Horoskop tygodniowy - Rak od 22 do 28 lipca

Jeśli będziesz postępować zgodnie z Twoją duszą i wolą, to czeka Ciebie wiele miłych niespodzianek. Możesz zmierzać się z wewnętrzną apatią i niechęcią do wykonywania różnych czynności. Przyda się Tobie więcej opanowania, ale też swobodnego podejścia do życia. Zadbaj w tym tygodniu o dobre jedzenie i przyjaznych ludzi, wokół, którzy docenią Twoje dobre strony.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy RAK od 15 do 21 lipca

W najbliższym czasie nie wymuszaj szybszego biegu zdarzeń i nie zabiegaj o informacje, na które czekasz, bo wszystko nadejdzie we właściwym czasie. Niecierpliwość może przysporzyć problemów jak i Twoje impulsywne zachowanie, mające na celu zwrócenie na siebie uwagi w jakikolwiek sposób. Jeśli czekasz na ważne decyzje ze strony szefa lub nadejdzie wiadomość, która Cię nie ucieszy, podejdź z dystansem, bo trudno będzie poznać kulisy takich wyborów. To dobry moment na rozszerzenie swoich kontaktów zawodowych lub reklamę swoich usług lub produktów. W miejscu Twojej pracy mogą pojawić się obcokrajowcy. Pozostań otwarty i tolerancyjny wobec innych osób. Nie staraj się wyróżnić, a współpracować ze wszystkimi osobami. Jeśli chodzi o sferę prywatną, karty przestrzegają Cię przed rozmowami na temat miłości lub zakochania.

Zachowaj również dystans wobec osób, które otwarcie rozmawiają na takie tematy. Możesz zechcieć się z kimś zaprzyjaźnić bliżej w nadchodzących dniach, ale czeka Cię jakiegoś rodzaju zaskoczenie. Unikaj sytuacji konfliktowych z mężczyzną, który wysoko ceni sobie swoją prywatność, bo może zareagować w sposób, na którym źle wyjdziesz. Single mogą poznać szczerą osobę, rozmawiającą otwarcie nawet o sprawach intymnych, dotyczących byłych partnerów, z którymi związki się nie udały. Możesz mimo to mieć uczucia braku wzajemnego zainteresowania w takiej relacji.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Rak od 8 do 14 lipca

Raki czeka średni tydzień. Słońce się nimi nie interesuje, ale za to srogi Saturn wtrąca trzy grosze. To może przynieść przeszkody i kłopoty także w pracy. Te z końca znaku nadal są gnębione przez Plutona. Przynosi on jakieś przeszkody i nierzadko cierpienie. Raki mogą być do czegoś zmuszane. Warto by unikały ryzyka i niebezpiecznych miejsc oraz ludzi.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – RAK od 1 do 7 lipca  
 
W sferze zawodowej mogą próbować się kontaktować z Tobą osoby poszukujące informacji lub z innych powodów potrzebujące rozmowy. Raki będą miały skłonność do wycofywania się z zaplanowanych projektów, szukania własnych dróg samorealizacji, a niektóre z nich będą myśleć o przejściu na emeryturę. Jeśli masz w swym otoczeniu osobę, która Twoim zdaniem ma wybujałe ambicje, co obraca się przeciwko innym, zachowaj dystans, gdyż sytuacja ta obróci się dla Ciebie na korzyść. Niestety pewne umowy, kontrakty lub plany mogą być zawieszane, zrywane lub poważnie modyfikowane. 

W sferze prywatnej małżeństwa będą mocno trzymać się razem, bez względu na pojawiające się trudności. Nawet jeśli macie dobry kontakt z otoczeniem lub rodziną, w najbliższym czasie niestety mogą pojawić się sytuacje, które wywołają w kimś frustrację i chęć rozładowania złości. Staraj się przeczekać niesprzyjające okoliczności i unikaj bezpośrednich konfrontacji z taką osobą. Dowiesz się od innych, co sądzi lub mówi o Tobie. Postaraj się nie angażować w żadne konflikty i trzymać z daleka od sytuacji niejasnych, które mogłyby potoczyć się nie po Twojej myśli. Niespodziewane wydarzenia są bardzo prawdopodobne, ale pomoc znajdziesz u sympatycznego mężczyzny ze swego otoczenia. Single nie będą miały szczęścia do poznawania nowych osób lub same nie będą w nastroju do flirtu w najbliższym czasie.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – RAK od 24 do 30 czerwca 

W najbliższych dniach pojawi się potrzeba kontaktu z osobą, z którą dawno się nie widziałeś, zapomnianą itp. Nie próbuj jednak powracać do starych wspomnień lub nie wyciągaj dawnych problemów. Może Ci się wydawać również, że Twoje wspomnienia z dawnych dni są tak samo pielęgnowane w pamięci u drugiej osoby jak u Ciebie. Upływający czas zmienia ludzi i ich nastawienie do spraw. Doceń ten upływ czasu, bo sprawił, że teraz Twoje relacje mogą nabrać dojrzałości, której nie miały wcześniej. Dziś żyjecie innymi sprawami i warto nawiązać do teraźniejszości, zamiast próbować wskrzeszać przeszłość. Okaż zaufanie drugiej osobie i  uwierz, że dziś też możecie znaleźć wspólne tematy bez opierania się na tym, co minęło. 

W pracy możesz mieć skłonność od ostrożnej oceny sytuacji, a w zadaniach zawodowych lub u ludzi, z którymi współpracujesz, możesz doszukiwać się problemów, które nie istnieją, albo nie będą istotne w najbliższych dniach. Postaraj się bardziej kierować sympatią, życzliwością, empatią i zaufaj sprawdzonym przyjaźniom zawodowym. Doda Ci to energii, a pracę będziesz wykonywać z radością i przyjemnością. To dobry moment na wchodzenie we wszelkiego rodzaju spółki i współprace, których podstawą jest wzajemne zaufanie oparte na pozytywnych emocjach i odczuciach do drugiej osoby.

SMS o treści: MEDIUM Twoje pytanie wyślij na numer 73480 (3,69 zł z VAT) 
Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/jasnowidz-noemi


Horoskop tygodniowy Rak - od 17 do 23 czerwca

Łatwo uwolnisz się od myśli prześladujących cię od dawna. Przeszłość przestanie ciągnąć się za Tobą bez końca. W blasku słońca postanowisz, że warto zadbać o ciało i poddać się dobrym zabiegom upiększającym. Ostudzisz nerwy i zapragniesz żyć pełnią życia. Wiele inspiracji, które spotkasz pochodzić będą z głębi duszy.

https://www.ezoliniawrozby.com/, astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Rak od 10 do 16 czerwca

Raki czeka średni tydzień. Słońce się nimi nie interesuje, ale za to srogi Saturn wtrąca trzy grosze. To może przynieść przeszkody i kłopoty także w pracy. Te z końca znaku nadal są gnębione przez Plutona. Przynosi on jakieś przeszkody i nierzadko cierpienie. Raki mogą być do czegoś zmuszane. Warto by unikały ryzyka i niebezpiecznych miejsc oraz ludzi.

Wróżka Agra Ezolinia Wróżby
Tel. 708 588 642 kod 31 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - RAK od 3 do 9 czerwca

Istotne znaczenie będą miały sprawy rodzinne i to, co dzieje się w Twoich czterech ścianach. Jakikolwiek masz plan na przyszłość z tym związany, teraz warto się tym zająć. Jeśli planowałeś przeprowadzkę, czas ruszyć ten temat i zdobyć np. informacje, które pomogą Ci osiągnąć cel. Jeśli jest Ci dobrze w obecnym miejscu zamieszkania, zadbaj o to, aby Twój dom stał się przytulnym azylem dla wszystkich domowników, gdzie mogą prawdziwe wypocząć po trudach dnia. Przyjrzyj się swoim związkom partnerskim, gdyż może się okazać, że są sprawy o których nie wiesz lub Twój partner nie zdradza Ci swoich prawdziwych uczuć. Jeśli jedno z Was zakłada maskę przed drugą osobą, warto o tym porozmawiać i rozwiązać problem. To dobry czas, aby oczyszczać się z tego, co Ci nie służy, co Ci się nie podoba, co chciałbyś zmienić. Postaraj się jednak nie popadać w skrajności przy wyrażaniu swoich przekonań i racji i zachować neutralność wobec innych. Wykorzystuj też swoje poczucie humoru, aby rozładować napiętą sytuację. Dostrzeż zabawne aspekty w wydarzeniach niekorzystnych, bo śmiech sprawi, że nabierzesz zdrowego dystansu, a problemy zmaleją w Twoich oczach. W przypadku kłopotów możesz bardzo to przeżywać, gdyż stawiasz sobie zbyt duże wymagania. Nie bądź zbyt surowy dla siebie i obniż poprzeczkę. Znajdź pozytywy i przywróć optymizm w swoim sposobie myślenia i postrzegania spraw, a przykrości będą Cię omijać, nawet jeśli wydaje Ci się to naiwne.

Weronika https://www.ezoliniawrozby.com
Chcesz poznać osobisty horoskop napisz SMS:ISR. Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480 (4,92 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - RAK od 27 maja do 2 czerwca

Choć będą to dni z dużą ilością kontaktów zawodowych, to jednak możesz mieć trudność z porozumieniem się z innymi lub będzie Ci coś przeszkadzało w pracy, co sprawi, że czas może Ci się dłużyć. Osoby wokół Ciebie będą robić wrażenie niespokojnych i jednocześnie uparcie dążących do zrealizowania swoich planów, w czym Ty będziesz musiał im pomóc. Ostatecznie osiągniesz jednak cele. To sprzyjający czas, by korzystać z porad ezoterycznych. W czasie majówki możesz również skupiać wokół siebie środowisko zawodowe lub nawet zorganizować spotkanie koleżeńskie dla osób, z którymi współpracujesz. Jeśli jednak będą niezadowoleni z warunków pracy, pewne emocje przeniosą się i na Ciebie i trudno będzie Ci poprawić atmosferę spotkania, nawet na gruncie prywatnym. Ktoś może zdradzić Ci ważną informację. Istnieje ryzyko, że Twój partner zechce przyłapać Cię na kłamstwie lub inną osobę z Waszego grona, choć ostatecznie trudno będzie rozwiązać ewentualne zagadki i skończy się na domysłach. W partnerstwie albo będziesz otoczony rodziną lub przyjaciółmi albo będziesz na tyle intensywnie zaangażowany w sprawy innych, że mało skupisz się na prywatności we dwoje. Singielki mają szansę na utrzymywanie relacji miłosnej na odległość, która wywoła tęsknotę i poczucie braku bliskiej osoby, choć jednocześnie da Ci to poczucie bycia w związku. Możesz zwierzać się przyjaciółkom ze swego uczucia.

Jasnowidz Noemi
Wróżby online  708 588 502 (3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – RAK od 20 do 26 maja

Raka czeka tydzień pracowity i satysfakcjonujący, jeśli chodzi o jego własne możliwości i efekty jego wysiłków, choć z zewnątrz pojawią się pewne utrudnienia. Dobrze sprawdzisz się w sytuacjach, kiedy trzeba się zdyscyplinować, gdyż rezultaty przyjdą w wyniku poświecenia sporo czasu zadaniom zawodowym. Jeśli ktoś czeka na ważną wiadomość od Ciebie z osób, z którymi współpracujesz, to teraz będziesz gotów do podjęcia decyzji lub ujawnienia swojego stanowiska w ważnej kwestii. Nie dasz się zwieść niedojrzałym projektom, które nie wniosą nic nowego. Unikaj konfliktów dotyczących romansów lub miłości w miejscu pracy, bo zaangażujesz się w kłótnię i trudno będzie dojść do porozumienia. Pod koniec tygodnia mogą pojawić się wątpliwości co do perspektyw zawodowych.

W sferze prywatnej powrócą wspomnienia o osobach, które Cię rozczarowały i choć wiesz, że związki te nie miały sensu, to jednak może to wpływać na emocje obecne i wywoływać obawy co do nowych znajomości. W Twoim życiu może pojawić się osoba, która zdecydowanie będzie okazywać Ci przyjaźń lub zainteresowanie, jednak braknie Ci odwagi, aby jej zaufać. Staraj się nie przenosić bolesnych wspomnień na obecne relacje, jeśli pragniesz, aby w Twoim życiu pojawił się ktoś nowy. Daj sobie czas na refleksje, ale nie odrzucaj osób, które chcą poznać Cię bliżej.

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia

Wróżka Camilia 708 577 246

(koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Rak – od 13 do 19 maja

W tym tygodniu układ planet będzie sprzyjający do pracy nad swoimi emocjami. Wiele spraw wokół Ciebie może powodować Twoje rozdrażnienie i brak spokoju. Wygrasz łatwo we wszelakich rywalizacjach gdzie będzie liczyć się takt. Zapomnij to, co niedobre. Oddal się chwilowo od spraw trudnych. Każdy wybór niesie ze sobą ryzyko, ale jest potrzebny.

astrolog Monika

Tel.708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - RAK od 6 do 12 maja

Jeśli kończy Ci się umowa o pracę lub satysfakcjonujący układ zawodowy, to dobrze przygotuj sprawę, jeśli chcesz kontynuować ten kontakt, bo choć intuicja będzie dobrze podpowiadać Ci, że nadchodzą zmiany i trzeba się do nich przygotować, to w praktyce trudno będzie Ci oczyścić się z zarzutów, jeśli brak Ci argumentów, wybronić swoją pozycję lub podjąć rozsądną decyzję. Kompromis i dalsza współpraca z pewnymi osobami może zależeć od tego właśnie, czy zostaniesz uznany za osobę wiarygodną, uczciwą i neutralną w swym miejscu pracy. Niektóre Raki mogą pewne znajomości zawodowe zakończyć w nadchodzących dniach, a inne czekają pewne modyfikacje spowodowane nową sytuacją lub faktami, które ujawnią się w najbliższym czasie. Czas szczęśliwy dla związków małżeńskich, choć możesz być stroną kierującą się bardziej racjonalnymi przemyśleniami, a druga strona będzie spoiwem emocjonalnym i to ona będzie bardziej dbać o jakość uczuć w Waszej relacji.  Doceń drugą osobę za jej ciepło i zrozumienie, jakie okazuje Ci na co dzień, choć Twój racjonalny wkład w Wasze życie również jest niezwykle cenny. Singielki mogą przyciągać wielu mężczyzn, choć ostatecznie panowie się wycofają oprócz tego, który darzy Was szczerym uczuciem. Nawet gdy oferujesz jedynie przyjaźń ze swej strony i nie zauważasz głębszych uczuć u przyjaciela, przyjrzyj się tej relacji, bo może kryć się pod tym głębsze uczucie do Ciebie.

Ezolinia Wróżby - wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy - RAK od 29 kwietnia do 5 maja

Rak może popaść w rutynę zawodową i osiąść na laurach, jeśli nie odnajdzie nowego celu. Nie porównuj się do osób, które dążą bardziej zdecydowanie do realizacji swoich planów zawodowych niż Ty, bo choć nie brakuje Ci talentu, to jednak możesz popaść w gorszy nastrój, który spowoduje, że stracisz motywację i zapał do działania. Wykorzystaj przeszłe doświadczenia, zwłaszcza te trudne, do dalszej aktywności zawodowej. Jeśli masz wrażenie wyścigu, do którego brak Ci sił, nie popadaj w stagnację, bo jeśli zachowasz pozytywne nastawienie i nie braknie Ci determinacji, osiągniesz sukces, o którym marzysz. W najbliższym czasie możesz odczuć znudzenie lub obawy przed konkurencją się pogłębią, jeśli nie znajdziesz w sobie dość motywacji do zmian.

Egzaminy przełóż na inny termin, jeśli jest taka możliwość. W sferze uczuciowej jeśli zainteresowałeś się osobą będącą w związku, wkrótce dowiesz się, na czym stoisz. Druga strona nie zamierza ukrywać swojej sytuacji ani wchodzić w ukryte relacje, które musiałaby ukrywać przed partnerem. Mogą nadejść wydarzenia, których się nie spodziewasz, a wywołają więcej nieufności. Ty sam będziesz strzec swojej prywatności w obawie przed zranieniem lub wykorzystaniem Twoich czułych punktów przez inną osobę. Trudno będzie zdobyć Twoje zaufanie, choć Ty sam zechcesz sprawić wrażenie osoby godnej zaufania.

Chcesz odmienić swoje życie? W Twoim związku się nie układa? Napisz do mnie TERAZ!
Wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia - RAK - CERESSA

Pewien etap w Twoim życiu dobiega końca, poproś swoje Anioły o pocieszenie i przewodnictwo w kolejnym etapie. Czeka Cię szczęście. Możesz czuć rozpacz, jakby Twoje serce pękało z powodu nadchodzącego końca. Pamiętaj, że my Aniołowie, jesteśmy teraz blisko Ciebie. Gdy będziesz gotów my dyskretnie ukażemy Ci nowe błogosławieństwo, jakie spłyną na Ciebie w związku z zakończeniem tego etapu Twojego życia. Smutek jaki w tej chwili odczuwasz, może przed Tobą otworzyć nowe możliwości zainspirują Cię do ukończenia projektu, z którym zwlekałeś. W tym czasie ważne jest abyś nie tłumił swoich uczuć. Możesz w tym czasie prowadzić pamiętnik, zwierzać się przyjaciołom, dołączyć do jakiejś grupy wsparcia, a nawet rozmawiać z nami Aniołami. Im więcej wyrzucasz z siebie, tym bardziej poczujesz się wolny. Nie możesz w sobie wzbudzać poczucie winy. Jeśli mnie poprosisz pomogę Ci właściwie zająć się sobą w czasie tej przemiany. Kiedy tylko poczujesz potrzebę przytulenia się,wystarczy że poprosisz, a natychmiast poczujesz jak obejmuje Cię moje skrzydła.

Wróżka Weronika zaprasza na tarota i wróżby online https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-weronika


Horoskop tygodniowy Rak – od 15 do 21 kwietnia

 Czeka Ciebie Tydzień dobry w sprawach zawodowych. Jeśli myślisz o jakichkolwiek zmianach w tym temacie, dobrze rozejrzyj się dookoła. Warto zainwestować w nowe znajomości, postawić na swoje umiejętności. Rozważ też możliwość pójścia na dodatkowe szkolenie, które mogłoby szybko zaprocentować pozytywną zmianą.

Chcesz ruszyć  z miejsca nie wiesz jak? Zapraszam tarot online i astrologia

Astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Rak – od 8 do 14 kwietnia

Rak może popaść w rutynę zawodową i osiąść na laurach, jeśli nie odnajdzie nowego celu. Nie porównuj się do osób, które dążą bardziej zdecydowanie do realizacji swoich planów zawodowych niż Ty, bo choć nie brakuje Ci talentu, to jednak możesz popaść w gorszy nastrój, który spowoduje, że stracisz motywację i zapał do działania. Wykorzystaj przeszłe doświadczenia, zwłaszcza te trudne, do dalszej aktywności zawodowej. Jeśli masz wrażenie wyścigu, do którego brak Ci sił, nie popadaj w stagnację, bo jeśli zachowasz pozytywne nastawienie i nie braknie Ci determinacji, osiągniesz sukces, o którym marzysz.

®Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya.


Horoskop tygodniowy Rak od 1 do 7 kwietnia

Uczucia. Możemy czuć się źle przez kogoś potraktowani. Także czuć przyblokowani. Czas spędzimy na rozmyślaniach i tęsknotach za kimś z przeszłości lub za jakimś stanem emocjonalnym. Może zechcemy zacząć wszystko od nowa.  Zdrowie. Mogą pojawić się drobne zabiegi lub badania, w tym krwi. Należy uważać na wątrobę, żołądek, jelita oraz narządy rodne. Finanse. Mogą pojawić się nowe pomysły i koncepcje na biznes. Zaczniemy nowy etap kariery zawodowej. Dla osób mających problemy finansowe znaczna poprawa i wyjście z kłopotów.

Więcej na www.ezoliniawrozby.com wrozka Thelema


Horoskop tygodniowy  - Rak od 25 do 31 marca

Wykorzystaj przeszłe doświadczenia, zwłaszcza te trudne, do dalszej aktywności zawodowej. Jeśli masz wrażenie wyścigu, do którego brak Ci sił, nie popadaj w stagnację, bo jeśli zachowasz pozytywne nastawienie i nie braknie Ci determinacji, osiągniesz sukces, o którym marzysz. Początek miesiąca to czas miłości, bo gwiazdy sprzyjają. W partnerstwie dużo dobrego – zrozumienie, wsparcie i gorące chwile w sypialni. Samotne raki mogą stracić głowę i to z wzajemnością. Koniec miesiąca niestety już gorszy. To co się dobrze zaczęło, może utknąć albo wręcz źle się skończyć. Uwaga na muchy w nosie drugiej połowy.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – Rak, od 18 do 24 marca

Ubieramy się odpowiednio do pogody, gardło i układ oddechowy możecie mieć w tym tygodniu osłabione i narażone na infekcje, uwaga na tarczycę i hormony, dobrze jest skonsultować ze specjalistą jeśli coś was niepokoi. W uczuciach bardzo sprzyjający czas! Macie dużą szanse na poznanie swojej drugiej połowy. Rozkwit miłość i szczęście, macie wszystkie narzędzia by tak właśnie wyglądał wasz związek  ten przyszły jak i teraźniejszy. W finansach uwaga na oszustów, zwracajcie bacznie uwagę na dokumenty związane z pieniędzmi czy umowy zanim je podpiszecie, by uniknąć  problemów.

Horoskop sporządzony na podstawie Kart Tarota
Dużo Uśmiechu na co dzień.
Pozdrawiam
Tarocistka Czandra

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-czandra


od 11 do 17 marca

Kieruj się w tym tygodniu większym rozsądkiem niż zazwyczaj. Nie porównuj się z innymi osobami, które znasz. Nie ma, to żadnego sensu.  Intuicja nie będzie płatać figli. Każde niebezpieczeństwo dostrzeżesz dużo wcześniej.  Bierz przykład z Wodnika.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online  zaprasza na spersonalizowane horoskopy


od 4 do 10 marca

W finansach nie trzymaj się udeptanych ścieżek , nie ufaj zbytnio ludziom a masz szansę usprawnić tą dziedzinę i wyjść na prostą . Otwórz się na zmiany i sukces a intuicja, albo dobra wróżka  podpowie co robić .W związkach przydałoby się coś zmienić i wyrwać z tej obojętności , chłodu i pustki .  Na wasze zachowanie wpływa przeszłość , która nie pozwala Wam zaufać i zapomnieć tego co było. Single będą żyły w swoim świecie uchylając się od wszelkiej deklaracji i odpowiedzialność.

Moc anielskich pozdrowień  wysyła i zaprasza do kontaktu wróżka Kumczo Ezolinia Wróżby Online


od 25 lutego do 3 marca

Jakieś nowe posunięcie zawodowe otworzy furtkę do kariery, uważaj na osoby spod znaku Barana z zazdrości mogą udzielić nieodpowiednich rad, więc wysłuchaj ale decyzje podejmij sam Raku. Odkryjesz coś co pozwoli zrealizować Ci marzenie. Możesz wybrać się w podróż, skorzystać z rozmowy z terapeutą ,wróżką. Swoimi decyzjami pokażesz, ż jesteś realistą.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii Ezolinia Wróżby Online


od 18 do 24 lutego

Tydzień przyniesie wiele doznań natury emocjonalnej. Nie zabraknie romantycznych uniesień. Staraj się zapełni e nie pogubić w gąszczy własnych oczekiwań. Praca nie będzie dla Ciebie n a tyle istotna, byś zbyt wiele czasu w niej spędzał. W uczuciach przejdziesz prawdziwy test wierności i lojalności. Wyjdziesz z niego zwycięsko. Nie zajmuj się sprawami finansów, nie będziesz miał do tego głowy.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


od 11 do 17 lutego

Skupiać się będziecie swoja energie i swoje myśli nad finansami i bogactwem. Dużo wizualizacji ale też zastanawiania się nad nową działalnością która przyniesie Wam większe zyski. Zapisujcie swoje pomysły, analizujcie rynek, przed Wami nowe możliwości jeśli zaczniecie działać a nie tylko marzyć.

Jasnowidz Laryssa Ezolinia Wróżby


od 4 do 10 lutego

Życie towarzyskie - będzie upływać pod znakiem przyjaźni wzajemnego uznania, na nic nie będzie narzekać, przyjemny okres dla Was pod tym względem

Uczucia - nieoczekiwana gratka czeka Raki w tym miesiącu zarówno tym wolnym, jak i w stałych związkach, trzeba będzie jednak dać coś od siebie, aby było lepiej i nie mieć pretensji do partnera, czy partnerki.

Praca i finanse - W pracy mogą nastąpić jakieś problemy i kłopoty, zaś finanse mogą być narażone na straty i to dość poważne, także w wydatkach trzymać rękę na pulsie

Zdrowie - Z powodu problemów w pracy czy związanych z nią trzeba się pilnować, zwłaszcza nerwy mogą dać się we znaki w tym miesiącu.

Przesłanie anielskie - O mega - Twoje pragnienia przyniosą obfite owoce, odpręż się i bądź pewny siebie, pełen łaski i radości.

Wróżka Weronika Ezolinia Wróżby online