manipulować wykorzystując Twoje sentymenty z przeszłości lub próbując w inny sposób wywrzeć wpływ na Twoje sprawy osobiste.

Chcesz odmienić swoje życie? W Twoim związku się nie układa? Napisz do mnie TERAZ!
Wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia - BYK - ROSETTA

Jesteś predestynowany do pracy z młodymi ludźmi,Twoim boskim przeznaczeniem jest pomoc,nauczanie i opieka nad dziećmi, które pozytywnie reagują na Twoją naturalną otwartość, a Ty jesteś oczarowany ich naturalną otwartością, śmiechem i niewinnością, w wielu przypadkach kontakt z dziećmi pozwala Ci uleczyć dziecko, które masz w sobie. Szukasz sposobów by ofiarować im to,czego sam pragnąłeś w dzieciństwie. Czujesz wewnętrzną potrzebę polepszenia ich życia. Ja Rosetta jestem Twoim Aniołem Stróżem, który znajduje upodobanie we wskazaniu Ci nowych możliwości pomagania dzieciom. Co możesz zrobić, to zauważyć młodych ludzi, które stawiam na Twojej drodze. Bądź zawsze szczery i nie udawaj nigdy kogoś innego w kontaktach z nimi ,a reszta sama się ułoży. Jak tylko będziesz gotowy na większe wyzwania, szepnij tylko słówko, a ja ześlę Ci więcej osób, którym możesz pomoc. Zaufaj mi, znam Twoje możliwości, Zatroszczę się byś spotykał się tylko z sytuacjami, które pasują do Twoich talentów, pragnień i zainteresowań, gdyż jesteś błogosławieństwem dla wszystkich dzieci.  

Wróżka Weronika zaprasza na tarota i wróżby online https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-weronika


Horoskop tygodniowy Byk – od 15 do 21 kwietnia

W tym tygodniu chętnie poświecisz swój czas zapomnianej lekturze, czy osobie z przeszłości. Będziesz miał chęć być trochę bardziej romantycznym i mniej uporządkowanym. Zamiast, jak dotąd opierać się na tym, co odkryte, dasz sobie więcej przestrzeni na świat niematerialny, który był ostatnio prze Ciebie zaniedbany.

Chcesz ruszyć  z miejsca nie wiesz jak? Zapraszam tarot online i astrologia

Astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Byk – od 8 do 14 kwietnia

Możesz też zdecydować się na osobny samodzielny projekt, jeśli nie będzie odpowiadać Ci praca w zespole. W sferze prywatnej trudno będzie umówić się na randkę, nawet jeśli włożysz w to sporo wysiłku, gdyż druga strona może nieoczekiwanie zrobić wrażenie kogoś, kto nie rozumie, do czego dążysz lub okaże się, że braknie zaangażowania i konkretnych decyzji, na które czekasz. Byki powinny zachować ostrożność w sytuacji, gdy kobiety z ich otoczenia będą snuć intrygi na temat przeszłych znajomości.

®Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya.


Horoskop tygodniowy Byk od 1 do 7 kwietnia

W związkach  mogą pojawić się sprzeczki. Pojawiają się sprawy, które będą wymagały wyjaśnień. Warto to zrobić,-wpłynie to dobrze na przyszłe relacje.
W kwestii finansów urodzaj. Za wykonaną pracę zostaniemy odpowiednio wynagrodzeni, a wszelkie projekty zakończą się sukcesem. Jeśli chodzi o zdrowie możesz poczuć się nagle trochę gorzej. Uważajcie na wątrobę, żołądek, jelita . Może Was czekać konsultacja lekarska.

Więcej na www.ezoliniawrozby.com wrozka Thelema


Horoskop tygodniowy  - Byk od 25 do 31 marca

Skłonność do podejmowania spontanicznych decyzji w sferze zawodowej może przynieść niespodziewane sytuacje. Jeśli wydajesz się innym nieuchwytny lub łatwo zrywasz współpracę, gdy coś nie idzie po Twojej myśli, to znajdzie się osoba, która będzie oczekiwać, że dostosujesz się do potrzeb większego zespołu. Byki mają szansę poczuć więcej emocji niż zwykle. Możliwa miłość, zauroczenie i flirty. Jeśli są w związkach, podejdą jednak poważnie do wspólnych spraw. Jeśli są samotne, powinny zaufać radom rodziny i przyjaciół.  Pod koniec miesiąca byki powinny unikać plotek. Nikt nie powinien wtrącać się w sprawy ich związków.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – Byk, od 18 do 24 marca

Byki w tym czasie starajcie się dosłownie patrzeć pod nogi wszelkiego rodzaju kontuzje, upadki, zwichnięcia a nawet złamania kończyn mogą na was czyhać. W uczuciach uwaga na nowe znajomości, to nie będzie przychylny czas. W związku może być nerwowo, postarajcie się być obiektywni a rozwiązanie samo się nasunie. W pracy czy sferze finansowej mogą pojawić się problemy, których się nie spodziewacie. To też nie jest dobry okres na zawieraniu umów czy inwestycji.

Horoskop sporządzony na podstawie Kart Tarota
Dużo Uśmiechu na co dzień.
Pozdrawiam
Tarocistka Czandra

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-czandra


od 11 do 17 marca

Trzymaj dziś wysoki standard swojej pracy, ale pozwól siebie na małe odstępstwa od ustalonych regułek. Swoje opinie o innych zachowaj dla siebie. Staraj się po pracy wychodzić z domu. Czekaja na Ciebie nowe znajomości. Pamiętaj, że na krótka metę.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online  zaprasza na spersonalizowane horoskopy


od 4 do 10 marca

Jesteś na etapie oczyszczania wszystkiego z przeszłości i naprawiania błędów. W tym tygodniu zacznie się prostować wszystko co wydawało się nie do załatwienia. Osoby w związkach poczują już wiosnę i obudzą w sobie temperament . Tydzień namiętnych przeżyć i zmysłowych podniet wiążący się z potrzebami ciała. Single będą natomiast wymagające ze względu na przeżyte doświadczenia , ale wyobraźnia o prawdziwej miłości będzie na wysokich obrotach.

Moc anielskich pozdrowień  wysyła i zaprasza do kontaktu wróżka Kumczo Ezolinia Wróżby Online


od 25 lutego do 3 marca

Znajomości zawarte w tym tygodniu będą trwałe. Angażuj się we wszelkie formy rozrywkowe ale też nie zapominaj by zapewnić relaks duszy. Joga, medytacja i wszelkie formy oczyszczenia energetycznego otworzą nowy kanał pozyskiwania pieniędzy. Zacznij wreszcie zarabiać, zamknij etap z tym co ci nie służy.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii Ezolinia Wróżby Online


od 18 do 24 lutego

W tym tygodniu staraj się doskonalić swój warsztat pracy. Nie daj się zdominować osobom o zbyt silnym charakterze. Warto zadbać o swoją  niezależność. Unikaj zbyt wielkiego spożycia kawy, która może rozstroić Twój system nerwowy. W sprawach uczuć trzymaj się wypróbowanych rozwiązań. W sprawach inwestycyjnych postaw na bezpieczne lokaty.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


od 11 do 17 lutego

Zamkniecie się w sobie. Poczujecie, że musicie pewne sprawy sami sobie poukładać. Odetniecie się od codziennych spraw Osoby w Waszym otoczeniu również zauważą, ze jesteście jakby nieobecni. W pracy działaj zespołowo. Pamiętaj, że możesz liczyć na osoby z którymi pracujesz.

Jasnowidz Laryssa Ezolinia Wróżby


od 4 do 10 lutego

Życie towarzyskie - byki będą czuć się bardzo samotne i niezadowolone, będzie im brakować bratniej duszy.

Uczucia - Będzie urozmaicenie, trudne wybory dla samotnych Byków w stałych związkach stabilizacja, spotkania, nawiązanie nowych znajomości co może odbić się echem na przyszłość, niewykluczone, że zawiążą się nowe związki zwłaszcza młodsze byki z małym stażem małżeńskiemu.

Praca i finanse - Przejściowe kłopoty finansowe, można liczyć na wsparcie przychylnych znajomych w pracy, możliwość zmiany pracy nie koniecznie na lepiej płatna, ale spokojniejszą.

Zdrowie - Raczej będzie sprzyjać Bykom w tym miesiącu.

Przesłanie anielskie - Ariele - możesz doznać psychicznego i duchowego patrzenia na świat i siebie samego, możesz odkryć duchowe talentu siebie przez naukę, modlitwę i medytacje

Wróżka Weronika Ezolinia Wróżby online