Horoskop tygodniowy - Lew od 22 do 28 lipca

Unikaj w tym tygodniu zbyt hojnego gestu i rozrzutności. Staraj się kontrolować saldo n a koncie n a tyle, ile potrafisz. Prawdziwe potrzeby mogą pojawić się pod koniec tygodnia, więc zostaw coś w n a rachunku na gorsze czasy. Zamiast szukania czegoś na ukojenie zmysłów znajdź coś wokół siebie, co uszczęśliwi Ciebie na dłużej. Skup się na tym, co trzeba poprawić.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy LEW od 15 do 21 lipca

Korzystny okres czasu w sprawach zawodowych. Podejdź z dystansem do wszelkich negocjacji i ustaleń dotyczących projektów, jakich się podejmiesz. Ważne będzie, jakie efekty możesz osiągnąć długofalowo. Choć Lwy zwolnią tempo w pracy, to jednak Los będzie im sprzyjał i szanse same będą się pojawiać. Możesz podpisać korzystną umowę, nawiązać współpracę z osobą, z którą straciłeś kontakt lub z kimś nowym, a także powinny pojawić się różne okazje do niespodziewanego zarobku lub dorobienia sobie do pensji. Jeśli zauważysz niepokojące objawy zdrowotne, nie zwlekaj ze zrobieniem badań. Szczególnie kobiety Lwice powinny zwrócić uwagę na swe zdrowie. W sprawach prywatnych, jeśli zerwałaś kontakt z mężczyzną, może w jakiś sposób próbować go odnowić, choć korzystnie będzie nie ponawiać tej relacji, jeśli masz złe wspomnienia z przeszłości. Lwy mogą mieć skłonności do opowiadania o sobie innych, na przykład na portalach społecznościowych i umieszczanie zdjęć własnych i swoich bliskich oraz opisywania szczegółów ze swojego życia. Jeśli z kimś łączy Cię przeszłość, nie oznacza to, że obecnie również znajdziecie wspólny temat. Pewne osoby mogą zamilknąć po pewnym czasie i zająć się swoimi sprawami. Single będą zwierzać się ze swych relacji, które okazały się trudne lub przyniosły rozczarowania i jest mało prawdopodobne, aby sprawy uczuciowe się radykalnie zmieniły w tych dniach.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Lew od 8 do 14 lipca

To dobry czas na pracę i inne poważne zajęcia. To też dobry czas na uprawianie sportu i sex ale taki raczej mało romantyczny i finezyjny. Lwy z drugiej dekady czeka sporo trudności w kontaktach z innymi. Randki mogą być nieudane i nie warto miłości szukać. To też kiepski okres jeśli chodzi o finanse i sprawy urzędowe.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – LEW od 1 do 7 lipca 
 
Nie wchodź w dyskusje z osobą profesjonalną w swojej dziedzinie, bo może zrodzić się z tego konflikt, którego wolałbyś uniknąć. Postaraj się bardziej kompromisowo podejść do spraw, które masz do omówienia z kimś takim. Doceń jego kompetencję, ale też i miej oczy otwarte na zagrożenia i ryzyko płynące z sytuacji, które nie znalazły właściwego rozwiązania.Pojawią się pewne przeciwności lub trudności w realizacji zadań zawodowych, jednak jest szansa, że znajdziesz świetny pomysł na obejście problemu i intensywnie przejdziesz do realizacji swych planów, choć licz się z kolejną wiadomością, która spowoduje, że będziesz musiał zmienić swoje posunięcia. To sprzyjający czas dla wszelkich spółek lub umów, które oparte są na zaufaniu i wzajemnej sympatii. Razem możecie osiągnąć doskonałe wyniki w pracy, które przejawią się też dobrymi finansami.

Korzystny moment do podejmowania się pracy z małżonkiem lub żoną. W sferze prywatnej czas stabilny w rodzinach. Niespodziewanie może odnowić znajomość mężczyzna, z którym straciłeś kontakt. Niezapowiedziane odwiedziny lub nagły telefon są bardzo prawdopodobne. Ogranicz jednak kontakty ze znajomymi, bo nie wszystkie będą korzystne. Single mogą z jakiś powodów udawać, że są w związkach małżeńskich. Jeśli zechcesz dyplomatycznie wybrnąć ze znajomości, która Ci nie odpowiada, nie zawahasz się użyć mistyfikacji.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – LEW od 24 do 30 czerwca 

W relacjach z innymi możesz pragnąć kontaktu z osobą, z którą jesteś skłócony lub Wasze relacje zamarły z powodu jakiegoś nieporozumienia. Twoje żale i pretensje minęły, ale druga osoba może o tym nie wiedzieć, jeśli nie było możliwości powiedzenia jej o tym. Jeśli w Twoim otoczeniu jest ktoś w potrzebie i wiesz, jak można mu pomóc lub możesz wskazać wyjście z sytuacji, zrób to, nawet jeśli chwilowo będzie to wbrew Twojej potrzebie pobycia samemu. W smutkach lub przygnębieniach nie szukaj pocieszenia w rozrywce, która może w jakikolwiek sposób nadwyrężyć Twoje zdrowie. Zwróć uwagę na to  co jesz i co pijesz i jak postępujesz, bo w dalszej przyszłości ewentualne zaniedbania w tym temacie dadzą znać o sobie. 

W sprawach zawodowych zdobędziesz się na odwagę w sytuacjach ryzykownych i pokażesz się od strony osoby pewnej siebie i zdecydowanie dążącej do celu, ale nie zapomnisz w tym wszystkim o zasługach innych i z pewnością podziękujesz tym, którzy w jakikolwiek sposób wsparli Twoje dążenia. Jeśli chcesz poprawić nastroje w firmie czy z osobą, z którą współpracujesz, to sam poszukaj możliwości wprowadzenia  lepszej atmosfery. Możesz wykorzystać do tego swoje poczucie humoru lub sprawić komuś radość poprzez jakiś miły gest. To Cię odpręży i zwiększy Twoją koncentrację , bo nie będziesz myślał o sprawach, które odwodzą Cię od celów lub wywołują rozkojarzenie.

SMS o treści: MEDIUM Twoje pytanie wyślij na numer 73480 (3,69 zł z VAT) 
Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/jasnowidz-noemi


Horoskop tygodniowy Lew - od 17 do 23 czerwca

Niespodziewane spotkanie z przyjaciółmi mocno podniosą Twoja energetykę. Im więcej szumu wokół twojej osoby, tym lepiej dla Ciebie. Chętnie staniesz n a podium delektując się cudzą uwagą. Zauważ, że wokół Ciebie też trwa życie niezależnie od tego, czy grasz w nim główną rolę. Warto w tym tygodniu zająć się grami losowymi.

https://www.ezoliniawrozby.com/, astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Lew od 10 do 16 czerwca

To dobry czas na pracę i inne poważne zajęcia. To też dobry czas na uprawianie sportu i sex ale taki raczej mało romantyczny i finezyjny. Lwy z drugiej dekady czeka sporo trudności w kontaktach z innymi. Randki mogą być nieudane i nie warto miłości szukać. To też kiepski okres jeśli chodzi o finanse i sprawy urzędowe.

Wróżka Agra Ezolinia Wróżby
Tel. 708 588 642 kod 31 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - LEW od 3 do 9 czerwca

Wykorzystaj ten czas dobrze w swojej pracy, bo Twoje wysiłki zostaną docenione i zauważone. Nie braknie Ci pomysłów i kreatywności potrzebnej, aby osiągnąć sukces. To także sprzyjający moment dla pracy zespołowej. Możesz liczyć na wspierające osoby wokół Ciebie i znalezienie silnej osobowości, która będzie dodawać Ci odwagi do zmian.

Jeśli poczujesz chwilowy brak motywacji, inspiracji lub sprawy zaczną spowalniać z powodu Twojej słabszej kondycji, przełóż swoje zadania na później, aby najtrudniejsze z nich wykonać w czasie, kiedy czujesz, że uda się to zrobić łatwo i szybko. Nie działaj wbrew sobie lub na siłę, bo wybierając właściwy moment zrealizujesz swój cel dużo szybciej i skuteczniej niż trzymając się ścisłego planu, który ma pomóc Ci w dobrej organizacji swoich zajęć. W miłości wyrażaj swoje uczucia. Nie czekaj, aż druga osoba pierwsza wyciągnie rękę lub się odezwie, wyzna Ci uczucia lub coś ważnego zadeklaruje, tylko działaj sam w zgodzie ze swoim sercem. To czas namiętności w związkach, o ile sobie pozwolisz na spontaniczność. To, co może Cię blokować, może mieć związek z brakiem akceptacji siebie samego, szczególnie jeśli dopatrujesz się wad w swoim wyglądzie. Będzie to jednak problem natury psychologicznej, od którego powinieneś się uwolnić, gdyż w praktyce okaże się mniej istotny, niż zakładasz lub istniejący bardziej w Twojej głowie niż realnie.

Weronika https://www.ezoliniawrozby.com
Chcesz poznać osobisty horoskop napisz SMS:ISR. Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480 (4,92 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - LEW od 27 maja do 2 czerwca

Pomimo tego, że nie będziesz mieć konfliktów w pracy, to jednak możesz tłumić w sobie negatywne emocje, przy których trudno będzie się skupić na obowiązkach. Twoje otoczenie podejdzie z tolerancją do pojawiających się sytuacji, ale może braknąć okazji do współpracy przy wspólnych projektach i możesz czuć się zdany na siebie. Ktoś w Twojej firmie może szukać możliwości romansowania. Majówka dobrze Ci jednak zrobi i jeśli masz jakieś wątpliwości lub odczuwasz przykrości, to znajdzie się osoba, która poprawi Ci nastrój, a nawet może okazać się pomocna w jakiś sposób w dalszej perspektywie lub sprawi, że spojrzysz świeżo na wszystko, co Cię martwi i pozwoli Ci to pozbyć się gorszego samopoczucia. W partnerstwie zechcesz wykazać inicjatywę, a być może przekazać wiadomości od znajomych, które mogą wpłynąć na Wasze plany w tych wolnych dniach. Nie licz jednak, że partner dostosuje się do Twoich oczekiwań, a nawet może działać na Ciebie irytująco. Kwestie dominacji w relacjach wyjdą na jaw i ktoś będzie musiał ustąpić, abyście znaleźli kompromis. W nadchodzącym czasie partnerzy Lwów nie będą skłonni do ustępstw i będzie trzeba szukać porozumienia, które zadowoli wszystkich.

Singielki mogą zajmować się bardziej sprawami koleżanek, zwłaszcza jeśli mają one jakieś problemy, niż własnymi. To czas, kiedy Lwy dobrze odnajdą się w gronie żeńskim, wśród przyjaciółek i znajomych.

Jasnowidz Noemi
Wróżby online  708 588 502 (3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – LEW od 20 do 26 maja

Tylko własnym wysiłkiem i samodzielnymi decyzjami uda Ci się w najbliższym czasie zakończyć wszelkie projekty, które długo się ciągną lub wywołują komplikacje. Egzaminy i testy zdasz, choć będziesz musiał się doskonale do nich przygotować. Atmosfera w pracy nie będzie korzystna i będzie wywoływać niepokoje, ale nie będziesz miał problemu z nabraniem dystansu do emocji innych i skupisz się na obowiązkach bez względu na sytuację. Trudno będzie zadowolić szefa. Choćbyś bardzo się starał, to jednak różne sprawy mogą utrudniać Ci codzienność. W firmie może zapanować pewien nieporządek, braknie konkretnych celów lub pojawią się niejasności i zagubienie w zadaniach zawodowych.

W sferze prywatnej uda Ci się podejść z dużym dystansem do przeszłych zawodów uczuciowych, co wpłynie pozytywnie na emocje innych i może pomóc im podejść do swoich spraw również bez dramatyzowania. W przypadku natłoku spraw zawodowych możesz zdecydować się na ograniczenie kontaktów.  Możliwe są przyjaźnie się z osobą, która ma swoje zobowiązania, których nie będzie ukrywać. W najbliższym czasie z tolerancją i akceptacją podejdziesz do sytuacji uczuciowych, które nie gwarantują Ci na chwilę obecną niczego poza przyjaźnią. Szczere rozmowy mogą sprawiać wiele przyjemności i przyniosą wiele dobrego. Może usłyszysz czyjeś zwierzenie, a może ktoś zdradzi Ci fakt, który bardzo Cię ucieszy.

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia

Wróżka Camilia 708 577 246

(koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Lew – od 13 do 19 maja

Tydzień przede wszystkim poświęć na szlifowaniu swoich uczuć i umiejętności kochania. Może się okazać, że dysponujesz większym talentem, niż sam sądzisz. Zdrowie będzie Tobie dopisywać, ale przeszkodą będzie brak ruchu, który pojawił się w Twoim ciele. Wyjaśniaj wszelkie nieporozumienia na bieżąco.

astrolog Monika

Tel.708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - LEW od 6 do 12 maja

Rozważnie oceniaj sytuację zawodową w nadchodzących dniach, bo możesz popełnić błąd, który będzie drogo Cię kosztował. Choć nie braknie Ci pewności siebie i woli osiągnięcia sukcesu, a także Twoja pozycja w pracy jest silna obecnie i nie brak Ci pomysłów i odwagi do podejmowania ryzykownych decyzji, jednak sprawy mogą poukładać się nie po Twojej myśli. Jeśli chcesz zablokować jakąś inwestycję, uda Ci się, ale jeśli liczysz na korzyści lub współpracę wynikającą z takiego rozwoju sytuacji, to osiągnięcie kompromisu może okazać się niełatwe, a nawet cała sytuacja może obrócić się na niekorzyść dla Ciebie i wywołać różne reakcje w dalszej przyszłości. Istnieje ryzyko, że uwikłasz się w wydarzenia, które przyniosą przykrości lub nieprzychylność pewnych osób z grona zawodowego. W sprawach osobistych, jeśli miałeś dotychczas pewne obawy, to uwolnisz się od nich, a druga strona również znajdzie więcej czasu dla Ciebie, który możecie razem miło spędzić, choć mogą to być niestety chwilowe nastoje, po których znów nadejdzie potrzeba przemyśleń, wycofania się i skupienia na innych sprawach niż uczuciowe.

W związkach na odległość możliwe są spotkania i niespodziewane kontakty, jednak później sytuacja wróci do normy. Singielki mogą odczuć potrzebę angażowania przyjaciółki w swoje sprawy uczuciowe. Możesz poznać kogoś do gorącego romansu z nadzieją, że rozwinie się to w stały związek w dalszej przyszłości. Dążenia do tego, aby znajomość nie skończyła się za szybko, mogą dominować Twoje działania.

Ezolinia Wróżby - wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - LEW od 29 kwietnia do 5 maja

W Twojej sferze zawodowej może pojawić się osoba z przeszłości, która wciąż ma o coś żal do Ciebie lub kontrahent, z którym nie rozstałeś się w miłych okolicznościach. Twoje podejście do problemu nie będzie tak poważne, a nawet możesz mieć skłonność do patrzenia na całą sytuację z przymrużeniem oka i nie zechcesz wpędzić się w wyrzuty sumienia.

Wykorzystaj dobrze poczucie humoru do rozładowania napięcia, bo mogą mieć miejsce spory lub nieporozumienia. Konsekwentnie realizuj cele zawodowe, ale zwróć uwagę, czy nie działasz zbyt bezwzględnie w pewnych okolicznościach. Sprawy biznesu i opłacalności będziesz stawiał na pierwszym miejscu i sympatie nie będą miały wpływu na ostateczne decyzje, jeśli uznasz, że utrudniają Ci zarobienie pieniędzy. W sferze uczuciowej zapragniesz zwolnic tempo, aby zastanowić się nad różnymi kwestiami. Otwarcie wyrazisz swoje wątpliwości w nowej znajomości zostawiając sobie przy tym uchyloną furtkę do kontynuowania takiej relacji. Mimo wszystko możesz wprowadzić zamęt w uczuciach u drugiej osoby i zacznie wahać się, dokąd zmierza Wasza znajomość. To czas sprzecznych odczuć, zwalczania namiętności i wielu rozterek. W stałych związkach mogą nadejść pokusy, które zostaną jednak pokonane ze względu na brak przekonania co do słuszności dokonanych wyborów.

Chcesz odmienić swoje życie? W Twoim związku się nie układa? Napisz do mnie TERAZ!
Wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia - LEW- CRYSTAL

Ufaj i miej nadzieję, na horyzoncie pojawiło się coś nowego i pozytywnego, ale Ty jeszcze tego nie dostrzegasz. Nasiona które zasiałeś zaczynają kiełkować, ponieważ to dopiero początek drogi, Możesz nie dostrzegać tych zmian. Musisz zachować optymizm oraz jasny obraz Twoich pragnień i zamiarów bardziej jak kiedykolwiek. Unikaj ludzi, którzy emanują negatywną energią. Do realizacji Twojego celu niezbędne jest codzienne konsekwentne działanie, nawet jeśli są to tylko male kroczki. Odpowiednia lektura czy rozmowa telefoniczna pozwolą zachować Ci wysoki poziom przemiany energii. Każdego dnia myśl co osiągnąłeś lu na ile zbliżyłeś się do urzeczywistnienia swojego marzenia.Na każdym kroku pros Anioły o pomoc.

Wróżka Weronika zaprasza na tarota i wróżby online https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-weronika


Horoskop tygodniowy Lew – od 15 do 21 kwietnia

Tydzień przyniesie sporo odwagi i determinacji w osiąganiu swoich zamierzeń. Może brakować trochę sił na domowe porządki, czy organizacje zbliżających się uroczystości, za to w sprawach finansowych będziesz działać na najwyższych obrotach. Zawrzesz intratne kontrakty, czy ulokujesz środki we właściwy sposób.

Chcesz ruszyć  z miejsca nie wiesz jak? Zapraszam tarot online i astrologia

Astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Lew – od 8 do 14 kwietnia

W Twojej sferze zawodowej może pojawić się osoba z przeszłości, która wciąż ma o coś żal do Ciebie lub kontrahent, z którym nie rozstałeś się w miłych okolicznościach. Twoje podejście do problemu nie będzie tak poważne, a nawet możesz mieć skłonność do patrzenia na całą sytuację z przymrużeniem oka i nie zechcesz wpędzić się w wyrzuty sumienia. Wykorzystaj dobrze poczucie humoru do rozładowania napięcia, bo mogą mieć miejsce spory lub nieporozumienia. Konsekwentnie realizuj cele zawodowe, ale zwróć uwagę, czy nie działasz zbyt bezwzględnie w pewnych okolicznościach.

®Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya.


Horoskop tygodniowy Lew od 1 do 7 kwietnia

W sprawach uczuciowych czeka Was słodki czas, przepełniony miłością i wzajemną troską.  W życiu zawodowo finansowym nadchodzi czas wyborów. Kierujcie się przed tym intuicją, która pomoże w podjęciu słusznej decyzji.  W zdrowiu należy zwrócić uwagę na układ krwionośny i odporność .Mogą pojawić się drobne stany zapalne.

Więcej na www.ezoliniawrozby.com wrozka Thelema


Horoskop tygodniowy  - Lew od 25 do 31 marca

W Twojej sferze zawodowej może pojawić się osoba z przeszłości, która wciąż ma o cos żal do Ciebie lub kontrahent, z którym nie rozstałeś się w miłych okolicznościach. Twoje podejście do problemu nie będzie tak poważne, a nawet możesz mieć skłonność do patrzenia na całą sytuację z przymrużeniem oka i nie zechcesz wpędzić się w wyrzuty sumienia. Pierwsza część miesiąca raczej nijaka. W związkach niewiele będzie się działo. Lwy mogą bardziej bazować na przyjaźni niż na miłości. Mogą szukać zabawy, a nie miłości. Mogą przez to złamać niejedno serce. Koniec miesiąca to czas na poważniejsze relacje. Lwy mogą coś poczuć, a nawet dać się usidlić.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – Lew, od 18 do 24 marca

Choroby hormonalne, zaburzenia pracy tarczycy czy trzustki. Właśnie te organy w tym tygodniu będą narażone na osłabienie i mogą dawać się we znaki. W finansach bez zagrożeń, a wręcz przeciwnie spodziewajcie się przypływu gotówki. Wjazdy zagranice, dobra praca to coś co czeka w tym czasie na lwy. Zawodowo będzie to bardzo dobry tydzień. Uczuciowe Lwy mogą liczyć na miłość, lojalność i partnerstwo. Dla samotnych nowe znajomości w zasięgu wzroku wystarczy bacznie się rozejrzeć.

Horoskop sporządzony na podstawie Kart Tarota
Dużo Uśmiechu na co dzień.
Pozdrawiam
Tarocistka Czandra

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-czandra


od 11 do 17 marca

Swoje niepochlebne opinie na temat innych pozostaw dla siebie. Nie daj się wciągnąć w sytuacje, czy rozgrywki osobiste, które będą stawiać Ciebie w niezręcznej sytuacji. Tydzień przyniesie zawirowania w sferze finansów, ale, w temacie uczuć już żadnych zmian.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online  zaprasza na spersonalizowane horoskopy


od 4 do 10 marca

Uważaj co podpisujesz i do czego się zobowiązujesz. Nowa praca i poprawa sytuacji w obecnej zależy od twojej pewności siebie. Tydzień będzie zmienny, czyli raz lepiej , raz gorzej. Związek na zasadzie wzlotów i upadków w którym czujecie się jednocześnie szczęśliwi i nieszczęśliwi .Trzeba będzie zachować powściągliwość i dostosować się do sytuacji. Single będą flirtować, romansować, ale o stałym związku nie ma mowy, gdyż jakiś lęk powstrzymuje Was od deklaracji .

Moc anielskich pozdrowień  wysyła i zaprasza do kontaktu wróżka Kumczo Ezolinia Wróżby Online


od 25 lutego do 3 marca

Poczucie obowiązku pomoże ci dokończyć nielubiane zadanie. Nie bój się samodzielnych decyzji, jak musisz je z kimś skonsultować to zrób to z kartami tarota. Nawilżaj ,odżywiaj skórę ,jedz pokarmy ziemi by cieszyć się energią i zdrowiem. W sypialni również nieziemsko. Pal czerwone świece by wzmocnić namiętność i więzi z ukochaną osobą.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii Ezolinia Wróżby Online


od 18 do 24 lutego

W tym tygodniu cechować Ciebie będzie prawdziwy entuzjam. Kieruj się w kreatywne działania, gdzie będziesz mógł pokazać cały swój potencjału twórczy. Udzielając się n a polu zawodowym możesz zyskać aprobatę szefa, nawiązać ciekawe znajomości. W sprawach uczuć unikaj jakiś wielkich deklaracji. Mogą być krótkoterminowe. W sprawach finansowych staraj się mieć uszy otwarte, na to, co ciekawego dzieje się n rynku walut.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


od 11 do 17 lutego

Będzie dużo się działo w Waszym otoczeniu. Będziecie musieli ogarnąć dużo spraw. Pod koniec tygodnia będziecie czuć się wyczerpani psychicznie i fizycznie. W weekend warto wyłączyć telefon i pozwolić sobie na odpoczynek i regeneracje przed kolejnym tygodniem.

Jasnowidz Laryssa Ezolinia Wróżby


od 4 do 10 lutego

Życie towarzyskie – Nie unikajcie spotkań towarzyskich, na jednym z nich możliwość poznania partnera biznesowego.

Uczucia - Niektóre Lwy będą szykować się do ślubu, ale z rozwaga trzeba to robić, gdyż osoby nieprzychylne mogą wiele namieszać. W stałych związkach stabilizacja i wyjazdy nawet dalekie,
co będzie sprzyjać pogłębieniu uczuć.

Praca i finanse - ostrożnie z wydatkami, gdyż wydatki mogą przekroczyć możliwości zarobkowe

Zdrowie - zagrożone, można się rozchorować z powodu strat i wydatków na które nie możecie sobie pozwolić, a trzeba będzie wyłożyć.

Przesłanie anielskie - Rochelle - słuchaj swego serca, a przyciągniesz do siebie dobrobyt, gdyż Niebiosa mają Ciebie w opiece.

Wróżka Weronika Ezolinia Wróżby online