Horoskop tygodniowy - Panna od 22 do 28 lipca

Tydzień, w którym łatwo zobaczysz, kto jest prawdziwym przyjacielem. Dowiesz się więcej o Tobie i Twojej drugiej połówce. Jeśli poczujesz się niedoceniony i odepchnięty, nie uciekaj. Najlepiej przeczekać pierwsze niekorzystne momenty, rozluźnić się i znaleźć sens w tym, co się przydarza. Nie musisz podtrzymywać relacji, które nie cieszą.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy PANNA od 15 do 21 lipca

Będzie to pracowity i stabilny zawodowo tydzień, choć możesz odczuć potrzebę trzymania się na uboczu od pewnego grona osób, zwłaszcza jeśli w Twoim odczuciu mają swoje sekrety, z których się sobie zwierzają. To czas, kiedy nadmierne spoufalenie w miejscu pracy nie będzie Ci odpowiadać i nie zechcesz opowiadać o swoich sprawach prywatnych, za to z tematami zawodowymi poradzisz sobie doskonale. Huśtawka zmiennych nastrojów może wywołać niemiłą atmosferę, więc wycofana postawa będzie wskazana i korzystna. Jeśli myślisz o swojej przyszłości i zastanawiasz się, czy nie pójść inną drogą, podjąć nowe wyzwanie, przeprowadzić się, to warto zastanowić się nad tym całkiem serio. W życiu prywatnym panie będą miały niedługo szansę poznać atrakcyjnego mężczyznę, więc nie wiąż nadziei z przyjacielem, z którym Ci się miło rozmawia, ale znajomość ta się nie rozwija. Bliska Ci przyjaciółka, z którą do tej pory dobrze się rozumiałaś, nagle może postąpić w sposób podkreślający w jakiś sposób jej wyższość nad Tobą, z jej punktu widzenia. Wkrótce jednak sytuacja wróci do normy. Single nie zechcą się angażować w żadne niezobowiązujące znajomości, więc flirtem będzie można je zrazić do siebie. Osoba z Twojego otoczenia chciałaby Cię bliżej poznać, ale nie wie, jak to zrobić. Trudno będzie zdobyć zaufanie Panny w najbliższych dniach.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Panna od 8 do 14 lipca

 Panny z początku znaku są wspierane przez Urana. Czekaja je miłe niespodzianki. Panny ze środka znaku zwodzi i mami neptun. Ktoś może je oszukać albo oszukają same siebie. Uwaga na nałogi. Panny z końca znaku wspiera potężny pluton. Dodaje im on determinacji, pasji w działaniu i pomaga im przeprowadzić konieczne transformacje.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – PANNA od 1 do 7 lipca 
 
Jeśli masz swoje ambicje zawodowe, uważasz, że nie pokazałeś wszystkiego, na co Cię stać, to zacznij  działać, mówić głośno o swoich pomysłach, podsuwać swoje propozycje i spraw, aby w firmie zaczęto Cię zauważać. Jeśli sam nie wiesz, czego chcesz, będziesz pomijany przy pewnych projektach. Dopóki nie ustalisz priorytetów, nic się samo nie wydarzy. Mogą pojawiać się sytuacje, przeciwko którym chciałbyś zaprotestować. Nie licz na to, że inni mają takie samo zdanie jak Ty i załatwią coś dla reszty, tylko sam wyraź jasno swoją opinię. Możesz znaleźć się w sytuacji, kiedy osoby wokół Ciebie będą dużo bardziej pewne siebie od Ciebie. Twoja sytuacja zawodowa powinna zachować stabilność w najbliższym tygodniu, jednak możesz czuć się stłamszony otoczeniem bardziej zdecydowanym co do swoich celów. 

Również w sferze prywatnej pewne frustracje mogą Cię zmobilizować do wyrażenia jasno swojego zdania wobec otoczenia. Czeka Cię czas, w którym wiele będzie zależało od Twojej asertywności i pewności siebie. Jeśli w Twojej rodzinie lub w gronie najbliższych przyjaciół jest kobieta, która z jakiś powodów nie uczestniczy aktywnie w Waszym życiu, będzie to działać na niekorzyść. Warto poprawić z nią relacje i przywrócić równowagę w Waszym gronie. Niektóre Panny mogą czuć się nieszczęśliwe w małżeństwach i szukać sobie partnera w podobnej sytuacji czyli w związku małżeńskim, w którym ktoś również nie czuje się najlepiej. Tego rodzaju relacje będą pozbawione szczerości.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – PANNA od 24 do 30 czerwca 

Jeśli zależy Ci na przyjaciołach i masz wokół siebie osoby, którym prawdziwie ufasz, to w przypadku wszelkich sytuacji niejasnych, nie czekaj z wyjaśnieniami, aż spytają Cię o problem, tylko sam wyciągnij pierwszy rękę. Nie oczekuj, że inni się domyślą, co powinni wiedzieć na określony temat. Weź pod uwagę to, że choć w przyjaźni ludzie kierują się wzajemnym zaufaniem, to nie zwalnia to nikogo z wytłumaczenia się w przypadku wydarzeń budzących niepewność w drugiej osobie. Może się zdarzyć, że uznasz, że sprawa nie wymaga szczególnych rozmów, a jednak lepiej wyjdziesz na tym, jeśli postarasz się zrozumieć odczucia drugiej osoby i postawiasz się przez chwilę w jej sytuacji, jeśli nie chcesz, aby przyjaciel się wycofał, co trudno będzie Ci zrozumieć. 

W sprawach zawodowych nie doszukuj się zmian, które rzekomo mają nadejść lub intuicja podpowiada Ci, że z pewnością nadejdą wkrótce. Nie martw się na zapas i nie powracaj do tematów, których nie lubisz, drażnią Cię lub wywołują złe skojarzenia. Ten tydzień powinien Ci przyjemnie upłynąć pod warunkiem, że dobrze wykorzystasz swój dynamizm i pozytywne nastawienie do pracy. Nie zmuszaj się do żadnych decyzji lub kontaktów niechcianych, nawet jeśli ktoś będzie Ci taki kontakt doradzał. Pasja, zaangażowanie w zadania zawodowe i przyjemność z wykonywanych obowiązków to podstawa, na której możesz się oprzeć i skupić.

SMS o treści: MEDIUM Twoje pytanie wyślij na numer 73480 (3,69 zł z VAT) 
Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/jasnowidz-noemi


Horoskop tygodniowy Panna - od 17 do 23 czerwca

Będziesz pod opieką nieba pod warunkiem, że uda się mniej kontrolować całą sytuację. Wokół Ciebie jest dużo osób, które będą Tobie sprzyjać. Będziesz kimś, kto śmiało decydować będzie o swoim życiu, ciesząc się dobrym zdrowiem. Sytuacja finansowa nie będzie dla Ciebie męczyć. Dochody mogą nawet wzrosnąć.

https://www.ezoliniawrozby.com/, astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Panna od 10 do 16 czerwca

 Panny z początku znaku są wspierane przez Urana. Czekaja je miłe niespodzianki. Panny ze środka znaku zwodzi i mami Neptun. Ktoś może je oszukać albo oszukają same siebie. Uwaga na nałogi. Panny z końca znaku wspiera potężny Pluton. Dodaje im on determinacji, pasji w działaniu i pomaga im przeprowadzić konieczne transformacje.

Wróżka Agra Ezolinia Wróżby
Tel. 708 588 642 kod 31 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - PANNA od 3 do 9 czerwca

W sferze finansów i pracy zawodowej czeka Cię korzystny czas. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości lub pojawią się szanse na zdobycie kwoty pieniędzy, której potrzebujesz na swoje ważne wydatki. Miej oczy otwarte na wydarzenia, które nadejdą, abyś nie przegapił okazji do polepszenia Tej sfery swego życia. Nawet jeśli nie zauważysz żadnych konkretnych zmian w swoich sprawach, to we wszelkich sytuacjach, gdy potrzebujesz koniecznie na coś pieniędzy, Los tak pokieruje wydarzeniami, że powinieneś otrzymać tą kwotę, choć sposób, w jaki się to stanie, może Cię zaskoczyć. W sprawach miłości i związków- jeśli tkwisz w relacji niejasnej, to sytuacja może się bardzo długo klarować wzbudzając w Tobie nadzieje, które w przyszłości nie zostaną zaspokojone. Jeśli czujesz, że druga osoba zachowuje się zmiennie i powoduje to, że popadasz w skrajne

nastroje- od euforii po głęboki smutek, oznacza to, że czekasz na miłość, która nie ma dość ognia w sobie, aby przetrwać. Jeśli zabraknie silnego przyciągania między dwiema osobami, to Twój czas, który poświęcasz komuś, kto nie czuje tej samej głębi uczuć co Ty, okaże się stracony. Nie podejmuj nierozważnych decyzji pod wpływem impulsu i zadbaj o swoje emocje. Nie pozwól sobie na przeżywanie tego tak mocno, tylko rozejrzyj się za inną znajomością, w której Ty sam będziesz najważniejszą osobą dla drugiej.

Weronika https://www.ezoliniawrozby.com
Chcesz poznać osobisty horoskop napisz SMS:ISR. Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480 (4,92 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - PANNA od 27 maja do 2 czerwca

Choć zaczniesz pracę pełen pomysłów, to jednak może się okazać, że w praktyce realizacja zadań zajmie więcej czasu, niż zakładałeś pierwotnie. Różne niespodziewane sytuacje mogą przedłużyć planowane działania, opóźnić lub pojawią się drobne komplikacje, które spowolnią wszystko. To, co jednak założyłeś na ten czas, uda się ostatecznie zakończyć pomyślnie. W okresie majówki korzystaj z pogody, bo czas spędzony na świeżym powietrzu sprawi, że zregenerujesz siły. W przypadku kontaktu z osobami oddalonymi od Ciebie, znajomymi, przyjaciółmi, których lubisz, może zdarzyć tak, że ktoś przestanie się odzywać do Ciebie nie podając Ci powodu i nie będziesz mieć możliwości sprawdzenia, co się stało. Postaraj się też otoczyć ludźmi życzliwymi, choć odnajdziesz się nawet wśród tych, którym mógłbyś wiele zarzucić. W partnerstwie czas zgody i porozumienia. Znajdziesz więcej czasu dla swojej połówki niż zazwyczaj. Może się okazać, że to partner szuka kontaktu z kimś, z kim dawno się nie widział i będziecie snuć domysły, co słychać u znajomych, którzy zniknęli z Waszego życia. Ogólnie jednak będzie to czas stabilizacji i spokoju rodzinnego. U singli okres zmiennych nastrojów. Jeśli zapragniesz odezwać się do znajomych z przeszłości, nie każdy Ci odpowie na Twoją wiadomość. O przyjaciół dbaj systematycznie, jeśli chcesz aby tego typu relacje trwały.

Jasnowidz Noemi
Wróżby online  708 588 502 (3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – PANNA od 20 do 26 maja

Jeśli zostały popełnione w przeszłości jakiekolwiek błędy lub pomyłki wynikające z braku wiedzy lub informacji w sprawach zawodowych, to teraz z łatwością uporządkujesz te problemy i rozwiążesz je pomyślnie w taki sposób, aby wszyscy byli zadowoleni. W Twoim otoczeniu może pojawić się osoba, która ma w sobie wiele wdzięku, ale i kompetencji zawodowych, z którą jednak współpraca nie będzie Ci się układać pomyślnie. Ogólnie to tydzień stabilny w pracy i przyniesie zadania, które bardzo mocno Cię zaangażują oraz zmobilizują  i wywołają pozytywne emocje. Praca z pasją powinna przełożyć się też na rezultaty finansowe, które Cię zadowolą. Nie braknie też optymizmu i dobrego samopoczucia. Będziesz pełen energii do działania. W sferze osobistej możesz mieć trudność z podjęciem decyzji, a druga strona może mieć wrażenie, że nie traktujesz jej poważnie, a być może nawet manipulujesz, co może spowodować wycofanie się. Potrzebujesz wrażliwego partnera, który zaspokoi Twoją potrzebę akceptacji. Wkrótce może pojawić się w Twoim życiu nowa i intrygująca znajomość, ale Twoje obawy przed zaangażowaniem się mogą wywoływać komplikacje w znajomościach. Single powinny rozglądać się za nową znajomością w podróży, a osoby będące w stałych relacjach, które nie są sformalizowane, powinny pomyśleć o przyszłości i legalizacji swoich związków.

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia

Wróżka Camilia 708 577 246

(koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Panna – od 13 do 19 maja

W tym tygodniu czeka Ciebie ciekawy czas. Nawiążesz porozumienie z wieloma osobami z różnych środowisk zawodowych, co wzmocni nadzieję na poprawę Twego losu n a przyszłość. Będziesz osobą serdecznie nastawioną do swego otoczenia. Nie roztrząsaj porażek, ale skup się na sukcesach.

astrolog Monika

Tel.708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - PANNA od 6 do 12 maja

W sprawach zawodowych możesz mieć potrzebę znalezienia nowego kontrahenta lub firmy, w której chcesz pracować, możesz chcieć innych zadań zawodowych, co będzie powodować, że zaczniesz poszukiwać dla siebie nowych rozwiązań. Nawet jeśli osiągałeś sukcesy w dotychczasowym miejscu lub dobrze Ci się współpracowało z określonymi osobami, może się okazać, że nie zaspokaja to do końca Twoich oczekiwań. Ktoś nadmiernie pewny siebie może ponieść jakiegoś rodzaju porażkę, lub Ty możesz pokrzyżować komuś plany, jeśli uważasz, że są niemądre. Jeśli nie popierasz działań takiej osoby, to przyniesie to pewnego rodzaju satysfakcję. Mogą pojawić się też problemy lub nieścisłości związane z ustaleniem szczegółów współpracy, co może zniechęcić Cię do kontynuowania negocjacji czy rozmów na ten temat. Kobiety w ciąży mogą czuć się zdezorientowane w temacie tego, co czekać je będzie w firmie po powrocie z urlopu. W sferze uczuć, jeśli Twoje związki budzą niezdrowe emocje u innych osób, to jeśli zależy Ci na swojej relacji, we dwoje pokonacie wszystkie problemy i odniesiecie pełny sukces nad osobami wrogimi i nieprzychylnymi. Single będą otoczeni wieloma przyjaciółmi, a nawet jeśli odsuniesz się od nich, oni wciąż będą interesować się Twoimi sprawami, co może przynieść przykrości. Możesz poznać kogoś, z kim zaczniesz znajomość od przyjaźni, a przerodzi się to w jakiegoś rodzaju fascynację lub wzajemne przyciąganie czy intensywne zainteresowanie.

Ezolinia Wróżby - wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - PANNA od 29 kwietnia do 5 maja

To czas, kiedy mogą pojawiać się spory i nieporozumienia w pracy związane z trudnościami w zrozumieniu się z osobami, z którymi współpracujesz lub wszelkimi złudzeniami, które będą utrudniać realizację celów. Jeśli możesz pracować samodzielnie nad pewnymi projektami, to w ten sposób szybciej osiągniesz rezultaty. Ewentualne konflikty zostaną ostatecznie zażegnane, ale warto uzbroić się w cierpliwość. Mogą pojawiać się zadania wymagające żmudnej pracy, ale będziesz umiał świetnie sobie z nimi poradzić i wykazać się od swej najlepszej strony, co nie oznacza, że zdobędziesz aprobatę osoby, która będzie oceniać rezultaty Twoich wysiłków. Systematyczność, konsekwencja oraz właściwy sposób bycia wobec innych sprawią, że zdobędziesz szacunek osób, które na Tobie polegają, nawet jeśli nie każdy doceni właściwie Twój wkład w realizację zadań. W sferze prywatnej czeka Cię okres zadowolenia, jeśli miałeś wrażenie, że bierzesz udział w mniej lub bardziej świadomej rywalizacji o zainteresowanie wybranej osoby lub jeśli ktoś z Twego otoczenia uniemożliwiał Ci rozwijanie znajomości, na której Ci zależało. Ewentualni konkurenci odsuną się i przestaną Ci stać na drodze, co powinno Cię ucieszyć, a także otworzyć drogę do znajomości o której myślałeś. Bez nadmiernego pośpiechu czy natarczywości możesz rozwijać relację, poznawać bliżej osobę, która wpadła Ci w oko i zdobywać jej zaufanie.

Chcesz odmienić swoje życie? W Twoim związku się nie układa? Napisz do mnie TERAZ!
Wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - PANNA od 22 do 28 kwietnia

Przyjrzyj się swojemu środowiskowi zawodowemu i zwróć uwagę, z jakimi ludźmi współpracujesz. Istnieje duże ryzyko, że nie jesteś świadomy, że tak naprawdę utkwiłeś w bardzo toksycznym układzie, choć Tobie może się wydawać, że wszystko jest w porządku, a Ty sam jesteś pozytywnie postrzegany. Możesz mieć w pobliżu osoby zazdrosne lub kłótliwe, nawet z powodu drobnych szczegółów, a kryją się pod tym zawiść i inne negatywne emocje. Kreatywności może zabraknąć jak i pomysłów i inspiracji, ale możesz liczyć na to, że pojawi się właściwa osoba, która pomoże Ci zrealizować punkty, w których zachodzi potrzeba zadziałania intuicyjnego i opartego na dobrym pomyśle. Nie staraj się zrozumieć osób kłótliwych, gdyż nie zauważasz ich nieszczerych intencji. W sferze uczuciowej czeka Cię interesująca znajomość, jeśli jesteś singlem. Choć druga osoba może zachowywać się tajemniczo i niepewnie z Twojego punktu widzenia, jeśli
nie da Ci pewności, że jej zależy na Tobie, to jednak próbuje się zbliżyć do Ciebie tak, aby Cię nie spłoszyć i nie zniechęcić. Nowa
miłość jest bardzo blisko Ciebie, więc zostaw za sobą przeszłe rozczarowania i wspomnienia i otwórz się na wydarzenia, które nadejdą.
Daj szansę osobie, której brak śmiałości do jawnych deklaracji, gdyż bierze pod uwagę to, że nie jesteś być może gotów do nowego związku.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Panna – od 15 do 21 kwietnia

Bądź w tym tygodniu szczególnie czujna. Pieniądze przeciekać będą przez palce, jeśli im na to pozwolisz. Ludzi traktuj dość ostrożnie, ale nie bądź, jak zwykle zbyt krytyczna, czy zdystansowana. Nie popadaj ze skrajności w skrajność, by Twoje działania zgadzały się z tym, co czujesz. W diecie wprowadź więcej powodów do bycia zdrowym.

Chcesz ruszyć  z miejsca nie wiesz jak? Zapraszam tarot online i astrologia

Astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Panna – od 8 do 14 kwietnia

To czas, kiedy mogą pojawiać się spory i nieporozumienia w pracy związane z trudnościami w zrozumieniu się z osobami, z którymi współpracujesz lub wszelkimi złudzeniami, które będą utrudniać realizację celów. Jeśli możesz pracować samodzielnie nad pewnymi projektami, to w ten sposób szybciej osiągniesz rezultaty. Ewentualne konflikty zostaną ostatecznie zażegnane, ale warto uzbroić się w cierpliwość. Mogą pojawiać się zadania wymagające żmudnej pracy, ale będziesz umiał świetnie sobie z nimi poradzić i wykazać się od swej najlepszej strony, co nie oznacza, że zdobędziesz aprobatę osoby, która będzie oceniać rezultaty Twoich wysiłków.

®Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya.


Horoskop tygodniowy Panna od 1 do 7 kwietnia

W uczuciach mogą pojawić się nowe wybory. Jest to czas na dogłębne przemyślenia i podejmowanie decyzji. W  pracy mogą nastąpić zmiany. Kończy się pewien etap i zaczyna coś nowego. Uważajcie na swoje stany emocjonalne. Patrząc na zdrowie, u kobiet mogą pojawić się stany zapalne dróg rodnych. U mężczyzn stan zapalny prostaty.

Więcej na www.ezoliniawrozby.com wrozka Thelema


Horoskop tygodniowy  - Panna od 25 do 31 marca

To czas, kiedy mogą pojawiać się spory i nieporozumienia w pracy związane z trudnościami w zrozumieniu się z osobami, z którymi współpracujesz lub wszelkimi złudzeniami, które będą utrudniać realizację celów. Jeśli możesz pracować samodzielnie nad pewnymi projektami, to w ten sposób szybciej osiągniesz rezultaty. Ewentualne konflikty zostaną ostatecznie zażegnane, ale warto uzbroić się w cierpliwość. Miesiąc bez rewelacji. Początek gorszy, a koniec mdły i nijaki. Zacznie się od problemów. Niektóre panny będą się czuć samotne, a niektóre nawet zwątpią w uczucie drugiej strony. Możliwe zdrady, konflikty rozstania.  Koniec miesiąca raczej smutny. Nie warto szukać miłości, a o związki trzeba będzie dbać bardziej niż zwykle.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – Panna, od 18 do 24 marca

Czas na miłość, Panny macie wspaniały tydzień na spełnienie marzeń o księciu na białym koniu. W związkach rozkwitnie miłość i szczęście pamiętajcie tylko by zachować balans w braniu i dawaniu wówczas wasze życie nabierze idealnej harmonii. Możecie czuć się przemęczone warto pomyśleć o odpoczynku. Kręgosłup będzie w tym tygodniu najbardziej osłabiony i da znać o sobie. Pomyślcie o ruchu i świeżym powietrzu. Dobry okres pod względem finansowym czy zawodowym. Dobry okres na zakładanie firm czy spółek.

Horoskop sporządzony na podstawie Kart Tarota
Dużo Uśmiechu na co dzień.
Pozdrawiam
Tarocistka Czandra

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-czandra


od 11 do 17 marca

Warto zadbać o urodę i stać się bardziej odważną. Staraj się znaleźć coś w swoim życiu, co sprawi, że poczujesz się bardziej atrakcyjną, niż zazwyczaj. Unikaj w tym tygodniu ludzi, którzy będą mówić, że Twoje plany są nierealne, zadbaj szczególnie os tan swoich jelit i układu trawienia.

 Astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online  zaprasza na spersonalizowane horoskopy


od 4 do 10 marca

Balansujesz pomiędzy dobrobytem a niedostatkiem. Nie jest to tydzień korzystny na inwestycje czy kredyty. Nastaw się bardziej optymistycznie i popracuj nad wizualizacją a przyciągniesz do siebie szczęście i sukces. Panny w tym tygodniu będą pragnęli miłości , będziecie fantazjowali , niektóre sprawy wyolbrzymiali , żyjąc strachem przed samotnością. Sami sobie przysparzacie kłopotów zamartwiając się po zarwanych nocach. Single chcieliby stworzyć rodzinę, ale na siłę nie da się zatrzymać przy sobie partnera. "Do tanga trzeba dwojga".

Moc anielskich pozdrowień  wysyła i zaprasza do kontaktu wróżka Kumczo Ezolinia Wróżby Online


od 25 lutego do 3 marca

W tym tygodniu oparciem będzie osoba urodzona w znaku Wagi i intuicja. Odetnij się od fałszywych ludzi . Koniecznie odwiedź kosmetyczkę lub zrób chociaż domową maseczkę relaksującą. Nie podejmuj ważnych decyzji a przełóż je na kolejny tydzień. Odkryjesz u siebie nowy talent . Znajdziesz wsparcie u drugiej połówki a jak jej nie masz to u kogoś rodzaju męskiego.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii Ezolinia Wróżby Online


od 18 do 24 lutego

Unikaj w tym tygodniu bycia zbyt zaborczą i zazdrosną. Możesz chcieć kurczowo trzymać się starych nawyków i przyzwyczajeń,  które już Tobie samej nie służą. Im więcej luzu sobie ofiarujesz, tym łatwej będzie wprowadzaj w swoje życie zmiany. Sprawy sercowe będą układać  się na tyle dobrze, że niepokój, który odczuwasz w sobie powinnaś wyrzuci z raz na zawsze. Sytuacja zwodów jest stabilna.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


od 11 do 17 lutego

Będziecie czuć przypływ pozytywnej energii, mimo to rozpocznijcie tydzień od tego co jest najważniejsze by nie wprowadzać niepotrzebnie chaosu. Jesteście stałe w uczuciach i dobrze to wpłynie na atmosferę w Waszym związku. Samotne Panny, będą mogły liczyć na poznanie stałego partnera.

Jasnowidz Laryssa Ezolinia Wróżby


od 4 do 10 lutego

Życie towarzyskie - spotkania towarzyskie niezbyt udane i zadowalające, lepiej unikać smutnego towarzystwa.

Uczucia - samotne Panny spotkają partnera - partnerkę, ale wiele przed Wami, musicie się dopasować i wiele rozmawiać, bo możecie się nawzajem okłamywać, co nie jest dobre na przyszłość, w stałych związkach może nastąpić niezbyt przyjemny okres, kłótnie, nieporozumienia, wskazany wspólny wyjazd nawet niedaleki, ale spajający związek.

Zdrowie - Nie za dobry okres zdrowotny, uważać na upadki, stłuczenia, na agresywnych ludzi, może dojść do pobicia nawet.

Przesłanie anielskie - Rossetti - jesteś predysponowany do pracy z młodymi ludźmi, Twoim boskim przeznaczeniem jest pomoc, nauczanie i opieka nad dziećmi.

Wróżka Weronika Ezolinia Wróżby online