Horoskop tygodniowy - Koziorożec od 22 do 28 lipca

Tydzień nie przyniesie łatwej energii do odpoczynku. Cały czas wspominać będziesz sprawy zawodowe, niezałatwionych papierki, umowy itd.. Wszelkie napięcia psychiczne będą dawały o sobie znać w ciele fizycznym. Praca z ciałem i jego napięciami spowoduje wielką ulgę dla ciała i psychiki. Znajdziesz w tym tygodniu swojego przewodnika duchowego.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy KOZIOROŻEC od 15 do 21 lipca

Koziorożce skupią się na konkretach, na swoich możliwościach zawodowych, które postrzegają jako realne w chwili obecnej. Może pojawić się osoba, która będzie obiecywać Ci zyski lub korzyści w dalszej przyszłości wynikające z realizacji jej planów, ale nie dasz się omamić żadną mrzonką ani obietnicą, która jest niepewna z Twojego punktu widzenia.

Będziesz polegać na osobach, z którymi dziś wiążą Cię umowy i jesteś pewien, że dalsza współpraca jest sensowna. Jeśli jesteś zatrudniony w dużej firmie, może się okazać, że nadchodzą nowe perspektywy pod postacią nowych kontraktów lub rozszerzenia Waszej działalności na rzecz nowych klientów i partnerów biznesowych, co może wywołać zmiany w firmie w dalszej przyszłości. W sferze kontaktów prywatnych nie jest to czas, kiedy będziesz przeforsowywać swoje opinie lub swoje plany. Naciskanie na kogoś nie przyniesie skutku, a Ty sam będziesz czuł, że nie tędy droga do przekonania kogoś do swoich racji. Szczególnie w sytuacjach, kiedy masz wrażenie, że druga osoba jest niezorientowana w temacie, który Cię interesuje, nie próbuj ciągnąc ją za język, bo nie dowiesz się niczego od kogoś, kto nie zna tematu. Poza tym czas stabilny. Single mogą być w relacjach, w których druga osoba jest związana z kimś innym i nie ufaj zanadto temu, co usłyszysz, bo karty ostrzegają Cię przed nieszczerymi rozmowami, w których mało prawdopodobne jest, abyście otwarcie pomówili o rzeczywistej sytuacji.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 8 do 14 lipca

Koziorożce z początku znaku czeka wiele niespodzianek. Koziorożce z drugiej dekady mają dobry czas na podróże zagraniczne, na kontakty z cudzoziemcami, na załatwianie spraw w sądzie i w urzędach. To też dobry okres na śluby i podpisywani umów.  Koziorożce z końcówki znaku czeka czas zmian, ale niekoniecznie w kierunku, który by same wybrały.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – KOZIOROŻEC od 1 do 7 lipca 
 
Jeśli wpadniesz na nowy pomysł dotyczący sfery zawodowej, będziesz widział swoją sytuację w dalszej perspektywie i zaangażuje Cię wyobrażenie swojej nowej aktywności czy realizacji nowego projektu, przemyśl dokładnie szczegóły, zanim przejdziesz do działania. Również w sytuacjach, gdy chcesz coś wywalczyć w swojej firmie, polepszyć swoją pozycję, zaprotestować przeciwko czemuś, odłóż to na później. W nadchodzącym czasie korzystniej będzie przeczekać komplikacje, w pewnych okolicznościach być może zrezygnować z pomysłu i jeszcze raz dokładnie go przeanalizować. Nie działaj impulsywnie, bo wzbudzisz nieufność u drugiej strony - u szefa, kontrahenta, kolegów z pracy itd. 

W sferze prywatnej nie obiecuj swojej obecności na spotkaniu towarzyskim, bo możesz otrzymać w ostatniej chwili ważny telefon, który pokrzyżuje Ci plany. Zanim podejmiesz istotne decyzje, zbadaj sytuację. Nie przyjmuj pomocy, jeśli nie wiesz, co się pod tym kryje. Ty sam będziesz osobą pożądaną przez innych. Jeśli będzie trzeba zorganizować pomoc dziecku znajomego, również możesz się przydać. Ogólnie to czas spokojny i korzystny dla Ciebie, gdyż będziesz umiał połączyć zdrowy rozsądek i myślenie racjonalne z empatycznym postępowaniem, gdy zajdzie taka potrzeba. Single będą skupiać się na uwolnieniu się od osób, z którymi relacje im się układają problematycznie, nawet jeśli druga osoba ma inne zdanie o tej znajomości.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – KOZIOROŻEC od 24 do 30 czerwca 

W relacjach z innymi podejdź do kontaktów w miarę możliwości jak najbardziej neutralnie czyli nie popadaj w przesadę w żadnym kierunku. Nie doszukuj się niechęci do siebie ale też i zachowaj pewien dystans i ostrożność w doborze słów. Szczególnie jeśli masz odczucie, że pewne znajomości przysparzały Ci w przeszłości problemów i chciałbyś to naprawić lub coś omówić, warto zachować bezstronność, uczciwość i trzymać się faktów. Nie otwieraj się za bardzo ze sprawami prywatnymi przed innymi, ale postaraj się również docenić każdy miły i życzliwy gest skierowany w Twoją stronę, a takie zrównoważone podejście, sprawi, że Twoje relacje ze znajomymi zaczną się lepiej układać i zauważysz większą chęć do zgody i kompromisu u innych. 

Nie jest to właściwy czas na załatwianie jakichkolwiek spraw dotyczących ubezpieczalni i jeśli masz w planach podpisywanie umów lub załatwianie jakiś spraw, to dobrze się do tego przygotuj lub przełóż to na inny termin. Jeśli szukasz rozwiązań dla swoich problemów zawodowych lub pojawią się komplikacje, dla których trzeba będzie poszukać wyjścia, zaufaj w tej kwestii osobom, z którymi pracujesz, gdyż to wśród ludzi możesz znaleźć pomoc pod postacią dobrego pomysłu. Nie braknie Ci przebojowości, ale też i będziesz troszczył się o swoje zadania zawodowe i obowiązki. Przygotuj się na niespodziewaną sytuację w pracy.

SMS o treści: MEDIUM Twoje pytanie wyślij na numer 73480 (3,69 zł z VAT) 
Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/jasnowidz-noemi


Horoskop tygodniowy Koziorożec - od 17 do 23 czerwca

Tydzień sprzyjać będzie konkretnym działaniom.  Dobrze zaplanuj urlop, a także domową przestrzeń, która tego potrzebuje. Nie pogardzaj żadnym zaproszeniem do mile spędzonego czasu niezależnie, czy byłby to obiad w wykwintnej restauracji, czy zwykła przekąska w barze. Liczyć się będzie Twoja otwartość i chęć wzięcia udziału w spotkaniach towarzyskich.

https://www.ezoliniawrozby.com/, astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 10 do 16 czerwca

Koziorożce z początku znaku czeka wiele niespodzianek. Koziorożce z drugiej dekady mają dobry czas na podróże zagraniczne, na kontakty z cudzoziemcami, na załatwianie spraw w sądzie i w urzędach. To też dobry okres na śluby i podpisywani umów.  Koziorożce z końcówki znaku czeka czas zmian, ale niekoniecznie w kierunku, który by same wybrały.

Wróżka Agra Ezolinia Wróżby
Tel. 708 588 642 kod 31 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 3 do 9 czerwca

Jeśli znalazłeś się w sytuacji, w której czujesz się ograniczony, nie możesz się swobodnie rozwijać lub działać według swych pragnień, masz poczucie, że musisz coś wywalczyć, aby poczuć pełnię niezależności, to nadchodzący czas będzie przygotowywał Cię do przyszłych zmian i przeobrażeń. Choć to czas inkubacji dla wszelkich pomysłów i nie wprowadzisz ich tak szybko w życie, jak tego chcesz, to jednak jesteś wystarczająco silny psychicznie, aby pokonać każdą trudność. We wszelkich sprawach, które przynoszą Ci komplikacje w realizacji, warto przyjąć postawę zdecydowaną i nie przyjmować odmowy do wiadomości.

Spodziewaj się rozwiązań, których nie bierzesz dziś pod uwagę. Zachowaj pewność siebie i nie obawiaj się ryzykownych posunięć, jeśli mają one wzmocnić Twoją pozycję lub poczucie bezpieczeństwa. Bądź sobą i doceń swoje cechy, które pomagają Ci realizować swoje cele. Nawet jeśli istnieją przeszkody obecnie lub potrzebujesz uwolnić się z sytuacji, która podcina Ci skrzydła, jest to czas przejściowy, który przyniesie w przyszłości zmiany. Pewne sytuacje mogą wywoływać emocje, nad którymi będzie trudno zapanować. Niektóre sprawy mogą się przeciągać lub przedłużać, zwłaszcza związane z kwestiami domowymi lub rodzinnymi.

Osoby poszukujące miłości powinny rozejrzeć się, bo jest duże prawdopodobieństwo, że tą właściwą osobę dla siebie już poznały.

Weronika https://www.ezoliniawrozby.com
Chcesz poznać osobisty horoskop napisz SMS:ISR. Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480 (4,92 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 27 maja do 2 czerwca

Podejdziesz sumiennie do obowiązków zawodowych i konsekwentnie będziesz realizował cele. Mogą powrócić starzy znajomi, z którymi w przeszłości łączyły Cię stosunki zawodowe. Osoby z firm, w których już nie pracujesz lub ci, których wspominasz z tamtych czasów, mogą pojawiać się w Twoim życiu. Zachowaj jednak ostrożność w ocenie sytuacji, gdyż możliwe są plotki, o których nie masz pojęcia. W majówkę masz szansę dobrze wypocząć, odstresować się, wyjechać gdzieś, zregenerować siły, przy czym wypoczynek poza domem może dobrze Ci zrobić. Twoi bliscy nie będą przejmować się błahostkami i nie przyjmą wszystkiego serio, jeśli uznają, że nie ma powodów, by traktować pewne sytuacje zbyt poważnie.

Jeśli spędzisz ten czas jak lubisz, nie będziesz miał okazji do kontaktów z osobami, z którymi się źle rozumiesz, a pojawią się same osoby, które mają podobne oczekiwania co do spędzenia tego czasu i będą chcieli zrelaksować się jak Ty. W partnerstwie możesz robić wrażenie wyciszonego i zamkniętego i rzeczywiście pewne sprawy w ten weekend zejdą na drugi plan. Jeśli spodziewasz się gości, to mogą się pojawić niespodziewanie, zwłaszcza jeśli Twoja połówka kogoś zaprosi bez uprzedzenia Cię. Znajdziesz też czas razem z bliskimi, żeby zająć się obowiązkami. Singlom trudno będzie zdobyć się na inicjatywę wobec płci przeciwnej, a drugiej stronie podobnie.

Jasnowidz Noemi
Wróżby online  708 588 502 (3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – KOZIOROŻEC od 20 do 26 maja

W sprawach zawodowych nadchodzi czas stabilizowania się idei i koncepcji i jeśli bywasz rozkojarzony lub masz niepoukładane plany, to właśnie w nadchodzącym tygodniu powinieneś uporządkować swoje przemyślenia, a także mogą nadejść wiadomości, które Cię ucieszą lub zmieni się sytuacja na korzystną. Możliwe, że w Twoim otoczeniu znajduje się osoba podkochująca się w Tobie, ale w związku z tym, że są to uczucia oderwane od rzeczywistości, podejdziesz ze swobodą do sytuacji i mało jest prawdopodobne, abyś chciał się w to angażować lub rozwijać taką znajomość. Mogą pojawiać się też uporczywe myśli nawiązujące do przeszłości, które wywołają złe przeczucia, ale niczego się nie dowiesz konkretnie, bo okaże się, że ludzie wokół Ciebie nie interesują się sprawami innych. Mimo wszystko jest szansa, że wydarzy się coś, co wywoła entuzjazm, którym zechcesz się dzielić z innymi.

Singlom ten tydzień nie przyniesie nowych relacji. Możesz dokonać ważnego odkrycia dotyczącego drugiej osoby, co wywoła potrzebę wycofania się, jeśli czujesz, że nie ma między Wami właściwej więzi, nie jesteś gotów poświęcić się dla budowania nowej relacji lub pojawią się spory, które będzie trzeba rozstrzygnąć z nastawieniem na kompromis. Ewentualne konflikty, które mogą zatoczyć szersze kręgi i objąć również Twoją rodzinę, powinny zakończyć się zgodą, Ty sam natomiast powinieneś zachować doskonałe samopoczucie bez względu na okoliczności.

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia

Wróżka Camilia 708 577 246

(koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Koziorożec – od 13 do 19 maja

Unikaj w tym tygodniu wszelkich sprzeczek z rodziną. Nie uda się nic osiągnąć, jeśli nie zaczniesz uczyć się kompromisów. Czasem zejście z wojennej ścieżki oznacza zwycięstwo i osiągnięcie swoich celów. Twoje wymagania mogą być za wysokie i nie do spełnienia. Ucz się być elastycznym.

astrolog Monika

Tel.708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 6 do 12 maja

Sprawy zawodowe mogą potoczyć się niepomyślnie i nie będziesz w stanie nic zrobić, aby przyspieszyć decyzje, na jakie czekasz lub obrócić sytuację na swoją korzyść. Może to wzbudzić emocje, które będą utrudniać rozwiązanie sytuacji i niełatwo będzie zorganizować pracę tak, jakbyś tego chciał. Pewien pomysł może nie dojść do skutku lub się nie udać, co akurat Cię może ucieszyć, jeśli od początku uważałeś, że nie jest przemyślany lub korzystny dla Ciebie. Postaraj się wyciszyć, bo sprawy, na których Ci zależy, nie zostaną zamknięte bez możliwości działania w kierunku zmiany. Z czasem temat powróci i będziesz mógł wtedy wykazać się i spróbować zmienić sytuację na korzystną dla siebie. W stałych związkach panowie postarają się znaleźć czas dla wszystkich ważnych kobiet w ich życiu czyli żony, matki, teściowej, siostry itd. Czeka Cię pogodny okres czasu, kiedy dobra atmosfera w rodzinie i w związku powinna przynieść wiele satysfakcji i jasność sytuacji, która będzie Ci odpowiadać. Panie Koziorożce będą musiały „podzielić się” partnerem z innymi kobietami. Single mogą rozpocząć intensywne poszukiwania swojej drugiej połówki. Będziesz mieć okazję wejść w większe grono osób, a Panom wpadnie w oko atrakcyjna kobieta, która będzie budzić zazdrość innych, choć trudno będzie podjąć dalsze kroki, aby rozwinąć tą znajomość. Zwróć uwagę, czy nie ma kobiety, która skrycie podkochuje się w Tobie i chciałaby, abyś zwrócił na nią uwagę.

Ezolinia Wróżby - wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC od 29 kwietnia do 5 maja

Zachowaj ostrożność w kontaktach zawodowych, bo nadchodzący tydzień niesie w sobie ryzyko pomówień lub niesłusznej oceny wyników Twojej pracy i choć uda się wyjaśnić wszelkie nieporozumienia, jakie się pojawią, to miej na uwadze, że nie wszyscy wokół Ciebie są przyjacielsko nastawieni. Mimo wszystko powinieneś być w dobrym nastroju w najbliższym czasie i nie będziesz przyjmował bardzo poważnie każdego konfliktu, jaki może mieć miejsce. Dotrzymuj obietnic, zawierz swojej pomysłowości w przypadku trudności i zachowaj lojalność wobec kontrahentów lub zaprzyjaźnionych osób, z którymi współpracujesz. Pewne zadania okażą się żmudne i będą wymagać cierpliwości, co może wywołać pogorszenie nastroju, ale nadejdzie też ważna wiadomość dotycząca Twoich spraw.

Dowiesz się czegoś, co sprawi, że Twoje plany okażą się chwilowo nie do wykorzystania, ale nie będziesz mieć na to wpływu i podejdziesz z akceptacją do wydarzeń. Single nie zechcą inwestować swojego czasu w znajomości, które się nie rozwijają ze względu na zbytnią nieufność drugiej strony i może dojść do rezygnacji z tych znajomości. Szczególnie jeśli wkładałeś dużo wysiłku, aby przekonać do siebie kogoś i wciąż masz wrażenie nieprzystępności drugiej osoby, nie zechcesz dłużej tracić czasu na taką relację. W stałych związkach stabilnie.

Chcesz odmienić swoje życie? W Twoim związku się nie układa? Napisz do mnie TERAZ!
Wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia - KOZIOROŻEC - FRANCESCA

Czego pragniesz? Wyobraź to sobie, a Twoje marzenie się spełni. Negatywne myśli zahamują Twój rozwój. Pytałeś Boga i Anioły o to, co Cię czeka ale Niebiosa czekały, aż sam podejmiesz tę decyzję. To dlatego ostatnio tak często czułeś, że tkwisz w tym samym miejscu. Byłeś w impasie, ponieważ bałeś się podjąć złą decyzję. Pomożemy Ci dokonać wyboru ale kształt następnego rozdziału Twojego życia zależy tylko od Ciebie. Ten okres to czysta, niezapisana kartka. Twoje pragnienia są jak obraz.który maluje na płótnie swoje życie,a jako artysta musisz zdecydować o wyglądzie swojego obrazu. Poświęć trochę czasu na medytacje modlitwę i rozważanie nad ta ważna decyzja. Bądź kreatywny, utrzymuj wyznaczone sobie standardy ale jeśli nie podejmiesz żadnej decyzji, będzie to oznaczać ze zgadzasz się aby Twoje życie nadal wyglądało tak jak teraz. 

Wróżka Weronika zaprasza na tarota i wróżby online https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-weronika


Horoskop tygodniowy Koziorożec – od 15 do 21 kwietnia

Wykażesz się sporą determinacją w działaniach zawodowych. Tydzień będzie sprzyjać ustaleniu konkretnych planów i budowaniu struktur opartych na poważnych analizach. Można powiedzieć, że w tym tygodniu nikt Ciebie nie powstrzyma. Ludzie wokół będą otaczać Ciebie sprzyjająca aurą. Jedyne, z czym możesz mieć problem, to kręgosłup, który w potrzebuje ręki dobrego masażysty.

Chcesz ruszyć  z miejsca nie wiesz jak? Zapraszam tarot online i astrologia

Astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Koziorożec – od 8 do 14 kwietnia

Zachowaj ostrożność w kontaktach zawodowych, bo nadchodzący tydzień niesie w sobie ryzyko pomówień lub niesłusznej oceny wyników Twojej pracy i choć uda się wyjaśnić wszelkie nieporozumienia, jakie się pojawią, to miej na uwadze, że nie wszyscy wokół Ciebie są przyjacielsko nastawieni. Mimo wszystko powinieneś być w dobrym nastroju w najbliższym czasie i nie będziesz przyjmował bardzo poważnie każdego konfliktu, jaki może mieć miejsce. Dotrzymuj obietnic, zawierz swojej pomysłowości w przypadku trudności i zachowaj lojalność wobec kontrahentów lub zaprzyjaźnionych osób, z którymi współpracujesz.

®Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya.


Horoskop tygodniowy Koziorożec od 1 do 7 kwietnia

W stałych związkach miło spędzone dni w  ciepłej, rodzinnej atmosferze. Samotne koziorożce mogą dać sobie szansę na nową znajomość. Finanse. Jasno sprecyzowany cel i koncentracja na pracy przyniosą zamierzony efekt. Oddziel życie prywatne z partnerem od pracy. W kwestii pieniędzy pozytywny okres. Jeśli chodzi o zdrowie mogą pojawić się niewielkie stany zapalne i przemęczenie. Wypoczynek zalecany.

Więcej na www.ezoliniawrozby.com wrozka Thelema


Horoskop tygodniowy  - Koziorożec od 25 do 31 marca

Zwróć uwagę na szczegóły, bo w pracy zetkniesz się z zadaniem, w którym łatwo będzie popełnić błąd ze względu na czyjąś nieuczciwość lub lekceważenie Twojej osoby. Nie działaj nawykowo, a bez problemu uda Ci się wyłowić niejasność i przezwyciężyć trudności oraz pomyślnie zrealizować cele. Koziorożce, które są z kimś związane będą cieszyć się życiem. Te samotne mają szansę na flirt, a nawet uczucie, ale raczej z gatunku tych letnich. Pod koniec miesiąca możliwe problemy w partnerstwie, bo druga strona w jakiej sprawie nie zechce ustąpić. Te trudności z dogadaniem się mogą zburzyć równowagę koziorożców i zniechęcić je do związku. Trzeba przeczekać.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – Koziorożec, od 18 do 24 marca

W pracy możecie poczuć rutynę , brak spełnienia, pamiętajcie że wszystko jest w waszych rękach i może powinniście zacząć działać? Finansowo bezpiecznie, bez zmian czy strat ale i też bez przypływów gotówki. W miłości samotne Strzelce jeśli szukacie tego jedynego to nie będzie to dobry czas, możliwe krótkotrwałe znajomości, romanse. Strzelce w związkach będą czyhać drobne, błahe nieporozumienia. W zdrowiu zwróćcie uwagę na układ hormonalny i narządy kobiece, jeśli coś was zaniepokoi warto odwiedzić specjalistę.

Horoskop sporządzony na podstawie Kart Tarota
Dużo Uśmiechu na co dzień.
Pozdrawiam
Tarocistka Czandra

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-czandra


od 11 do 17 marca

Energia tygodnia skłoni Ciebie raczej do wyciszania zmysłów niż wykazywaniu nadmiernej aktywności towarzyskiej. Dobra okazja do zażegnania, w swoim środowisku wszelkich konfliktów i napiętych sytuacji.  Dobra okazja do zakupu lektury na wieczór.

 Astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online  zaprasza na spersonalizowane horoskopy


od 4 do 10 marca

Korzystnie przedstawia się inwestycja w siebie, w rozwój, w firmę. Nowy image i zmiana energii przyciągnie szczęście. Dla Koziorożców w związkach  zapowiada się  tydzień konfliktowy. Trudności w porozumieniu się, złość, smutek. Partner może zrzucać na Was cały ciężar obowiązków i spraw, a w razie konfliktu obarcza Was winą. Dla singli może pojawić się nagle nowa znajomość, miłość, gdzie serce zacznie Wam bić mocniej.

Moc anielskich pozdrowień  wysyła i zaprasza do kontaktu wróżka Kumczo Ezolinia Wróżby Online


od 25 lutego do 3 marca

Prowadź rozmowy biznesowe, zbieraj informacje , słuchaj ale nie krytykuj. Spotkanie jakie jest przed Tobą otworzy nowy rozdział w życiu. Przygotuj się z należyta starannością. Dbaj przede wszystkim o dobre kontakty z ludźmi i swój kręgosłup, oczy. Wypoczywaj i patrz co jesz. W podróży pilnuj dokumentów i prędkości na liczniku.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii Ezolinia Wróżby Online


od 18 do 24 lutego

Ktoś będzie próbować podciąć Tobie skrzydła. Nie daj sobie jednak odebrać marzeń. Mimo, że zazwyczaj jesteś uważany za realistę, w nadchodzącym tygodniu pozwól sobie na łagodniejszy wizerunek. W sprawach uczuć coś może w Tobie pęknąć i nastąpi wielki pozytywny przełom. Jeśli myślisz poważnie o powiększeniu swego stanu konta, zainteresuj się rynkiem nieruchomości.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


od 11 do 17 lutego

Szykuje się dla Was nowy rozdział w życiu uczuciowym. Singli, którzy długo poszukują partnera i czują się bardzo samotne dopadnie przysłowiowa strzała Amora. Nowy związek i stabilizacja przed Wami. W pracy bądź bardziej systematyczny co pozwoli Ci na bardziej efektywną prace.

Jasnowidz Laryssa Ezolinia Wróżby


od 4 do 10 lutego

Życie towarzyskie - dość intensywne, szykują się jakieś wyjazdy

Uczucie - niektóre Koziorożce wejdą w związek małżeński, niektóre mogą się rozchorować z niespełnionej miłości, nie wolno się jednak poddawać, bo to tylko przejściowy czas

Praca i finanse - możliwość wyjazdu do pracy za granice, duży ruch w pracy, finanse należy trzymać pod kontrola, gdyż mogą nie być takie na jakie się liczy, możliwość kupna mieszkania lub nieruchomości.

Zdrowie – Kontrolować stres, napięcia mogą wywoływać różne dolegliwości. Więcej się wysypiać i nie unikać spacerów.

Przesłanie anielskie - Mystique - postępuj na przód, oczekuj cudownych rozwiązań, gdyż jesteś na właściwej drodze, dążysz do wybranego celu. Niebiosa Cię wspierają.

Wróżka Weronika Ezolinia Wróżby online