Horoskop tygodniowy - Ryby od 22 do 28 lipca

Tydzień dla  Ryb zapowiada się walecznie. Możesz wygrać w walce o poprawę funkcjonowania sama ze swymi niezbyt dobrymi cechami. Nieumiarkowanie grozi Tobie w spożywaniu wybranych i ulubionych używek. Wybieraj te najmniej szkodliwe mimo wszystko. Albo medytuj ze zdwojoną siłą na rzecz pokoju na świecie.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy RYBY od 15 do 21 lipca

Jeśli chciałabyś, aby Twoja koleżanka lub bliska Ci przyjaciółka zatrudniła się w Twojej firmie, to może okazać się to niemożliwe. Nie warto zdradzać żadnych szczegółów dotyczących umowy, jaką masz podpisaną z firmą ani zwierzać się ze spraw prywatnych w pracy, szczególnie jeśli temat dotyczy Twojego związku. Będzie to czas stabilny, kiedy będzie trzeba wykazać się sumiennością i obowiązkowością, ale będą też chwile odprężenia, co spowoduje, że w pracy powinna zapanować swobodna atmosfera. Ze strony szefa mogą nadejść jednak ważne decyzje, które zostaną uznane za mocno radykalne, może dojść do zmian zasad w firmie lub zaskakujących wyjaśnień, co spowoduje bardziej napiętą atmosferę w gronie pracowników. W sferze prywatnej nie powinnaś ignorować sytuacji, kiedy ktoś świadomie manipuluje innymi i stwarza sytuacje konfliktowe, bo zamiast zwracać uwagę na konkretne wydarzenia i fakty, możesz mieć bardziej skłonność do wyobrażania sobie jakiegoś rodzaju niechęci do siebie ze strony innych osób, choć nie będzie podstawy, aby tak przypuszczać i całą energię spożytkujesz na konflikt o nic, a tam gdzie jest faktycznie problem, możesz pozostać obojętna, co może wywołać złe skutki. Single po okresie wycofania się ze znajomości, które je rozczarowały, teraz mogą odczuć większą potrzebę flirtu. Będziesz mieć jednak szczęście do znajomości z osobami ze złamanym sercem, które będą szukać pocieszenia wśród przyjaciół, a nie nowego związku.

Wróżka Camilia Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy Ryby od 8 do 14 lipca

Tydzień kiepski raczej, bo słońce w znaku bliźniąt nie sprzyja rybom. Zwłaszcza druga dekada te wpływy odczuje. Ryby z tej dekady powinny też unikać alkoholu i nadmiaru leków. To nie wyjdzie im na zdrowie. Końcówka znaku poczuje zmiany na gorsze. Uwaga na problemy prawne.

wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – RYBY od 1 do 7 lipca  
 
Jeśli jakiś projekt zawodowy z pewnych względów zostanie zmieniony lub wycofany, nie próbuj go reanimować, wskrzeszać i przywracać do życia.
Nie oznacza to jednak, że nie uda się osiągnąć celów, ale aby to zrobić, musisz szukać nowych rozwiązań z uwzględnieniem nowych faktów. Wszystkie swoje sprawy będziesz musiał załatwić w taki sposób, aby urzędy nie miały Ci nic do zarzucenia. Porządek w dokumentach i trzymanie się zasad panujących w firmie będzie bardzo istotne. Będzie liczyło się tylko to, co masz na piśmie w umowie. Dobry moment do porządkowania papierów i załatwiania spraw prawnych. Na pewne wiadomości będziesz musiał poczekać. W sferze prywatnej milczenie będzie złotem i najkorzystniej będzie nie wypowiadać swojego zdania na tematy, które się pojawią, gdyż nie będziesz mieć informacji, które okażą się niezbędne, aby nie ściągnąć na siebie kłopotów. Wyjdą na jaw rzeczy, które mocno Cię zaskoczą i wszelkie impulsywne reakcje podyktowane emocjami mogą obrócić się przeciwko Tobie w dalszej perspektywie. Pewna osoba może wywierać presję, która postawi Cię w nieprzyjemnej sytuacji, kiedy nie będziesz w stanie wyjść z niej z honorem i jedynym rozwiązaniem może okazać się rezygnacja z dalszych kontaktów z taką osobą. Single będą namawiane przez przyjaciół i znajomych do pogodzenia się z kimś, kogo znajomość rozczarowała. Możesz być namawiany do wyznania uczuć.

Wróżka Miranda Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-miranda
708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)
 
SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy – RYBY od 24 do 30 czerwca 

W nadchodzącym tygodniu możesz popadać w przykre nastroje związane z wszelkimi sytuacjami, kiedy zostałeś zawiedziony przez kogoś i straciłeś wiarę, że cokolwiek mogłoby się zmienić. Jeśli widzisz konkretny problem, którym trzeba zająć się w pierwszej kolejności, nie próbuj szukać informacji na własną rękę, tylko sprawdź wszystko u osoby, która zajmuje się zawodowo doradzaniem w trudnych sytuacjach lub ma duże doświadczenie w tej kwestii. Niektóre Ryby mogą szukać informacji dotyczących pracy, a Ryby poszukujące zatrudnienia również lepiej wyjdą na tym, jeśli skontaktują się z firmą profesjonalnie zajmującą się tym tematem niż na poszukiwaniach samodzielnych. Złe nastroje jednak przeminą i odzyskasz pełnię sił i energii oraz poczucie równowagi wewnętrznej. 

W pracy, jeśli szukałeś z kimś kontaktu lub miałeś konflikt, to teraz niespodziewanie sytuacja sama może się rozwiązać, a taka osoba może pojawić się u Ciebie i miło zaskoczyć Cię życzliwym i przyjaznym nastawieniem. Możliwe są też wyjaśnienia w kwestiach, które Cię niepokoiły lub Ci się  nie podobały. Nie doszukuj się jednak ukrytych podtekstów lub intencji u drugiej osoby, gdyż intuicja może Cię zawodzić w tych dniach i możesz bardziej oprzeć się na domysłach niż faktach. Będzie trzeba zaufać innym, choć możesz czuć potrzebę trzymania się z daleka od pewnych osób pomimo rozluźnienia atmosfery.

SMS o treści: MEDIUM Twoje pytanie wyślij na numer 73480 (3,69 zł z VAT) 
Ezolinia Wróżby Online
https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/jasnowidz-noemi


Horoskop tygodniowy Ryby - od 17 do 23 czerwca

Zapewnienie sobie spokoju powinno być Twoim priorytetem. Jeśli tylko zauważysz niepokojące objawy zmęczenia, wycofaj się, by nabrać sił i  zyskać moc. Ważne byś nie tracił perspektywy życiowej i umiała określić  pewne priorytety. W tym tygodniu liczyć się będzie troska o Twoje  zdrowie i dobre samopoczucie.

https://www.ezoliniawrozby.com/, astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Ryby od 10 do 16 czerwca

Tydzień kiepski raczej, bo słońce w znaku bliźniąt nie sprzyja rybom. Zwłaszcza druga dekada te wpływy odczuje. Ryby z tej dekady powinny też unikać alkoholu i nadmiaru leków. To nie wyjdzie im na zdrowie. Końcówka znaku poczuje zmiany na gorsze. Uwaga na problemy prawne.

Wróżka Agra Ezolinia Wróżby
Tel. 708 588 642 kod 31 ( 3,69 zł/min)


Horoskop tygodniowy - RYBY od 3 do 9 czerwca

Nadchodzi czas, kiedy będziesz musiał się skupić intensywnie na swoich celach, zdyscyplinować i nie rozpraszać na sprawy mniej istotne. Dzięki temu możesz bardzo dużo osiągnąć. Nawet jeśli pewien etap w Twoim życiu dobiega końca i być może nie jesteś do końca zadowolony z tego, co udało się zrealizować, nadchodzi czas podejmowania nowych wyzwań, wyznaczania nowych pragnień i tworzenia nowych planów na przyszłość. Nie zadowolą Cię sytuacje, w których kompromis będzie oznaczać, że czegoś nie dostaniesz. Otoczenie może nie sprzyjać Twoim planom i to w sposób który odbierzesz negatywnie, ale nie dasz się zbić z tropu i podejmiesz każdą dyskusję. Obalisz każdy argument, który stanie na drodze Twoich planów, a pewne osoby możesz ocenić jako hipokrytów. To również ważny czas dla macierzyństwa. Kobiety, które są matkami, będę musiały znaleźć czas, aby zaopiekować się dziećmi lub ogólnie- najbliższymi.  Czas troszczenia się o słabszych, młodszych, wymagających wsparcia lub pokierowania. Twoje dzieci będą najwyższą wartością i priorytetem, który postawisz na pierwszym miejscu, nawet gdyby miało to oznaczać, że pewne znajomości nie udadzą się z tego powodu. Jeśli szukasz partnera i okaże się, że nowej znajomości przeszkadzają Twoje zobowiązania, może dojść do wycofania się lub na pewien czas taka osoba zniknie z Twego życia, aby przemyśleć sytuację.

Weronika https://www.ezoliniawrozby.com
Chcesz poznać osobisty horoskop napisz SMS:ISR. Wizja Twoje pytanie wyślij na 74480 (4,92 zł z VAT)


Horoskop tygodniowy - RYBY od 27 maja do 2 czerwca

W pracy ostrożnie oceniaj sytuację, bo łatwo będzie o konflikt, jeśli uznasz, że odkryłeś błąd lub pomyłkę, a osoba o silniejszym charakterze od Ciebie podejmie dyskusję i się z Tobą nie zgodzi. Może wyniknąć z tego nieprzyjemność, zwłaszcza jeśli nikt Cię nie poprze i zostaniesz sam z problemem lub znajdziesz się w niemiłej sytuacji. W majówkę możesz chcieć sam ustalać, jak spędzić ten czas, przeorganizować harmonogram dnia lub wprowadzić inne poprawki, ale choć będziesz uważać, że jesteś wsparciem dla bliskich, mogą uznać, że wynika to z chęci dominacji, podejdź więc łagodnie do wydarzeń. Może odezwać się do Ciebie osoba z pracy, nawet jeśli z nią nie sympatyzujesz, ale przekaże Ci ważne wiadomości, odbierz więc telefon i sprawdź skrzynkę mailową. Uważaj też na osoby ingerujące w Twój związek partnerski. Jeśli uważasz, że wypełnianie codziennych obowiązków rodzinnych wystarczy Twojemu partnerowi, to możesz się zaskoczyć tym, że ma pretensje z zupełnie innego powodu. Możliwe uszczypliwości, więc zachowaj spokój, aby nie odbiło się to na atmosferze w domu, w szczególności na dzieciach.

Singielki zaprzyjaźnione z panami mogą odkryć, że wydarzyło się coś, co zraniło kogoś, co może przyhamować w rozwoju taką relację. Nie rań świadomie, bo inna kobieta zajmie Twoje miejsce w jego życiu.

Jasnowidz Noemi
Wróżby online  708 588 502 (3,69zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy – RYBY od 20 do 26 maja

Skup się na swoich obowiązkach zawodowych w nadchodzącym czasie, gdyż zajmowanie się sprawami prywatnymi przyniesie Ci ostatecznie kłopoty. Jeśli uważasz, że intrygi w miejscu pracy wywołujące złe emocje u innych są zabawne i jeszcze dołożysz od siebie pewne plotki oparte na wymysłach, to szybko przestanie to być śmieszne i przyniesie Ci przykrości. Zła atmosfera wśród osób razem pracujących prędzej czy później odbije się również na Tobie i na Twoich sprawach. Czekają Cię zadania, którym będziesz musiała się bardzo poświęcić i praca nie przyjdzie Ci z łatwością, bo albo zajmie dużo czasu, albo okaże się, że właśnie Ty dostałaś zadanie, które wymaga zajmowania się sprawami, których nie lubisz lub Ci się dłużą.

Emocje z pracy mogą przenieść się na sferę prywatną, jeśli poczujesz się sfrustrowana, nielubiana lub urażona. Trudno będzie również znieść krytykę. W życiu uczuciowym będziesz mieć jednak więcej szczęścia i single mają szansę poznać kogoś wartościowego, z kim mogą stworzyć harmonijny związek. Na początku znajomości możesz kierować się racjonalnymi przesłankami, ale łatwo będzie się niespodziewanie zakochać. Druga strona również może odczuwać więź z Tobą i dobre porozumienie intelektualne, a także głębsze uczucia, choć nie zdradzi się z tym zbyt szybko. Daj sobie czas i pozwól swobodnie rozwijać się swoim nowym relacjom.

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-camilia

Wróżka Camilia 708 577 246

(koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy Ryby – od 13 do 19 maja

Możesz liczyć na większą przychylność osób z kręgów zawodowych, więc jeśli chcesz coś specjalnego uzyskać w tym tygodniu, warto być aktywnym. Staraj się być serdecznie nastawiona i okazywać wdzięczność za okazaną  sobie pomoc. Łącz wszelkie przeciwieństwa. Naucz się współpracować z każdym.

astrolog Monika

Tel.708 588 502 Kod 1 (koszt 3,69 zł z VAT/min)


Horoskop tygodniowy - RYBY od 6 do 12 maja

W nadchodzącym tygodniu możesz czuć przeciążenie obowiązkami lub nadmierny stres, który wywoła niekontrolowane emocje i chęć zmiany zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Twoja sytuacja w pracy zapowiada się bardzo stabilnie, więc przemyśl, czy warto się irytować, bo tak naprawdę nie powinno się dziać nic niedobrego. Pewne sprawy utkną w miejscu, co będzie Ci na rękę i niepokój może wywoływać jedynie obawa, że wkrótce na horyzoncie pojawią się zmiany i dojdzie do porozumień, które są dla Ciebie niekorzystne. Jeśli zaczniesz wypatrywać wszelkich oznak takich wydarzeń, to zwiększysz swoje poczucie stresu. Na pewno znajdzie się osoba, z którą świetnie się `rozumiesz i razem stanowicie dobry tandem w pracy. W sferze prywatnej również przemyśl swoje posunięcia, bo możesz mieć skłonność do podejmowania decyzji pod wpływem impulsu, czego Twoi bliscy się nie spodziewają i z ich punktu widzenia może to uniemożliwić spędzenia czasu w spokoju na łonie rodziny. Jeśli planujesz wyjazd, którego Twój partner nie bierze pod uwagę, to może to wywołać złą atmosferę wśród domowników. Choć ostatecznie postawisz na swoim i zrobisz tak, jak zdecydujesz, to jednak mogą paść przykre słowa.

Single, które zrezygnowały wcześniej z jakiejś znajomości, mogą odkryć, że obiekt ich zainteresowania nie traci czasu i stara się poznać kogoś innego. Możesz zapragnąć skupić uwagę na sobie, aby wygrać tą rywalizację, stosując inne metody niż dotychczas- flirt i więcej swobody w wyrażaniu się, aby skusić drugą osobę obietnicą wspólnych chwil.

Ezolinia Wróżby - wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy – RYBY od 29 kwietnia do 5 maja

Możesz mieć skłonność do przywiązywania przesadnej wagi do szczegółów, co może prowadzić do nadmiernej wybuchowości we wszelkich dyskusjach odbywających się w miejscu pracy. Staraj się nie wyolbrzymiać problemów i nie kierować impulsem, bo doprowadzi to ostatecznie do pochopnych decyzji lub wrażenia, że jesteś osobą konfliktową, podczas gdy problemy okażą się dużo mniej poważne, niż może się to początkowo wydawać. Twój autorytatywny charakter i upór mogą być różnie odbierane i oceniane.

Ewentualne trudności zostaną pokonane, choć możliwe są opóźnienia w realizacji celów. Staraj się nie kierować negatywnymi wyobrażeniami, bo łatwo będzie się pogubić w ocenie sytuacji, a dyskusje mogą okazać się niepotrzebne w ostatecznym rezultacie. W sferze prywatnej zapragniesz poznać tajemnice swojego partnera, jeśli uznasz, że ma swoje sekrety przed Tobą, a singielki mogą zainteresować się mężczyzną będącym już w związku z inną kobietą. Pewna osoba z zewnątrz może nieco rozjaśnić Ci sytuację, ale tak naprawdę niewiele się dowiesz i nadal możesz snuć domysły na temat tego, co chciałaś odkryć. Ryby poszukujące nowych znajomości będą na razie otaczać się stałymi znajomymi i jedynie snuć plany na temat tego, gdzie i jak można poznać kogoś nowego.

Chcesz odmienić swoje życie? W Twoim związku się nie układa? Napisz do mnie TERAZ!
Wróżka Miranda


Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia - RYBY - MYSTIQUE

Podążaj wciąż naprzód i nie przyjmuj odmowy. Oczekuj cudownych rozwiązań. Jesteś na właściwej ścieżce, mimo tego że wydaje się że wybrany kierunek wymaga czasu i wysiłku, rób swoje nadal, dążysz do wyznaczonego celu. Czasami realizacja celów wymaga elastyczności ale teraz musisz się trzymać twardo swoich przekonań. Nie możesz iść na kompromis, bo on tylko pogorszy wynik boskiego planu, który realizujesz. Nie daj się podporządkować innym i nie zaspakajaj ich zachcianek. Ostatecznie wszyscy będą zadowoleni z efektu końcowego. Podążasz boskim szlakiem, choć inni mogą nie być świadomi wizji, za którymi Ty podążasz. Spróbuj im o nich opowiedzieć ale nie usprawiedliwiaj swoich uczynków, wychodzisz z mroku w światłość, wiesz co robisz,a Niebiosa Cie wspierają.   
   
Wróżka Weronika zaprasza na tarota i wróżby online https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-weronika


Horoskop tygodniowy Ryby – od 15 do 21 kwietnia

Czas sprzyja zauroczeniom i traceniu głowy bez opamiętania. Jeśli nie czujesz, więc się spełniona szukaj relacji, miejsc i osób, które będą Ciebie inspirować twórczo. Zaufaj swojej intuicji i niech droga, którą w tym tygodniu obierzesz była doskonała nie tylko dla Ciebie. To dobry okres na wizytę u fryzjera i w salonie Spa.

Chcesz ruszyć  z miejsca nie wiesz jak? Zapraszam tarot online i astrologia

Astrolog Monika


Horoskop tygodniowy Ryby – od 8 do 14 kwietnia

Staraj się nie kierować negatywnymi wyobrażeniami, bo łatwo będzie się pogubić w ocenie sytuacji, a dyskusje mogą okazać się niepotrzebne w ostatecznym rezultacie. W sferze prywatnej zapragniesz poznać tajemnice swojego partnera, jeśli uznasz, że ma swoje sekrety przed Tobą, a singielki mogą zainteresować się mężczyzną będącym już w związku z inną kobietą. Pewna osoba z zewnątrz może nieco rozjaśnić Ci sytuację, ale tak naprawdę niewiele się dowiesz i nadal możesz snuć domysły na temat tego, co chciałaś odkryć. Ryby poszukujące nowych znajomości będą na razie otaczać się stałymi znajomymi i jedynie snuć plany na temat tego, gdzie i jak można poznać kogoś nowego.

 ®Ezolinia Wróżby tarocistka Agnelya.


Horoskop tygodniowy Ryby od 1 do 7 kwietnia

Uczucia. Pierwszy tydzień wygląda bardzo pozytywnie. Spędzimy go w ciepłych, dojrzałych relacjach partnerskich.  W zdrowiu mogą uwaga na nadciśnienie. Czekają nas badania lekarskie. Finanse. W pracy można spodziewać się wyjazdu służbowego. Może pojawić się także niespodziewana oferta pracy lub Rozpoczniemy jakiś nowy projekt.

Więcej na www.ezoliniawrozby.com wrozka Thelema


Horoskop tygodniowy  - Ryby od 25 do 31 marca

Zwróć uwagę na szczegóły, bo w pracy zetkniesz się z zadaniem, w którym łatwo będzie popełnić błąd ze względu na czyjąś nieuczciwość lub lekceważenie Twojej osoby. Nie działaj nawykowo, a bez problemu uda Ci się wyłowić niejasność i przezwyciężyć trudności oraz pomyślnie zrealizować cele. Łatwo osiągniesz zadowalające rezultaty pracując samodzielnie. Miesiąc bardzo dobry. Marzec sprzyja miłości i erotycznym podbojom. Możliwe też eksperymenty w sypialni. Jest szansa na poznanie ciekawych i atrakcyjnych osób. Ryby w związkach mają szansę na umocnienie więzi. Zapadną też wspólne decyzje.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Agra Ezolinia Wróżby


Horoskop tygodniowy – Ryby, od 18 do 24 marca

W miłości  wzloty i zaskoczenia. W związkach nie będzie zagrożenia, Samotni macie szanse na udany związek.
W pracy i finansach, zakończenia, transformacje, definitywne wręcz odcięcia się od starych wzorców, przyzwyczajeń  i miejsc pracy lecz tylko na korzyć. Warto działać bo na horyzoncie  przypływy finansowe! Zdrowie choroby, dolegliwości kobiece i hormony, warto zrobić kontrolne badania na tym polu by uniknąć  poważniejszych konsekwencji.

Horoskop sporządzony na podstawie Kart Tarota
Dużo Uśmiechu na co dzień.
Pozdrawiam
Tarocistka Czandra

https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/tarocistka-czandra


od 11 do 17 marca

Nie szukaj w tym tygodniu tematów zastępczych, które oddaliły cię od sedna problemów, z którymi musisz zwie zmierzyć. Jeśli stoisz przed jakimiś poważnymi decyzjami, wreszcie zmierz się z nimi. W sprawach zdrowotnych czeka Ciebie spora poprawa dzięki zaufaniu w dobre zakończenie.

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby Online  zaprasza na spersonalizowane horoskopy


od 4 do 10 marca

Praca i sukces w tym tygodniu będzie zależeć od współpracy i porozumienia. Unikaj starć, zachowaj czujność i cierpliwość, ale też dotrzymuj słowa. Panuj nad emocjami a reszta się ułoży. W miłości musisz mieć trochę więcej taktu i wyczucia. Pamiętaj by nie obwiniać innych to ty sama Rybo tworzysz swoją rzeczywistość. Single na horyzoncie pojawi się ktoś wart uwagi i randki, spotkania także flirty wirtualne będą wam towarzyszyć bez końca.

Moc anielskich pozdrowień  wysyła i zaprasza do kontaktu wróżka Kumczo Ezolinia Wróżby Online


od 25 lutego do 3 marca

Twoja wrażliwość czasem pomaga a czasem szkodzi. Popracuj nad emocjami, nad swoja wylewnością. Tydzień pełen niespodzianek i wyzwań. Głowa do góry co zaplanujesz to się uda. Wszechświat jak nigdy będzie sprzyjał. Nie przeprowadzaj w tym tygodniu rozmów, w których chciałabyś Rybo jakieś konkretne ustalenia, decyzje. Wskazany spacer po lesie iglastym i kąpiel w soli morskiej.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii Ezolinia Wróżby Online


od 18 do 24 lutego

Warto w tym tygodniu otworzyć się na swój wewnętrzny głos intuicji. Nie bądź zbyt bardzo wymagająca, ale też nie wykazuj się zbytnia ufnością. Jeśli ktoś złoży Tobie jakaś propozycję zawodową wstrzymaj się i poradź przyjaciół by podjąć słuszną decyzję. Ktoś odpłaci Tobie czymś dobrym w zamian z twoje zaangażowanie w Twoje sprawy. 

Astrolog Monika Ezolinia Wróżby


od 11 do 17 lutego

Ryby mogą być nerwowe, będziecie chcieli pozałatwiać i dopiąć na ostatni guzik wszystkie dla Was ważne sprawy przed weekendem. Może się to nie udać, jednak nie stresujcie się tym i odprężcie się podczas weekendu. Warto z partnerem rozmawiać więcej o uczuciach i marzeniach.

 Jasnowidz Laryssa Ezolinia Wróżby


od 4 do 10 lutego

Życie towarzyskie - może wyjść trochę bokiem, niezbyt dobrane towarzystwo może dać się we znaki, patrzeć na dobór towarzystwa, gdyż szkoda zdrowia na stresy i nerwy                                                                                        

Uczucia - dla samotnych Ryb niedobry okres, zawiązane nowe związki mogą się rozpaść bez poważnych przyczyn dla stałych związków czas prób i przetrwania.

Praca i finanse - trochę nieporozumień w pracy spowodowane plotkami, finanse nie za dobre, zbyt duże wydatki, nie pożyczać                                                         

Zdrowie - lepiej porobić niezbędne badania, aby wyeliminować jakieś podejrzane dolegliwości, za dużo stresów może doprowadzić do depresji.

Przeslanie anielskie - Sonya - przesłanie od zmarłej osoby, która jest szczęśliwa i spokojna, która bardzo Ci kochała i prosi abyś nie się martwic o nią, będzie cię wspierać jej, jego Anioł Stróż, a Anioły będą Cię nieustannie otaczać i czuwać przy Tobie.

Wróżka Weronika Ezolinia Wróżby online